dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrodzona Nowa Wieś Królewska

Nowa Wieś Królewska,kujawsko-pomorskie

96 000 zł256 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Budynek magazynowy. W skład przedmiotowej nieruchomości wchodzi działka gruntu o numerze 242/24 o powierzchni 1100 m2 oddana w użytkowanie wieczyste, która jest zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

85 000 zł16 m² 5 246,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż o powierzchni 16 m2 w doskonałym stanie - budynek kilkuletni z orynnowaniem, wyposażony w instalację elektryczną ( oświetlenie i gniazdka ) i wentylację. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązownicza

Warszawa,mazowieckie

582 000 zł35 m² 16 552,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe o powierzchni 35,16 m2. usytuowane na 3 piętrze w 6 piętrowym bloku z windą zlokalizowane w Warszawie -dzielnica Bielany (chomiczówka). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Świerkowa

Rurzyca,zachodniopomorskie

1 049 000 zł134 m² 7 828,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż idealny Dom wolnostojący o powierzchni 134m2 znajdujący się 200m od głównej drogi w miejscowości Rurzyca. Nieruchomość oddana do użytku w 2018r. Działka 750m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Owieczki

Owieczki,wielkopolskie

140 000 zł3 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży rezydencjonalnych działek budowlanych z miejscowym planem zagospodarowania terenu (gotowe do zabudowy domem) w gminie Rogoźno. Działki zlokalizowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

789 000 zł45 m² 17 444,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wypoczywaj w swoim apartamencie. Zarabiaj na swoim apartamencie. Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 45,23m2, z ogrodem i miejscem postojowym. Apartament jest kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł123 m² 7 320,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich ostatni dom w zabudowie szeregowej z terminem oddania jeszcze w tym roku zlokalizowany przy ul. Sikorskiego. Dom o powierzchni 122,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

529 300 zł27 m² 19 603,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m2. w stanie deweloperskim na pierwszym piętrze w nowej inwestycji przy ul. Szeligowskiej, dzielnica Bemowo Mieszkanie od dewelopera bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł55 m² 9 102,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: rowerownia, plac zabaw, siłownia. Przynależności: mieszkania posiadają ogród lub balkon. Bezpieczeństwo: domofon, winda, wielkość Projektu: cały projekt inwestycji składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

190 000 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje kuchnia łazienka piwnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

377 000 zł57 m² 6 614,04 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 57 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Wyżyny W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15 m2, -pokój 10 m2, -pokój 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naftowa

Sosnowiec,śląskie

170 850 zł54 m² 3 142,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, o łącznej powierzchni 48,99 m2. Lokal ten położony jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

570 000 zł56 m² 10 142,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ciepłe i słoneczne mieszkanie, z widokiem na piękną panoramę miasta. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

792 433 zł44 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowy budynek - bezprowizyjnie Oferujemy do zakupu mieszkanie na parterze w 7 piętrowym oddanym budynku na Zabłociu. Mieszkanie ma powierzchnię 44,27 m2 - salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dunikowskiego

Warszawa,mazowieckie

969 000 zł63 m² 15 283,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie zostało zarezerwowane Mamy do zaoferowania przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , składające się z 4 pokoi. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

450 000 zł74 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne mieszkanie z całym wyposażeniem o powierzchni 67m. W mieszkaniu wydzielona jest jedna sypialnia, przedpokój (nad przedpokojem zrobiony po całej wielkości magazynek do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

499 995 zł40 m² 12 499,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Plac Legionów 36,7m2/2 pokoje rozklad!top! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36m2 przy ulicy Grabiszyńskiej 1 tuż przy Placu Legionów, 10 minut spacerem do Rynku. Nieruchomość to 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paska

Kielce,świętokrzyskie

285 000 zł37 m² 7 703 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 37m2 na ul. Jana Chryzostoma Paska, os. Jana Kochanowskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku 3 piętrowym. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

948 000 zł107 m² 8 859,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:367 m²

Rezerwacja! Zachwycający możliwościami dom z ogrodem w przyjaznej Falenicy Oazy Spokoju! Marzysz o ucieczce z miejskiego zgiełku? Mamy dla Ciebie niepowtarzalną okazję! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żarowo

Żarowo,zachodniopomorskie

530 000 zł100 m² 4 953,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz domu lecz nie chcesz czekać miesiącami na dostępność? Mamy idealne rozwiązanie! Dom w zabudowie bliźniaczej dostępny w dwóch wariantach - Stan deweloperski bądź stan pod klucz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

760 000 zł42 m² 18 095,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie bez prowizji, bez podatku pcc! bezpośrednio od dewelopera! Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękne ustawne i komfortowe mieszkanie, o pow. 42 m2, w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Rychwałd

Rychwałd,śląskie

89 000 zł1 221 m² 72,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rywchałd - historyczna miejscowość - zaciszna I urokliwa lokalizacja - działka pod lasem - idelana pod rekreację dom do 70 M2 - Z dala od miejskiego zgiełku - - zapraszamy Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł28 m² 17 086,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Kawalerka w cichej części Ochoty. Budynek z 1964 r. III piętro w budynku IV piętrowym bez windy. Pokój z prześwitem kuchennym. Powierzchnia pokoju ok. 18 m2 na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołdapska

Białystok,podlaskie

559 000 zł60 m² 8 923,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowe, piękne, 3-pokojowe mieszkanie o metrażu 60,40m2, wyremontowane i urządzone przez architekta wnętrz, na znanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Budziejowice

Budziejowice,małopolskie

495 000 zł125 m² 3 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny w bardzo cichej i spokojnej miejscowości Budziejowice, gmina Koniusza. Powierzchnia działki: 10 ar Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Wrocław,dolnośląskie

170 000 zł11 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mikrokawalerka z aneksem kuchennym 11 mk2 w centrum Wrocławia na Śródmieściu. WC na korytarzu przynależne tylko pod to mieszkanie. Nieruchomość w kw ma status lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szarotki

Szczecin,zachodniopomorskie

476 000 zł28 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokoje, 28m2, wysoki standard, bulvary Odrzańskie, wały Chrobrego Nowoczesny Apartament w Inwestycji Bulvary Odrzańskie - Szczecin Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Os. Centrum

Sokółka,podlaskie

259 000 zł46 m² 5 667,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Przedstawiam ofertę mieszkania 2-pokojowego położonego na 2 piętrze niskiego bloku z cegły przy ulicy Os. Centrum w Sokółce. Powierzchnia całkowita to 45,7m2,na którą składają się: -dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przybrodzin

Przybrodzin,wielkopolskie

475 000 zł80 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domku letniskowego z widokiem na krystalicznie czyste Jezioro Powidzkie. Nieruchomość usytuowana jest w miejscowości Przybrodzin, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mała

Szklarska Poręba,dolnośląskie

630 000 zł65 m² 9 647,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Lokal mieszkalny w centrum miasta Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 62,30 m2 , składający się z korytarza, dwóch sypialni, pokoju dziennego, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

390 000 zł72 m² 5 379,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 72,50 m2 położone przy ul. Pstrowskiego 17 w Olsztynie. Lokal usytuowany jest na IV piętrze w bloku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Limanowskiego

Łódź,łódzkie

200 000 zł32 m² 6 154 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Więcej informacji: mieszkanie Z potencjałem - znakomita alternatywa dla osób poszukujących mieszkania do własnej aranżacji W świetnej cenie. Lokalizacja: łódź, żabieniec, okolice ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

1 155 000 zł55 m² 20 908,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu unikatową ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, które doskonale łączy klasyczny styl wykończenia z funkcjonalnością: lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom z lat '90 o powierzchni ok 220 m2 położony w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Piaski w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

699 000 zł39 m² 17 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wykończone, gotowe do wejścia! Na sprzedaż bardzo ustawne 2 - pokojowe mieszkanie z dodatkowo wydzieloną garderobą zlokalizowane na Osiedlu Europejskim. Mieszkanie wyróżnia się dużym balkonem 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

739 999 zł51 m² 14 509,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Świetna lokalizacja tuż przy metrze, przystanku tramwajowym i autobusowym(około 5 min spacerem, według Jakdojade 340m). Dojazd do metra Świętokrzyska zajmuje 13 minut, stadion Narodowy 18 minut,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł31 m² 18 354,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker super lokalizacja, spacerem na plażę Jagiellońska 10 G Idealne pod inwestycje, bardzo dobra komunikacja bezpośrednio Bez prowizji niezamieszkałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł56 m² 13 283,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w doskonale skomunikowanej części dzielnicy Gdańsk - Wrzeszcz. Mieszkanie Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie.