dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 982 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 982 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Białych Tygrysów

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Polanowice * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych Stylowe osiedle na północy Wrocławia. Pomieszczenia Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Wandy

Kraków,małopolskie

630 000 zł56 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Real Estate ma przyjemność zaprezentować ofertę 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,6 m2 na os. Wanda w Krakowie. Mieszkanie wymaga generalnego remontu i składa się z: - osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

182 000 zł38 m² 4 751,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu w Dąbrowie Górniczej. Mieszkanie usytuowane w pobliżu nowo budowanego przyłącza do autostrady. W okolicy liczne sklepy i punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cicha

Pruszcz Gdański,pomorskie

529 000 zł45 m² 11 866,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przytulne i komfortowe mieszkanie z ogródkiem - zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, mieszczące się na osiedlu Supernova stanowiącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Imbirowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

2 600 000 zł268 m² 9 701,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 054 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę całkowicie nowego, wolnostojącego domu w stylu nowoczesnej stodoły o powierzchni 268M2. Nieruchomość posadowiona jest na działce 2054M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pucka

Gdynia,pomorskie

1 499 000 zł265 m² 5 656,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:751 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu dom na sprzedaż w Gdyni, dzielnicy Chylonia, znajdujący się przy ulicy Puckiej 22. Lokalizacja idealna pod inwestycję,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

649 000 zł141 m² 4 615,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu duże, przestronne mieszkanie o powierzchni 140,62 m2. Na mieszkanie składa się 5 pokoi, kuchnia ze spiżarką, osobne łazienka i toaleta. Dużym atutem mieszkania są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podchorążych

Kraków,małopolskie

730 000 zł49 m² 14 852 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Łączę ludzi chcących sprzedać mieszkanie, z ludźmi, którzy ich potrzebują i szukają. 4 alternatywy Tel: rewelacyjnie nasłonecznione 2-pokoje + salon z kuchnią w aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jemiołowa

Grabówka,podlaskie

750 000 zł74 m² 10 158,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu niezwykłej nieruchomości w postaci mieszkania dwupoziomowego stanowiącego część bliźniaka z własną działką i dwoma miejscami postojowymi! Urocza lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

550 000 zł64 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w Jeleniej Górze w Cieplicach. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze dwupiętrowego bloku. Mieszkanie o powierzchni 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

527 625 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W zacisznym, otoczonym zielonymi terenami, zakątku powstaje kameralne osiedle Andromeda. Inwestycja znajduje się przy ul. Raciborskiego w Rotmance, obok Pruszcza Gdańskiego. Ideą, która towarzyszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

619 000 zł57 m² 10 859,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem, ulokowane na pierwszym piętrze budynku z 2005 roku w Karpaczu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mokre

Mokre,zachodniopomorskie

122 000 zł1 437 m² 84,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Niezabudowana działka o pow. 1437 m2 położna w miejscowości Mokre, gmina Sianów. Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta. Przybliżone wymiary: 57 x 25 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

679 195 zł42 m² 16 221,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 41,87 m . Idealne pod inwestycję. Blisko Uczelnie Wyższe. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paproci

Szczecin,zachodniopomorskie

259 000 zł53 m² 4 875,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Okazja! Na sprzedaż mieszkanie położone na wysokim parterze w pięknej kamienicy po generalnym remoncie. Nieruchomość znajduje się w Szczecinie przy ul. Paproci. Mieszkanie w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bystra

Bystra,śląskie

886 000 zł90 m² 9 888,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu znajdującego w Bystrej o powierzchni użytkowej 89,60m2.położonego na działce 460m2. Nieruchomość składa się z czterech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

620 000 zł46 m² 13 478 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Irena Majster 4 alternatywy Tel: jeśli szukasz dużego, przestronnego, wykończonego 3 pokojowego mieszkania z balkonem i oddzielną kuchnią to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stradomska

Kraków,małopolskie

1 080 000 zł30 m² 35 761,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

R| Property prezentuje stylowo urządzone mieszkanie typu studio zlokalizowane na Starym Mieście. Lokalizacja: mieszkanie przy ulicy Stradomskiej to wyjątkowa okazja dla osób szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł33 m² 21 181,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż przytulne i ustawne mieszkanie o powierzchni 33 m , idealne dla pary, singla lub jako inwestycja. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, ewentualnie wymaga odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Snopków

Snopków,lubelskie

465 000 zł1 707 m² 272,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alternatywne Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę ładnej, ustawnej działki budowlanej położonej w miejscowości Snopków gm. Jastków. Działka, o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

546 225 zł40 m² 13 554 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 08.2025 Funkcjonalne mieszkanie z osobną kuchnią W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

780 000 zł60 m² 13 093,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości przedstawia mieszkanie znajdujące się na parterze budynku wielorodzinnego z 2023r, położonego w krakowskim Złocieniu, na nowowybudowanym osiedlu Podgaje. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Mysiadło,mazowieckie

2 500 000 zł261 m² 9 578,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:930 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wolnostojącego domu z pięknym ogrodem oraz nowoczesnymi rozwiązaniami! Zalety w punktach: - energooszczędność- dom wyposażony w panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł50 m² 12 449,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wrocław, krzyki ul. Pawia - znane, cenione oraz polecane południe Wrocławia! Kameralny, niski, nowoczesny budynek z 2006 r., położony w cichej uliczce wrocławskich Wojszyc. Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdynia,pomorskie

1 190 000 zł82 m² 14 524,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie w fantastycznym punkcie miasta, w sąsiedztwie wielu modnych restauracji, najlepszy punkt ulicy Starowiejskiej - jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

739 000 zł37 m² 19 962,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze budynku w inwestycji Młyny Mogilska. To wyjątkowy lokal o powierzchni 37.02m2, składający się z: przedpokoju, pokoju z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słoneczna

Gdynia,pomorskie

25 000 zł25 m² 1 018,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na terenie rynku/ targowiska na gdyńskim Witominie! Obiekt usytuowany jest w bardzo dogodnym punkcie, otoczony lokalami handlowymi, bezpośrednio przy ch Witawa, a także w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł41 m² 17 761,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowana na Ochocie Rakowiec w wyremontowanym bloku z lat 70, w odległości spaceru Park Pole Mokotowskie, ogrody działkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokólska

Białystok,podlaskie

419 000 zł49 m² 8 621,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe, o powierzchni 48,6 m2, przy ul. Sokólskiej. Mieszkanie położone jest na III piętrze w bloku czteropiętrowym. Bardzo dobrze nasłonecznione, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ścienna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 250 000 zł300 m² 14 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom | Bielawa - Konstancin - Jeziorna | sprzedam I 300m2 | działka 800m2 | 4 250 000 pln Atrakcyjna oferta dla osób zainteresowanych bliskością Szkoły Amerykańskiej. Gotowy dom - wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszkowców

Swarzędz,wielkopolskie

360 000 zł50 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 49,5 m , położonego w niskim, czteropiętrowym bloku z 1986 roku. Budynek otoczony jest piękną zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

984 690 zł73 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe osiedle premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia Junikowskiego! Szybki dojazd do Centrum! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

455 698 zł38 m² 11 963,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, położone na II piętrze, od strony południowej. Przestronny salon z wyjściem na balkon i duża sypialnia zapewnią komfort mieszkania. Osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworzysko

Trzeboś,podkarpackie

749 900 zł115 m² 6 520,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom w Gminie Trzeboś, powiat Rzeszowski, z doskonałą lokalizacją blisko Drogi Ekspresowej S19, który.