dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Chmielnik

Chmielnik,świętokrzyskie

159 600 zł106 m² 1 510,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:19 100 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest budynek mieszkalny wraz z budynkami gospodarczymi i gruntami rolnymi. Każda z nieruchomości może zostać nabyta osobno. Działka nr. 151 o powierzchni 0,15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł82 m² 16 501,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży unikalnego mieszkania o powierzchni 81,81 m , usytuowanego na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca. Lokal jest w stanie deweloperskim, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nadole

Nadole,pomorskie

699 000 zł3 628 m² 192,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki na których stoi obecnie nieczynny ośrodek w Nadolu Bardzo atrakcyjne położenie 80m od jeziora Żarnowieckiego Łączna powierzchnia 3 działek to 3628m2 303/10 o pow. 895.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

590 000 zł49 m² 11 991,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

! nowa, atrakcyjna cena! Z ogromną radością prezentuję dziś mieszkanie we wspaniałej lokalizacji, blisko przystanku pst a zarazem terenów zielonych, jest to oaza ciszy i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kossak

Białystok,podlaskie

900 000 zł134 m² 6 716,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom w zabudowie szeregowej, skrajny, z 2008 r., pierwszy właściciel, bez obciążeń. W domu są panele słoneczne (net-metring), pompa ciepła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

364 500 zł58 m² 6 325,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej które powstaje na osiedlu Miłocin. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,62 m2 z ogrodem 100,22 m2. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta idealna dla studentów - Mieszkanie do remontu Trzy osobne pokoje tuż przy auli umk przy ul. Fałata. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 znajduje się na parterze w bloku wybudowanym w 1968.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Duszniki-Zdrój

Duszniki-Zdrój,dolnośląskie

1 590 000 zł266 m² 5 977,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 082 m²

Okolice Zieleńca, spalonej. Dom z pięknymi widokami na góry, lasy. Malownicza posiadłość z ogrodem o pow. 6082 m kw. Dom o pow. całkowitej 266 m kw., o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł61 m² 7 814,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości z radością prezentuje nową inwestycję! W ofercie znajduje się 3-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 61,3 m z ogrodem o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

285 000 zł52 m² 5 480,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z balkonem blisko uczelni Powierzchnia ok 52 m2 -salon z wyjściem na balkon -wnęka ( możliwość przerobienia na sypialnię lub garderobę ) -sypialnia -kuchnia -łazienka Czynsz: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł24 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

24-metrowa kawalerka przy ulicy Broniewskiego na warszawskich Bielanach. Mieszkanie do remontu. W oknach zamontowane rolety, nieduży balkon z widokiem na ul. Broniewskiego. W łazience wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kórnicka

Swarzędz,wielkopolskie

470 420 zł57 m² 8 184,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealna propozycja dla osób poszukująca cichego, spokojnego i blisko natury miejsca zaledwie kilka minut od Poznania. Jednocześnie miejsca, w którym znajdziesz wszystko co jest potrzebne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Skotniki,łódzkie

771 000 zł71 m² 9 746,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'sara Z87_27' z ceną: 441 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Janowiec

Janowiec,lubelskie

2 199 000 zł253 m² 8 691,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:708 m²

Elegancka, świetnie funkcjonująca willa/pensjonat z 2019 roku z apartamentami na wynajem u podnóża Zamku w Janowcu, bezpośrednio przy głównej drodze prowadzącej na Zamkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Towarowa

Orzesze,śląskie

1 173 600 zł6 520 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w Orzeszu Woszczycach przy ul. Towarowej. Działka inwestycyjna o powierzchni 6520m2 (ok. 55m x 118m) w miejscowym planie jako produkcyjna. Teren płaski (nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

996 000 zł78 m² 12 730,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do współpracy pośredników 1,23% brutto fv. - nowe, gotowe mieszkanie. Stan deweloperski - Bez podatku pcc 2%, komfortowy rozkład, świetna lokalizacja. Jest to przestronny, narożny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

619 000 zł47 m² 13 170 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Łączę ludzi chcących sprzedać mieszkanie z ludźmi, którzy ich potrzebują i szukają. 4 alternatywy Tel: wspaniały Efekt przy Małym Nakładzie! Wielki potencjał drzemie w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

620 496 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż piękne, funkcjonalne mieszkanie od zachodu, z ogrodem 36.96 mkw. Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Termin oddania wrzesień 2024 r. Mieszkanie 50.04 mkw składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

749 000 zł40 m² 18 706,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

English below. Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim przy ul. Rydlówka w Krakowie. Lokalizacja: nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Grabniak

Grabniak,lubelskie

99 000 zł1 870 m² 52,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka rekreacyjna położona około 150m od jeziora Uściwierz. Działka jest ogrodzona, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Szerokość frontu działki to 21m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Wola Pękoszewska

Wola Pękoszewska,łódzkie

390 000 zł30 700 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3,07 ha położona przy drodze krajowej nr 70 w miejscowości Wola Pękoszewska w gminie Kowiesy. Nieruchomość szerokością 90m przylega do drogi. Teren utrzymywany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

405 500 zł52 m² 7 723,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Czy chciałbyś znaleźć swój nowy dom we Wrocławiu lub okolicach? Dzięki dostępowi do niemal każdej inwestycji deweloperskiej w mieście, twoje nowe mieszkanie jest na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Poznań,wielkopolskie

530 000 zł63 m² 8 360 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Polecamy na sprzedaż świetnie zlokalizowane - blisko szybkiego tramwaju - mieszkanie 3-pokojowe na os. Bolesława Śmiałego w Poznaniu. Mieszkanie o metrażu ok 63,5 m2 położone jest na IX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szkolna

Woźniki,śląskie

4 900 000 zł418 m² 11 722,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:9 504 m²

Oferuję na sprzedaż pałacyk wraz z basztą i letnią restauracją położony w powiecie lublinieckim, gminie Woźniki w Piasku, przy ul. Szkolnej. Obiekt stwarza niezliczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

364 666 zł195 m² 1 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:386 m²

Zamieszkaj w bliskim otoczeniu Puszczy Nadnoteckiej! Opis: nieruchomość to działka gruntu o powierzchni 386m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym. Budynek jednorodzinny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Karasiewicza

Tuchola,kujawsko-pomorskie

2 016 450 zł614 m² 3 284,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 792 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem użytkowym przy ul. Karasiewicza w Tucholi. Grunt stanowi działka o numerze ewidencyjnym 2158/4 o powierzchni 0,1792 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

339 000 zł47 m² 7 173,09 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,26m2, położone na I piętrze w niskiej zabudowie na Bliskim Zaodrzu w Opolu. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, (jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łękawa

Łękawa,łódzkie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Oferta Sprzedaży Działki z Dwoma Domkami w Łękawie Lokalizacja: łękawa, blisko Słoku oraz Bełchatowa Powierzchnia działki: 3600 m Powierzchnia domków: około 100 m domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadgórna

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł48 m² 3 535,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Mieszkanie o powierzchni 47,80 m2 zlokalizowane na 4 piętrze przy ul. Nadgórnej 47 w Grudziądzu. Składa się z: - słonecznego salonu z aneksem kuchennym, - dużej sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lublin,lubelskie

592 081 zł62 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 62,39 m2 na parterze w 3 piętrowym budynku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,18 m2 z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Wrocław,dolnośląskie

999 900 zł67 m² 14 928 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 35.2 m2, - Sypialnia 11.3 m2, - Pokój 7.18 m2 m2, - Przedpokój 8.78 m2, - Łazienka 4.52 m2, Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gazowa

Kraków,małopolskie

1 400 000 zł73 m² 19 178,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1868

Kraków, kazimierz, kamienica, parter i niecodzienne mieszkanie w sprzedaży. Poniżej szczegóły warte chwili uwagi. Lokalizacja: krakowskiego Kazimierza przedstawiać nie trzeba. Ulica Gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł38 m² 12 207,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Z przyjemnością oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 37,60 m , usytuowane w dzielnicy Gdańska - Nowym Porcie. To idealne miejsce dla singli, par oraz rodzin, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maratońska

Radom,mazowieckie

339 000 zł47 m² 7 266,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe 46,65m, położone na drugim piętrze, w odnowionym bloku czteropiętrowym przy ulicy Maratońskiej. Budynek monitorowany zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową. Posiada ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

1 214 000 zł68 m² 17 852,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68 m , 4 piętro w 5-piętrowym bloku z 2002roku zlokalizowane -warszawa, targówek, ul. św. Wincentego. Świetna lokalizacja ul Sw. Wincentego osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

541 122 zł42 m² 12 768,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci prowizji, ani podatku pcc 2% Rozkład: - pokój dzienny z aneksem 18.25 m - sypialnia 13.13 m - łazienka 4.03 m - przedpokój 6.96 m - balkon 4.11 m Oddane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kozia

Kraków,małopolskie

3 590 000 zł188 m² 19 095,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji dom premium nad jeziorem bagry W krakowie Mamy przyjemność zaprosić Państwa do jedynej w swoim rodzaju nieruchomości, która zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł122 m² 9 846,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Jeśli szukasz lokalu użytkowego o powierzchni ponad 100 m2 z salą główną oraz aż trzema dodatkowymi pomieszczeniami ta oferta może Cię zainteresować, więc przeczytaj ją uważnie. NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

349 001 zł53 m² 6 597,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Stabłowicka/okazja/tanio!/królewiecka/3pok.! przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 52m2, mieszczące się na parterze 2-piętrowej kamienicy z 1935r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

598 000 zł98 m² 6 114 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Mamy przyjemność sprzedać Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 97,81m2, w ciekawej lokalizacji. Lokal usytuowany na trzecim i ostatnim piętrze w kamienicy w Elblągu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcina z Wrocimowic

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł34 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 33,84 m znajdujące się przy ul. Marcina z Wrocimowic w Warszawie. Nieruchomość położona jest na I piętrze bloku mieszkalnego z windą.