dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

514 998 zł38 m² 13 446,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Gaj Top 1p-38m2 Krzyki Pirenejska Balkon Piwnica Toplokalizacja! W okolicy akademii medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, 1- pokojowy apartament z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł39 m² 12 022,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone na Osiedlu Drabinianka- przy ul.Miłej w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim bloku z 2019r. i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kondratów

Kondratów,dolnośląskie

4 147 000 zł474 m² 8 757,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:5 349 m²

Wspaniały budynek l Zabytkowa pastorówka Doskonałe miejsce na dom weselny i restaurację Oferta na wyłączność. Polecam na sprzedaż zabytkową pastorówkę z pocz. XIX w. położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

375 000 zł48 m² 7 788,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Marzy Ci się mieszkanie na Mokrym, jako miejsce do zamieszkania, bądź inwestycyjnie. Świetnie trafiłeś, bo to mieszkanie jest wyjątkowe nie tylko ze względu na lokalizację i rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łozina,dolnośląskie

2 099 000 zł264 m² 7 950,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szanowni Państwo, mamy zaszczyt przedstawić piękny i komfortowy dom o powierzchni 264 mkw na ładnie zagospodarowanej roślinnością działce o powierzchni 1000 mkw. Dom zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rogóżno

Rogóżno,podkarpackie

208 000 zł2 600 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy o powierzchni 26 arów położona na osiedlu mieszkaniowym koło drogi asfaltowej. Nr działki to 1269 w Rogóżnie koło Łańcuta. W pobliżu żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

449 000 zł68 m² 6 602,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szukasz 3-pokojowego mieszkania z balkonem na Jarotach? Tej oferty nie możesz przegapić! otoczenie Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Jaroty, przy ulicy Jarockiej 78. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

1 000 000 zł84 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie ma 85,3m2; piętro5/5. Zaprojektowane przez projektanta wnętrz, który standardowe mieszkanie 3-pokojowe przekształcił w wygodny apartament ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

898 998 zł104 m² 8 611,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Okazja/partynice/ołtaszyn/wysoka/4podkowy/3pok./balkon! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 3-cim piętrze 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Żydowo

Żydowo,zachodniopomorskie

56 000 zł5 100 m² 10,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka rolna o pow. 0,51 ha, położona w miejscowości Żydowo gm. Polanów. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu terenów leśnych, malownicze tereny rekreacyjno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solarza

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszk anie o powierzchni 54 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Solarza. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Garlicka

Trojanowice,małopolskie

1 699 000 zł254 m² 6 702,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom na sprzedaż! Lokalizacja: trojanowice, gmina Zielonki Opis nieruchomości: na sprzedaż piękny, nowoczesny dom jednorodzinny położony w spokojnej dzielnicy okolicy, niecałe 10 minut samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Skorosze

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł1 720 m² 1 279,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Warszawa Ursus. Do sprzedania działka o pow. 1720 m. Okolice Al. Jerozolimskich. Media na działce. W tym rejonie nie ma mpzp. Jest możliwośc uzyskania warunków zabudowy na budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

922 564 zł38 m² 24 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żenczykowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 438 000 zł129 m² 18 899,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony na bliskim Mokotowie, zaledwie 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Południowa

Śmigiel,wielkopolskie

525 000 zł3 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka ag w miejscowości Śmigiel (powiat kościański). Możliwość wydzielenia innej powierzchni działki z działki o łącznej powierzchni 33 000m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

999 998 zł126 m² 7 911,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Żórawina/bliźniak/lux/4pok/ogród/tarasdom/premium/ premium! mega cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękny, słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej Dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł63 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Proszę dzownić po 30 10 2024 - nie wcześniej!. Tylko W naszym biurze! metro kondratowicza - 100 M od bloku, super lokalizacja! komórka lokatorska 15000 zł dodatkowo płatna cena mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 350 000 zł263 m² 12 737,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Rezydencja chojnów|dom 263M2|6 pokoi|3 łazienki|działka 1250m2|chojnowski park krajobrazowy dane techniczne: przestronny, wolnostojący dom z 2008 roku po generalnym odświeżeniu o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł47 m² 10 572 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze w niskim IV piętrowym bloku na os. Jagiellońskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 47,20 m2 składają się: - 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

538 998 zł36 m² 14 807,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Okazja! /toplokalizacja! centrum/top/grabiszyńska/3-pok/36,1m2 Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 36,1 m2 znajduje się na 1-wszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 200 960 zł89 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 88,96m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komitetu Obrony Robotników

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł37 m² 14 189,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż posiadam mieszkanie, które sumarycznie posiada 36,56. W skład tego wchodzą : - salon z aneksem - pokój - łazienka Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Piła,wielkopolskie

450 000 zł51 m² 8 893,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe, designerskie mieszkanie w śródmieściu Piły! Idealna oferta dla osób ceniących sobie styl, jakość, estetykę oraz funkcjonalność! Piła, centrum, mieszkanie o pow. 50,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Samarytanka

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł845 m² 2 958,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do odkrycia trzech wyjątkowych działek budowlanych o łącznej powierzchni 845 m , położonych przy ul. Samarytanka 27 i 29 na Targówku. Potencjał Inwestycyjny: dzięki dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sewerynów

Warszawa,mazowieckie

1 595 000 zł63 m² 25 434,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Zapraszamy do eksploracji wyjątkowego mieszkania, które z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających miłośników miejskiego życia. Położone na pograniczu Śródmieścia Północnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kadłubka

Szczecin,zachodniopomorskie

277 000 zł29 m² 9 551,72 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronna kawalerka, 29m2, osobna kuchnia, niebuszewo winda, spółdzielczo-własnościowe. Na sprzedaż przestronna kawalerka z potencjałem o powierzchni 29 m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Krynica-Zdrój,małopolskie

9 500 000 zł980 m² 9 693,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Z nami kupisz najtaniej, 37 lat na rynku, oferujemy profesjonalizm wiedzę i doświadczenie! Do sprzedania pensjonat w trakcie modernizacji prognozowana roczna stopa zwrotu 12%. Do 31 lipca br.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Arkońska

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł33 m² 9 969,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Nowoczesne mieszkanie znajdujące się w nowym budynku z cegły (1999 rok) przy ul. Arkońskiej. Salon: połączony z przedpokojem i kuchnią, z wyjściem na balkon. Sypialna: ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lubkowo

Lubkowo,pomorskie

199 000 zł43 m² 4 627,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam. Sprzedam nowy domek letniskowy o powierzchni ok.43m/kw w miejscowości Lubkowo. z dołączonym tarasem o powierzchni 12m/kw na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

275 000 zł36 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36m2, znajdujące się w świetnej lokalizacji Nad Jarem. Mieszkanie w stanie bardzo dobrym, na 4 piętrze w bloku, z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

635 000 zł105 m² 6 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom parterowy na ustawnej działce z ogromnym potencjałem w północnej części miasta Kielce. W skład domu wchodzi : -kuchnia -cztery pokoje -dwie łazienki z wc -korytarz -poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

794 000 zł55 m² 14 428,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psiepole/wrocław/3pok/parter/balkon/lux/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wrocław,dolnośląskie

349 998 zł67 m² 5 192,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Obniżona cena!/wolska/leśnica/inwestycyjne/tanio/4pok./top/centrum! Świetna alternatywa inwestycyjna! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 67,1 m2 które znajduje się przy ul. Wolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Grzebowilk,mazowieckie

1 930 000 zł70 m² 27 571,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 300 m²

Szukasz wyjątkowego miejsca do życia lub inwestycji? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Nieruchomość położona jest w malowniczej okolicy Grzebowilka, w otulinie rezerwatu przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

865 000 zł94 m² 9 243,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie: sprzedam mieszkanie - Nowa Jutrzenka, wrocław Krzyki-Klecina Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, rodzinnego mieszkania w prestiżowej inwestycji Nowa Jutrzenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł64 m² 13 385,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe widokowe mieszkanie o świetnym rozkładzie do generalnego remonty. Przedstawiamy Państwu narożne mieszkanie przy ulicy Krasnobrodzkiej. Lokal znajduje się na 10, ostatnim, piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

750 000 zł73 m² 10 251,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję do sprzedaży bardzo ładne, dwustronne, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 73,16 m2 w Markach przy ul Promiennej na kameralnej, ogrodzonej inwestycji z 2021 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Plac gen. Józefa Hallera

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł21 m² 22 380,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone przy pl. Hallera na osiedlu Nowa Praga w bardzo klimatycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raciborska

Katowice,śląskie

439 000 zł38 m² 11 552,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy apartament z loggią położony w Katowicach (śródmieście) na nowoczesnym osiedlu nova mikołowska Słoneczne i ciche w stanie deweloperskim mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Żelazno

Żelazno,dolnośląskie

127 500 zł1 169 m² 109,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Żelaźnie z dobrym dojazdem do Kłodzka. Działka o powierzchni 1169 mkw o regularnym, prostokątnym kształcie, w miejscowym planie zagospodarowania.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij