dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 848 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 848 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

434 024 zł28 m² 15 309,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Kluczbork,opolskie

270 000 zł45 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie pi generalnym remoncie. Ciepłe, słoneczne, w bardzo dobrej lokalizacji. Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Boczna

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł37 m² 12 408,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie o pow. 37 m.kw. położone na 4 piętrze kamienicy z 1920 r. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje, okna, podwójne drzwi wejściowe, parapety z kamienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

530 000 zł70 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i jasnego 3 pokojowego mieszkania w świetnym układzie z otwartą kuchnią położonego w bardzo spokojnym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

1 270 000 zł63 m² 20 216,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować nowe, nigdy niezamieszkałe, narożne, wykończone mieszkanie na pograniczu Mokotowa / Ursynowa. Na metraż 62,82 m składają się: -Sypialnia 9,23 m -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

469 935 zł31 m² 15 252,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z podziałem na 3 niezależne apartamenty - idealne na wynajem Przestronne mieszkanie przystosowane do wynajmu, podzielone na dwa oddzielne apartamenty Każda z nich jest wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł75 m² 9 066,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Wysokie sufity! Trójstronne! Przestronne, klimatyczne, do własnej aranżacji! Polecam na sprzedaż bardzo ciche, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2, usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bydgoska

Piła,wielkopolskie

239 000 zł33 m² 7 166,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka o pow. 33,35 m 2 zlokalizowana w bloku przy ulicy Bydgoskiej. Mieszkanie położone na drugim piętrze, nowsze budownictwo - mieszkanie bezpieczne bez gazu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Polna

Żukowo,pomorskie

1 550 000 zł9 917 m² 156,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż w Żukowie przy ul. Duńskiej nr ewidencyjny 384/8 powierzchnia 9917 m . Na sprzedaż wyjątkowa działka o numerze ewidencyjnym 384/8 o powierzchni 9917.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Przyzbie

Warszawa,mazowieckie

873 000 zł51 m² 16 984,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne komfortowe mieszkanie 3 pokojowe na Kabatach ostatnie bloki w pobliżu lasu. Przepięknie doświetlone i z nietypowymi wysokościami co pozwala odczuć głębię przestrzeni (dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł44 m² 18 159,10 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Digitalbroker prezentuje idealne mieszkanie idealne na start lub dla pary. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na korzystny układ pomieszczeń oraz rewelacyjny taras. Lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł196 m² 2 806,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom parterowy z użytkowym poddaszem wg. projektu dom parterowy wąski (lustrzane odbicie). Budynek zlokalizowany na działce o powierzchni 1000 mkw w miejscowości Góra, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warcisława I

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł76 m² 7 006,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne 3- pokojowe, 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75,5 m2 znajdujące się na 4 piętrze budynku na osiedlu Książąt Pomorskich. Na pierwszym poziomie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

719 900 zł119 m² 6 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowe lokale w stanie deweloperskim - Lokal Mieszkalny o powierzchni ok. 120 m2 usytuowany w ładnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Skórka,wielkopolskie

125 000 zł1 061 m² 117,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Jedyna taka działka! Na sprzedaż działka w Skórce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Czarnochowice

Czarnochowice,małopolskie

858 298 zł85 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuję inwestycję w malowniczej okolicy Czarnochowic: 4 kameralne budynki mieszkalne na ogrodzonym terenie, każdy zaledwie z 10 mieszkaniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł32 m² 17 820,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie na Starym Mieście nad Odrą z dostępem do natury i bliskością centrum! Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Mieszkania składa się z: - salon z aneksem 23.32 m - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

163 000 zł28 m² 5 784,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży od zaraz przytulne mieszkanie na parterze w centrum Ostrowca Św. Przytulne, widne mieszkanie o powierzchni 28,18m2 mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł134 m² 10 075 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Sprzedam lokal W centrum! Opiekun oferty: tel. nr. Pfrn 28679 Do sprzedania lokal o powierzchni 134 m blisko centrum Do sprzedania lokal na parterze, który został w tej chwili wynajęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Józefosław

Józefosław,mazowieckie

480 000 zł41 m² 11 823 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na dużym dobrze usytuowanym osiedlu z widokiem nie na okna sąsiada ale na piękne drzewa i krzewy. Dwupokojowe o powierzchni 41 m2 położone na 1 piętrze 9-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

599 900 zł64 m² 9 329,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w wyjątkowo spokojnej okolicy dzielnicy Malinka w Opolu. Nieruchomość o powierzchni 64,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

515 011 zł36 m² 14 113,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sanka

Sanka,małopolskie

599 000 zł173 m² 3 462 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:774 m²

Lokalizacja: sanka, 14 km od Krakowa Powierzchnia działki: 7,74 ar Powierzchnia użytkowa: 149m2 Powierzchni całkowita: 173 m2 Liczba pokoi: - salon + 4 - sypialnie , Cena: 599 000 zł Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

549 999 zł72 m² 7 635,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Żórawina/4pok./garderoba/lux./top/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 w Żórawinie. Mieszkanie znajduje się na 2 z 2 pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołężycka

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł48 m² 11 266,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na Kozanowie , rozkładowe dwustronne, na drugim piętrze, z dużym balkonem, z widokiem na spokojne podwórko. Mieszkanie bardzo ciepłe, wszystkie okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

413 500 zł48 m² 8 699,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Opis oferty: mieszkanie 47 m2 - 2 pokoje. Nowe, w pełni umeblowane. W Centrum Bydgoszczy z widokiem na Wyspę Młyńską, układ mieszkania: mieszkanie składa się z: - pokój 14,11 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

419 400 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania w zielonej, spokojnej części Wrocławiu. Brak prowizji! I brak podatku pcc 2% Mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

620 496 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Oferta 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50,04 m2 z tarasem i ogródkiem. Inwestycja powstaje w Wschodnio-Południowej części miasta w okolicy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

859 000 zł101 m² 8 504,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu w "czworaku", zaprojektowanego i wykończonego z dbałością o najwyższe standardy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wodzisław Śląski,śląskie

250 000 zł160 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:633 m²

Własny dom Z ogródkiem W cenie mieszkania! ***oferta na wyłączność*** Mam przyjemność zaoferować 2-kondygnacyjny dom (część bliźniaka) o powierzchni użytkowej ok. 140 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nutki

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł47 m² 20 762,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Good Life Estates oferuje Państwu piękne trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,2 m2 na Warszawskim Ursynowie zaraz obok metra przy ul. Nutki 1 Mieszkanie przeszło gruntowny remont od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł66 m² 18 930,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego na warszawskiej Woli, przy ul. Jana Kazimierza 47. To idealne miejsce dla rodziny, pary lub małżeństwa, które ceni sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Suchy Dwór

Suchy Dwór,dolnośląskie

619 009 zł1 511 m² 409,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Suchy dwór piekna działka 1500m2 mpzp /media! Polecamy na sprzedaz działke budowlana w Suchym Dworze - osiedle willowe mpzp. Działka posiada pełne media. Kontakt w biurze Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

417 585 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mega rabaty ceny lokali! rabat na materiały budowlane 25% możliwe rabaty na miejsca parkingowe szczegóły - tel! 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Harcerzy Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł91 m² 20 769,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wygoda to prawdziwy luksus, a tu jest on odczuwalny w każdym m2. Poznaj przestrzeń, w której Twoja Rodzina może rozkwitać w harmonii, spokoju oraz poczuciu bezpieczeństwa. Tu.