dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 847 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 847 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bociania

Nadarzyn,mazowieckie

1 239 000 zł210 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:618 m²

Nadarzyn - to jedna z lepiej skomunikowanych miejscowości podwarszawskich, dojazd do Pałacu Kultury zabiera jedynie 30 minut. Dom zlokalizowany jest przy ul.Bocianiej, jest to spokojna boczna ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł29 m² 19 482,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży uroczej i przytulnej kawalerki o powierzchni 29 m , znajdującej się na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja cicha, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Racibórz,śląskie

365 000 zł59 m² 6 186,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta mieszkania na czwartym piętrze o powierzchni 59m2 w niskim bloku. Skład się z salonu z wyjściem na balkon, łazienki, przedpokoju z zabudowaną szafą, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

589 000 zł148 m² 3 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży idealnego domu dla rodziny 4-6 osobowej zlokalizowanego w cichym i ustronnym miejscu w Legnicy. Projekt Amarylis 2 to dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł47 m² 14 234 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta ważna tylko do 30.09! SZUKASZ 3 POKOJOWEGO MIESZKANIA POD WYNAJEM BLISKO KOMUNIKACJI I MORZA? Świetnie trafiłeś! ATUTY: - piękny widok na zieleń, - położenie 2 minuty od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 999 zł56 m² 7 207,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Jakubskie Przedmieście, 10 minut spacerem do centrum, 55,5m2, 3 pokoje, duży balkon Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w bloku z 1994 roku, położone na wysokim parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

840 000 zł64 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz domu idealnego dla rodziny ceniącej sobie bliskość natury, a do tego W świetnej lokalizacji? atuty: - położenie w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, parku Oliwskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrowąża

Kraków,małopolskie

899 000 zł55 m² 16 274,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Sprzedam mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Lokalizacja: ulica Odrowąża, w pobliżu ul. Wrocławskiej i Łokietka. Oferuję na sprzedaż mieszkanie na wysokim parterze w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł48 m² 13 570 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: tel. Ładne, dwupokojowe, rozkładowe, mieszkanie z balkonem w budynku z 2014 roku. Otoczenie nieruchomości Jagodno to część Wrocławia położona na południe od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Huenefelda

Gdańsk,pomorskie

609 000 zł70 m² 8 660,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bez prowizji! 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,32 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w budynku przy ul. Huenefelda 30 w Gdańsku. Składa się z: - 2 pokoi, - pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 499 990 zł282 m² 5 319,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:484 m²

Wyjątkowa Rezydencja z Potencjałem Zachwycający, nowoczesny dom bliźniak zlokalizowany w malowniczym Chwaszczynie, gdzie natura miesza się z miejskim stylem życia, zapewniając komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślusarczyka

Rzeszów,podkarpackie

560 000 zł63 m² 8 920,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Ślusarczyka - 3 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, pierwsze piętro to tylko kilka z atutów nieruchomości. Rezerwacja Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gietrzwałd

Gietrzwałd,warmińsko-mazurskie

1 098 000 zł1 055 m² 1 040,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Atrakcyjna nieruchomość produkcyjno-magazynowa położona w miejscowości Gietrzwałd, przy drodze krajowej nr 16 (olsztyn - Grudziądz). Opis W skład nieruchomości wchodzą działki ewidencyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Pocztowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

910 000 zł71 m² 12 750,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Unikalny lokal handlowo-usługowy w Centrum Gorzowa Wlkp. Gotowy do działania! Lokalizacja ul. Pocztowa. Atrakcyjne duże witryny i elegancka fasada elewacyjna w systemie wentylowanym - gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Oława,dolnośląskie

447 000 zł48 m² 9 313 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja do dnia 31.10.2024r. Prowizja 0% - biura nieruchomości. -wolne od zaraz- istnieje możliwość rozłożenia części płatności na raty. W rozliczeniu przyjmę inną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bychawa,lubelskie

2 698 730 zł863 m² 3 127,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Wyjątkowy Dom Weselny z funkcją mieszkalną w otoczeniu ruin Pałacu i Zalewu w Bychawie. Zjawiskowa okolica, piękne zielone tereny i budynek z historią, który dzisiaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Osiecznica

Osiecznica,dolnośląskie

319 000 zł130 m² 2 454 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dworek w Osiecznicy. Przedstawiam Państwu pięknie położony dom wolnostojący. Dom częściowo wyremontowany, nowe meble w kuchni, do łazienki zakupiono nowe płytki i panele, ponadto nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł61 m² 7 814,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja już w sprzedaży, nie czekaj zarezerwuj mieszkanie w cenie przedsprzedażowej. W ofercie mieszkanie 3-pokojowe na parterze, o powierzchni 61,3 m2 z ogrodem oraz dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Krapkowice,opolskie

289 000 zł41 m² 7 100,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta sprzedaży mieszkania, o powierzchni 40,70m2, na parterze budynku, przy ulicy Krasińskiego 14, w Krapkowicach. Prestiżowa Willa Miejska, to Inwestycja 8 oryginalnych mieszkań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 390 000 zł233 m² 5 966 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

Dom wolnostojący z dala od miejskiego zgiełku. Opiekun oferty: maciej Szczepaniak tel. Do sprzedania dom wolnostojący w stanie surowym-zamkniętym w Jerzmanowie. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

780 000 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4 alternatywy Tel: poszukujesz dużego mieszkania dla dużej rodziny lub pod wynajem? Dobrze trafiłeś! Te Alternatywy są właśnie dla Ciebie: pomieszczenia: - 4 samodzielnych pokoi - balkon - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Łódź,łódzkie

573 115 zł49 m² 11 596,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja jest gotowa do zamieszkania. Cena: 573 115 zł Cena m. p. w garażu podziemnym: 55 000 zł Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Mieszkanie ma 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Porąbka,śląskie

459 000 zł124 m² 3 701,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Dom w górach - Wielka Puszcza - Porąbka - pow. bielski - woj. śląskie. Nieruchomość w otoczeniu lasu, piękny widok, świetna lokalizacja. Dom gotowy do zamieszkania, możliwość remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 847 000 zł144 m² 19 770,80 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie, znajdujące się na 11 piętrze w prestiżowej inwestycji zrealizowanej przez dewelopera "skanska". Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł60 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Sprzedam klimatyczne mieszkanie w przepięknej kamienicy na Podchorążych, kamienica po remoncie, bez windy. Opis lokalu: w lokalu znajdują się 2 pokoje, duża kuchnia, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bieganów

Bieganów,dolnośląskie

129 000 zł950 m² 135,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz spokojnego miejsca z dala od gwaru miasta? Oferujemy dwie urokliwe działki w malowniczej miejscowości Bieganów. To idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu we wspaniałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł33 m² 13 901,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponowane mieszkanie ma powierzchnię 33,45m2 i znajduje się na parterze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 22,43m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł102 m² 20 588 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy na prezentację wyjątkowego apartamentu o powierzchni 102 m , zaprojektowanego w loftowym stylu, idealny dla wymagającej rodziny. To miejsce, gdzie funkcjonalność spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

690 000 zł93 m² 7 449,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1902

Mamy na sprzedaż mieszkanie skomunikowane idealnie z każdym zakątkiem Poznania. W kamienicy zostanie wykonany remont elewacji. Mieszkanie, ze względu na utworzenie dodatkowych pionów idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Goździk

Goździk,mazowieckie

1 580 000 zł100 m² 15 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Piękny dom wolnostojący o powierzchni 100m2 położony na dużej działce 1700 m2 w miejscowości Goździk obok Garwolina. Na tę nieruchomość o powierzchni 100 m2 składa się ; Parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lilpopa

Brwinów,mazowieckie

975 000 zł250 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący osadzony na działce 1.100 m2 w otulinie starodrzewu. Solidny, murowany dom w którym po odświeżeniu można zamieszkać ewentualnie wykonać modernizację według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pod Strugą

Kraków,małopolskie

1 499 000 zł167 m² 8 976 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jeśli szukasz domu W krakowie W świetnej lokalizacji , Z garażem ta alternatywa jest dla ciebie! lokalizacja: kraków, kliny Zacisze Oferujemy do sprzedaży komfortowy i przytulny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

1 580 000 zł76 m² 20 910,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Eurovilla prezentuje na sprzedaż w pełni umeblowany i wyposażony 3-pokojowy apartament o powierzchni 75,56 m w doskonałej lokalizacji na Wilanowie. Lokalizacja Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oława

Oława,dolnośląskie

602 532 zł72 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam nowo powstające osiedle w Oławie. Pierwszy etap składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 32 do 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Olszynowa

Trzęsacz,zachodniopomorskie

790 000 zł133 m² 5 939,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:476 m²

Sprzedam w idealnym stanie trzy klimatyzowane domki w szeregu ocieplone, idealny biznes, 400m od plaży, w ślepej uliczce. Wyposażone w bardzo dobrym standardzie, gotowe do wynajmu. 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Narwik

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł47 m² 18 063,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne i w pełni wykończone mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, do którego możesz od razu wprowadzić się i mieszkać :) Metro Przytulnie urządzony balon - na którym kilka osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Ludowej

Warszawa,mazowieckie

999 999 zł51 m² 19 596,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

*** oferta W przygotowaniu *** viva invest Prezentuje : Polecam atrakcyjne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone w odległości 300 m od Parku "łazienki Królewskie". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

339 000 zł44 m² 7 704,55 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44,36m2, położone na X piętrze w Śródmieściu w Opolu. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni i łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

1 288 520 zł137 m² 8 039,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości oferuje kompleks dziewięciu budynków w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Krasne, tuż obok Rzeszowa. To idealne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Głogów,dolnośląskie

199 000 zł30 m² 6 633 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Kawalerka na sprzedaż - Bartosza Głowackiego, głogów Lokalizacja: ulica Bartosza Głowackiego Głogów. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w wieżowcu. Szczegóły oferty: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Rumia,pomorskie

409 000 zł35 m² 11 573,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe odświeżone mieszkanie w Rumi, mieszczące się na wysokim parterze z dostępem do ogrodu ok. 20m2. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,34m2. Budynek Budynek z 1982r.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij