dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 893 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 893 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuchowska

Kraków,małopolskie

725 000 zł49 m² 14 682,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Dwupokojowe -ul. Tuchowska. Przyjemne z dużą kuchnią Lubisz oddawać się inspiracjom kulinarnym duża kuchnia będzie spełnieniem marzeń Mieszkanie do którego w ramach udziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac gen. Józefa Hallera

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł64 m² 17 460,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Plac Hallera, 3 pokojowe mieszkanie 64m2, praga-Północ Na sprzedaż: duże, jasne, mieszkanie na warszawskiej Pradze-Północ (nowa Praga) w świetnej lokalizacji. Bardzo dobrze skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociania

Wrocław,dolnośląskie

1 221 776 zł80 m² 15 243,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w wyjątkowej lokalizacji na wrocławskich Kowalach, w odległości 15 minut od wrocławskiego Rynku. W mieście, a jednak w zielonym i spokojnym miejscu, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł35 m² 15 685,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jasień, potęgowska | Nowe mieszkanie 35 m2 | balkon | 2 piętro | winda | Zewnętrzne miejsce parkingowe, komórka I Gotowe do zamieszkania. ___ Bardzo ładne mieszkanie zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościelna

Siechnice,dolnośląskie

285 000 zł44 m² 6 477,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Polecam na sprzedaż duża kawalerkę o łącznej powierzchni 44m2, która jest usytuowana na pierwszym piętrze w dwupiętrowym domu wielorodzinnym. Mieszkanie znajduje się nieopodal ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Staw

Przyszów,podkarpackie

190 000 zł2 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam, mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 20a działka jest przekształcone na budowlaną, znajduje się w miejscowości Przyszów - Staw. dostępne media: gaz, kanalizacja, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łąkowa

Grzędzice,zachodniopomorskie

1 135 000 zł137 m² 8 287,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim W cenie dodatkowo: -> Prace wykonane pod klienta: -> z uwagi na fakt o różnej preferencji sufitu, zostały wstrzymane prace w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 900 zł34 m² 8 184,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie kamienicy jak i mieszkania z kompletnym wyposażeniem w urokliwej lokalizacji koło Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

798 000 zł76 m² 10 434,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Funkcjonalne, o podwyższonym standardzie mieszkanie na nowopowstałym osiedlu z rozwijającą się infrastrukturą. Wygodne do zamieszkania dla większej rodziny. Dodatkowo płatne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

W ofercie mamy dla Państwa na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 120 m (zabudowy 200 m ) , usytuowany na działce o powierzchni 17 arów przy ulicy Szkolnej w Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jadów

Jadów,mazowieckie

450 000 zł90 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Nieruchomość położna w otulinie Nadbużańskich lasów przepiękna okolica nad rzeką Liwiec Nieruchomość zabudowana domem wolnostojącym z garażem i małym warsztatem. Parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11-go Listopada

Bytom,śląskie

178 000 zł31 m² 5 683,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

31.32m2 Kuchnia w zabudowie wyposażona w AGD Nowoczesna łazienka z wanną Kawalerka o powierzchni 31,32m2 do wejścia ewentualnie odświeżenia na sprzedaż w Bytomiu dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wierzbowa

Glincz,pomorskie

1 299 000 zł250 m² 5 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony w malowniczej miejscowości Glincz, w gminie Żukowo. całkowita powierzchnia budynku wynosi 250 m , z czego użytkowa to 158,67 m. powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Subisława

Gdańsk,pomorskie

468 000 zł33 m² 14 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Atrakcyjna oferta bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, żabianka przy ulicy Subisława. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł35 m² 17 176,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Do sprzedaży atrakcyjna kawalerka na Kabatach o pow. ok. 35m2. Na wyżej wymienioną powierzchnię składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, przedpokój, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł113 m² 7 513 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny, nowy Bliźniak parterowy w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni ok. 113 m2, posadowiony na działce około 550 m2. Rozkład domu : - Hol ok. 4m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł49 m² 10 183,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Popiełuszki w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 49 m2 i usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z windą. Dużym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Będzin

Będzin,śląskie

619 000 zł74 m² 8 364,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie z dużym,słonecznym tarasem. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu położony niedaleko szkoły, przedszkola, placu zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

613 030 zł60 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Narożne mieszkanie z balkonem. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Swarzędz,wielkopolskie

639 000 zł62 m² 10 240,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prześliczne, zadbane, słoneczne I ustawne Z ogromną loggią W zalasewie K. Swarzędza Z wyposażeniem Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

365 000 zł67 m² 5 429,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,22m2 w skład którego wchodzą: - 4 odrębne pokoje - aneks kuchenny - łazienka - wc Mieszkanie po remoncie z pełnym wyposażeniem, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Domeyki

Wrocław,dolnośląskie

1 370 000 zł91 m² 14 987,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:440 m²

Wrocław, fabryczna, grabiszyn, podróżnica, dom W zabudowie, 3 pokoje, piwnica, działka 440 M2 serdecznie zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Zapraszam do zakupu nieruchomości w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

1 387 550 zł91 m² 15 193 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Komfortowa, pełna światła, dwustronna nieruchomość z widokiem na Ślężę! Zamieszkaj na Krzykach w najnowszym budownictwie w II kwartale 2026 r. Do własnej aranżacji. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Stargard,zachodniopomorskie

385 000 zł53 m² 7 273,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko u Nas niespotykany Apartamentowiec w Centrum Miasta! Do sprzedaży wydzielono 9 lokali mieszkalnych z własnym ogrodzonym , oświetlonym parkingiem. Nietuzinkowy wygląd budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Błonie

Błonie,mazowieckie

850 000 zł71 m² 11 971,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Klient / Na sprzedaż mieszkanie w pełni wykończone o powierzchni 71,5m2 , zlokalizowane na Błońskich Bulwarach na II p. w 3p. bloku. Blok z 2021 roku. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bielawa,mazowieckie

4 250 000 zł300 m² 14 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Dom | sprzedaż | Bielawa - Konstancin - Jeziorna | 300m2 | działka 800m2 | 4 250 000 pln Atrakcyjna oferta dla osób zainteresowanych bliskością Szkoły Amerykańskiej. Gotowy dom - wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

382 500 zł37 m² 10 337,80 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania w samym Centrum Bydgoszczy przy Parku Ludowym im. Wincentego Witosa. Lokal świetnie zlokalizowany, kilka kroków od Collegium Medicum przy rondzie Jagiellonów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Faryny

Faryny,warmińsko-mazurskie

189 000 zł11 089 m² 17,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową zlokalizowaną na obrzeżach Puszczy Piskiej - terenie atrakcyjnym turystycznie. Działka położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł36 m² 16 619,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowana na Starych Bielanach w wyremontowanym bloku z lat 60, w odległości 150 m - metro Młociny. W pobliżu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

719 900 zł119 m² 6 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowe lokale w stanie deweloperskim - Lokal Mieszkalny o powierzchni ok. 120 m2 usytuowany w ładnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zgoda

Gdynia,pomorskie

649 000 zł47 m² 13 808,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w budynku z windą, w samym centrum miasta. Nieruchomość mieści się przy cichej, jednokierunkowej uliczce. W zasięgu spaceru sklepy, restauracje, plaża, bulwar, dworzec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

750 000 zł46 m² 16 311,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, z dodatkowym pomieszczeniem na garderobę oraz przestronnym balkonem. Nieruchomość znajduje się w niesamowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł44 m² 12 390,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2/3pok.|Renoma|Do adapttacji|Inwestycyjnie|Stare Miasto| - Przedstawiam Państwu nieruchomość w samym sercu miasta. Mieszkanie idealnie nadaje się na długoterminową inwestycje. W tej chwili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 231 000 zł138 m² 8 900,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * cicha, spokojna okolica obfitujaca w tereny spacerowe * funkcjonalne, zapewniajace komfort rozkłady domów Gotowe już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

593 754 zł66 m² 8 955,57 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W celu uzyskania większej ilości informacji oraz umówienia się na indywidualną prezentację, proszę o kontakt telefoniczny. Jeśli nie będę mógł odebrać, proszę wysłać sms "mieszkanie".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 999 zł63 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Gadów Ma ły / 3 pok/rozklad/nowy blok Mieszkanie znajduje sie w bloku z lat 90 siatych .Bardzo cieple i jasne ,rozkladowe .Kuchania osobna z oknem toaleta i wc odobno. Duzy pokoj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł35 m² 8 359,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w dobrze skomunikowanej okolicy na Błoniu. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na trzecim piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

690 000 zł117 m² 5 897,44 zł/m²