dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 304 ogłoszenia

1 200 000 zł396 m² 3 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 695 m²

Cena do negocjacji! Prezentujemy Państwu przestronny dom wolnostojący z zapleczem gospodarczym, posadowiony na dużej ok. 67 arowej działce w Pszennie! Na powierzchnie domu składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł96 m² 6 447,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowy dom parterowy w Połomi, gmina Mszana, powiat wodzisławski. Nieruchomość i jej położenie sprzyjające rodzinom z dziećmi, jak i osobą starszym. Nowe - kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł123 m² 8 447,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania w atrakcyjnej lokalizacji , segment środkowy na zamkniętym osiedlu domków w zabudowie szeregowej. Niskie koszty utrzymania, słoneczny ogródek , MILI sąsiedzi ,szkoła ,basen.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł252,25 m² 8 721,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem sprzedaży jest lokal z funkcją usługową zlokalizowany w samym sercu Sopotu. Lokalizacja: lokal usytuowany jest przy głównej arterii komunikacyjnej Sopotu, między Gdynią.

Szczegóły ogłoszenia

192 780 zł1 071 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! nieruchomość: przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w odległości 18 km od Gdańska, pomiędzy autostradą A1 i drogą krajową nr 91. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł240 m² 17 708 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący po kompletnej modernizacji .Nieruchomość w stanie deweloperskim wymaga jeszcze jednak sporego nakładu na wykończenie wnętrz. Niemniej jednak wszystko będzie.

Szczegóły ogłoszenia

905 855 zł75,37 m² 12 018,77 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 3.34, taras: 151,86 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Widokowa działka 60 arów Gorajowice, granica Jasła Na sprzedaż atrakcyjna, widokowa działka budowlana o powierzchni 60 arów, położona w malowniczej dzielnicy Gorajowice, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł105,30 m² 2 554,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Górna część domu w Jeleninie 105 m z pomieszczeniami gospodarczymi i fotowoltaiką Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 105, 30 m2, położony na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł900 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 9 arów zlokalizowana w miejscowości Giebułtów , gm. Wielka Wieś. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: 36m/25m.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł53 m² 8 679,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimat kamienicy/rejon centrum miasta Do sprzedania mieszkanie o pow. 52,73 m2 zlokalizowane w rejonie centrum miasta - na ul. Langiewicza na II piętrze w kamienicy (jest po remoncie elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 000 zł40,50 m² 10 790,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe gotowe do zamieszkania w nowym budownictwie z 2024 na Glinkach! Mieszkanie 40,50 m 2 z dużym balkonem na drugim piętrze w bloku. Budynek nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł220 m² 1 068,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:615 m²

Żukowice, sprzedam obiekt, powierzchnia użytkowa 220 m2, działka 615 m2, 235 000 zł. Na sprzedaż obiekt znajdujący się w Żukowicach położony na działce o powierzchni 615 m2, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł9 339 m² 749,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pow. ok. 94 a dla której ustalono warunki zabudowy i zagospodarowania terenu dla inwestycji: warunki zabudowy na budowę pawilonu handlowo-usługowego o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 201 m² 82,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

82zł m.kw. Tania działka budowl. obok lasu. Janczewo Kolonia. 99000zł Dojazd: utwardzona droga powiatowa Media: w przylegającej do działek drodze powiatowej nr 1405f mpzp Zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 319 m² 150,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W tarnowie przy ul. Chemicznej - idealna lokalizacja, gotowa pod inwestycje Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, złożona z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł475,16 m² 4 840,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:398 m²

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. **oferta dla inwestorów** Kamienica przy ul. Stromej 3 w Toruniu to doskonała okazja dla inwestora szukającego stabilnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 140 000 zł129,34 m² 8 813,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta domu-segmentu szeregowego w Ustroniu 120,34 m2 oddzielnej przestrzeni na dwóch kondygnacjach. Przydomowy ogród dla relaksu o pow. 250-300 m2 Oddzielne wejście. Apartament na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

890 461 zł56,75 m² 15 690,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości perfekt oferuje do sprzedaży komfortowy lokal mieszkalny położony w Olsztynie przy ulicy Kościuszki 92 z widokiem na Park Centralny. Budynek wybudowany w 2014 r.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł33,25 m² 4 781,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze 1345/15, położona w miejscowości Poręby Dymarskie (gmina Cmolas, powiat kolbuszowski, woj. podkarpackie). Parametry działki: numer ewidencyjny:.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 800 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej o łącznej powierzchni 28 arów, zlokalizowanych w malowniczej miejscowości Wola Zgłobieńska, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł64 m² 10 453,13 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Naprawdę przestronne i świetnie doświetlone 3 pokoje | 64 m | balkon + piwnica | winda | Gądów Mały To mieszkanie robi wrażenie metrażem i układem - 64 m jest tu odczuwalne jak.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł29,80 m² 6 677,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prime-nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania do własnego wykończenia o powierzchni 29,80 m położonego w Kaliszu. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:3 663 m²

Dom dwulokalowy z potencjałem w malowniczej okolicy - Suliszewo Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej, zielonej miejscowości Suliszewo, na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 300 zł31,10 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Poznań Starołęka - ta dzielnica zapewnia kontakt z przyrodą (park.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł32,20 m² 5 186,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Atrakcyjnie położone mieszkanie, jednopokojowe, na zielonym osiedlu Kędzierzyna-osiedlu Powstańców Śląskich (wschód), w spokojnym miejscu, składające się z jednego pokoju, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 000 zł120 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocław, ul. Międzyborska 11b Metraż: 120 m Piętro: 0/8 (winda) Rok budowy: 2015 Stan prawny: odrębna własność z kw Cena: 2 175 000 zł Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł1 200 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dobrzykowice /1200m2/mpzp/media okazja!polecamy na sprzedaż budowlaną na sprzedaż o wymiarach 25x48 m. Powierzchnia wynosi 1200 m , a dojazd jest asfaltowy. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł86,05 m² 9 645,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż stylowe mieszkanie w domu szeregowym dwulokalowym o powierzchni 86,04 m z dużym balkonem ok. 4 m . Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie technicznym - można.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł56,27 m² 7 108,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 lokali mieszkalnych w nowopowstającym budynku w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja: adres: ul. Boczna, grodzisk Wielkopolski działka:.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł185,10 m² 6 753,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim - Siedlice. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

617 000 zł36,47 m² 16 918,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2022 roku. To propozycja dla osób, które cenią jakość wykończenia, solidne budownictwo oraz świetną.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł80 m² 14 362,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal mieszkalny idealny pod biuro projektowe/kancelarie prawną czy inną działalność. Czytelny adres, zadbana kamienica, dużo miejsc postojowych oraz niezależny układ przestronnych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł41,06 m² 12 055,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Polecamy nieruchomość na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Św. Jerzego. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,06m2 jest położone na parterze w trzypiętrowy bloku. Blok z 1992 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł110 m² 2 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 663 m²

Uwaga obniżka ceny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. około 110 m2 usytuowanego na działce liczącej 1663 m2 w Janowicach Dużych - okolice.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł41,43 m² 5 768,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne bezczynszowe mieszkanie , usytuowane na parterze kamienicy w Wałczu, przy ul. Robotniczej. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 41,43 m i obejmuje: duży, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł966 m² 180,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane od 174 tys. zł - Włosań, gmina Mogilany (kraków Południe) Szukasz idealnego balansu między spokojem natury a bliskością wielkiego miasta? To ogłoszenie jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł33,92 m² 21 963,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedajemy: mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Dwa pokoje z dużą loggią i miejscem parkingowym. Pod lupą Przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m2, położone na III piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł982 m² 131,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 982 m , położoną w Nowej Wsi w gminie Malbork. Lokalizacja Działka znajduje się na spokojnym, rozwijającym się osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł23 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka przemysłowo- usługowo-produkcyjna w kształcie prostokąta, pow 23000 m położona w w Czernicy niedaleko stacji pkp. Działka typowa przemysłowa , inwestycyjna, pod działalność.