dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 893 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 893 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zakonnic

Brzeg,opolskie

270 000 zł34 m² 8 023,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 33,65 m2 usytuowanego na IV piętrze w bloku w samym centrum Brzegu. Nieruchomość złożona z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Huta Żabiowolska

Huta Żabiowolska,mazowieckie

1 399 000 zł136 m² 10 286,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Umowa na wyłączność Oferujemy na sprzedaż 1/2 Bliźniaka (dom jednorodzinny dwulokalowy) usytuowany na działce o powierzchni 550m2 w miejscowości Huta Żabiowolska, gmina Żabia Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Główna

Krzyżanowice,dolnośląskie

760 000 zł113 m² 6 725,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:732 m²

Rezerwacja do 19.09.2024! Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż zadbany domek parterowy o powierzchni całkowitej 113 mkw na działce 732,44 mkw zlokalizowany w Krzyżanowicach. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zalewskiego

Lublin,lubelskie

799 000 zł65 m² 12 237,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu mieszkanie, które jest w pełni wyposażone! Nie chcesz zajmować się wykończeniem i czekać na wykonawców? Weź swoje walizki i wprowadź się do mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł63 m² 9 449,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartamenty Jachowicza to wyjątkowe, kameralne osiedle budynków dwulokalowych. Znajdziecie Państwo tu mieszkania w wysokim standardzie i nietuzinkowej architekturze. Do każdego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

1 100 000 zł135 m² 8 148 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny parterowy dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.135 m2 usytuowany na działce 900m2. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Chłopowo,zachodniopomorskie

299 600 zł5 100 m² 58,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka, na wzniesieniu o powierzchni 5100 m, z dostępem do jeziora Kościelnego, na terenie gminy Krzęcin gdzie znajduje się kilka jezior o charakterze turystycznym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bładnicka

Międzyświeć,śląskie

750 000 zł99 m² 6 785,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Przedstawiam Państwu nową inwestycja pod nazwą osiedle "pod wierzbami" Osiedle składać się będzie z 4 budynków w zabudowie bliźniaczej. Dom B1 posadowiony na działce o powierzchni 371.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bolesława Chrobrego

Sulistrowice,dolnośląskie

210 000 zł300 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Uwaga nowa niższa cena. Dom poniemiecki do kapitalengo remontu. Działka w trakcie podziału geodezyjnego. Możliwość ustalnia dokłądnych warunków podziału i przyszłej wielkości działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

729 000 zł52 m² 13 989,60 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Bieńczyce - os. Piastów Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Bieńczyce, os. Piastów w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 13 piętrowym bloku, na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 11 Listopada

Przesmyki,mazowieckie

365 000 zł180 m² 2 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferuję na sprzedaż dom w Przesmykach stan surowy zamknięty. Miejscowość Przesmyki zlokalizowana jest 30 km od Siedlec z bardzo dobrym dojazdem. Nieruchomość znajduje się w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pomorska

Gdynia,pomorskie

329 000 zł17 m² 19 353 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka na sprzedaż o niedużym metrażu w dobrej lokalizacji Gdyni. Mieszkanie o pow. 17 m2 zlokalizowane w bloku mieszkalnym na parterze w III piętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sojowa

Gdynia,pomorskie

590 000 zł67 m² 8 865,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie + duża 12 metrowa piwnica! teren zamknięty! Doskonały i bardzo wygodny układ! Mieszkanie z potencjałem! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

100 000 zł150 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż słynny lokal gastronomiczny znajdujący się w Dziwnówku nad morzem, o powierzchni całkowitej 150m. Każda osoba, która była w tym urokliwym miejscu, z całą pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany

Głogów,dolnośląskie

235 000 zł64 m² 3 677,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Głogów, lokal handlowo - usługowy, 63,90m2, sprzedaż, 235 000 zł Sprzedam lokal usługowo - handlowy o powierzchni 63,90m2, usytuowany w atrakcyjnej części Głogowa, ul. Stawna Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

1 047 000 zł64 m² 16 232,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 3-pokojowe w samym centrum Woli o powierzchni 64,50 m na parterze w 2-piętrowym bloku bez windy z 1950 roku. W pobliżu 2 parki ok.500m. Przed oknami skwerek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszkowców

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł71 m² 13 662 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Kameralna i cicha okolica, 25 min do Centrum, duży balkon i miejsce parkingowe na zamykanym podwórku. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

661 711 zł62 m² 10 690 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie z możliwością zachowania wydzielenia osobnej kuchni, z balkonem i ogródkiem na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Dziećmarów

Dziećmarów,opolskie

249 999 zł300 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:235 m²

Szukasz domu dla rodziny? Oczekujesz przestrzeni, spokoju i niezależności? Omega Estate prezentuje duży dom położony na prawdziwej wsi, gdzie rano zapieje kogut, a od sąsiada można kupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kazimierza Wielka

Kazimierza Wielka,świętokrzyskie

128 000 zł1 605 m² 79,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grupa fortis nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży Działek Budowlanych w Odonowie! Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu? Odkryj naszą najnowszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

599 472 zł57 m² 10 537,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Choszczno,zachodniopomorskie

130 000 zł79 m² 1 653,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, parterowy z ogródkiem, garażem, bud. gosp., działka o pow. 1260 m2 - cena 130.000 zł Oferowana nieruchomość znajduje się na terenie gminy Choszczno, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piła,wielkopolskie

289 000 zł57 m² 5 087,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż oferujemy klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Górnym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

260 000 zł54 m² 4 779,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54,40 m w Bielawie, usytuowane na czwartym piętrze bloku. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

844 480 zł53 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

- ekspert ds. Nieruchomości we Wrocławiu Ekspert Ds. Nieruchomości Telefon: email: dlaczego warto ze mną współpracować? Bez prowizji dla kupujących: współpraca ze mną to brak dodatkowych kosztów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

448 124 zł53 m² 8 517,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnych mieszkań w kameralnym osiedlu przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Kompleks składa się z ośmiu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

565 000 zł67 m² 8 470,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z dużym tarasem w zielonej okolicy - Tychy os H Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 66,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł40 m² 11 772 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1902

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Sienkiewicza - niedaleko Pasażu Grunwaldzkiego oraz uczelni wyższych. Lokal o powierzchni ok. 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

700 000 zł123 m² 5 691,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

Bez podatku pcc! Bez prowizji! Oferta dewelopera. Klucze wrzesień 2023 rok. Na sprzedaż nowoczesny środkowy segment o pow.123 m2 z garażem, miejscem postojowym i ogrodem w Radzyminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł56 m² 14 490,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania o powierzchni 55,9 m2 ze zjawiskowym widokiem na panoramę Warszawy, zaledwie 15 min. pieszo do Łazienek Królewskich. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Gródek,małopolskie

85 000 zł1 249 m² 68,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w widokowej miejscowości Gródek, gm. Grybów, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Jezierzany

Jezierzany,dolnośląskie

279 000 zł42 m² 6 643 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam na prezentację domku letniskowego całorocznego położonego w pierwszej linii brzegowej jeziora w miejscowości Jezierzany. Domek o powierzchni ok 42 m2 ulokowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł71 m² 8 434,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Poniżej 8,5! tys Damrota 3 pok/grunwald/park Dobra inwestycja! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w kamienicy z roku 1936 na Ołbinie. Blisko uczelnie, parki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł40 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w odnowionej kamienicy niedaleko Sky Tower. Okolica Miejsce świetnie skomunikowane z centrum miasta, sky Tower - 1 km, rynek - 3 km, dworzec Główny - 3,5 km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Bytom,śląskie

349 000 zł54 m² 6 486,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze! Szukasz mieszkania w zielonej i cichej części Bytomia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Marzycieli

Zielonki,małopolskie

1 159 000 zł104 m² 11 144,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Sprzedajemy Nasz Dom :) W telegraficznym skrócie: - dom na granicy Krakowa i Zielonek - zabudowa szeregowa : dom skrajny - 104 m2 Dom ma 3 kondygnacje: - parter: kuchnia z jadalnia, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł40 m² 19 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedaż bez pośredników od właściciela- na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane na zielonym osiedlu "ogrody Hallera". Usytuowane jest na 1 piętrze, 3 piętrowego apartamentowca. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Koźliki

Koźliki,podlaskie

92 800 zł3 996 m² 23,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***piękne miejsce na siedlisko, rekreację lub wymarzony dom *** Polecamy Państwu malowniczo położoną, atrakcyjną nieruchomość w miejscowości Koźliki, gmina Zabłudów. Do sprzedaży oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

334 000 zł27 m² 12 221 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Welle apartments to inwestycja oddalona zaledwie 950 metrów od plaży i tylko 3 km od Kołobrzegu. To miejsce jest już gotowe i jest idealnym punktem do wypoczynku lub pracy. Budynek welle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

167 250 zł57 m² 2 934,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Nieruchomość to lokal mieszkalny przy ul. Kwiatowej w Gorzowie Wielkopolskim. Do lokalu przynależy udział w częściach wspólnych budynku oraz gruncie. Lokal położony jest na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lelewela

Piotrków Trybunalski,łódzkie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 760 m²

Do sprzedaży zabudowana nieruchomość o pow. 1760 m2, na której znajduje się jednorodzinny budynek mieszkalny o pow. około 100 m2, piętrowy, częściowo podpiwniczony. Na działce znajduje.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij