dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Leśne

Koziegłowy,wielkopolskie

325 000 zł34 m² 9 447,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Polecam na sprzedaż jasną kawalerkę z balkonem, zlokalizowaną na parterze niskiego bloku z 1992 roku na os. Leśnym w Koziegłowach. Na powierzchnię 34,40 m2 składają się: - jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł50 m² 11 623,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Świetna lokalizacja, dobry układ mieszkania, miejsca parkingowe. Dzielnica Wrzeszcz to świetne miejsce do życia z pełną infrastrukturą handlowo - usługową. Trzy galerie handlowe z szerokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł35 m² 8 508,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką, położonego w świetnej lokalizacji - Kapuściska. Budynek Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mosiężna

Wrocław,dolnośląskie

649 995 zł50 m² 12 984,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Top 2-pok 50 m2 ul. Mosiężna Nowy Blok Garaż Na sprzedaż 2-pok mieszkanie o powierzchni 50m2 znajdujące się na 2 piętrze w okolicach ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Radom,mazowieckie

375 000 zł49 m² 7 716,05 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Olsztyńskiej Nad Potokiem. Mieszkanie po generalnym remoncie! Do wejścia od zaraz! Okna pcv. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Studniarskiego

Poznań,wielkopolskie

599 999 zł60 m² 9 917,34 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 3 pokojowego mieszkanie na poznańskich Zawadach Bezpieczna transakcja od dewelopera, bez pcc, bez prowizji! oddzielna kuchnia salon sypialnia 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Karwia

Karwia,pomorskie

120 000 zł392 m² 306,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rekreacyjna znajdująca się nadmorskiej miejscowości Karwia gm. Władysławowo. Nieruchomość w kształcie prostokąta o łącznej powierzchni 392m2. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

849 000 zł117 m² 7 268,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc Prowizja 0 % Termin oddania I kwartał 2024r. |R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się w Wieliczce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

135 000 zł36 m² 3 792,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Ta oferta jest tylko u nas! Marzysz o kupnie pierwszego mieszkania? A może chcesz zainwestować swoje pieniądze w mieszkanie pod flipa lub pod najem? Ta oferta może być właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaktorowska

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł64 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Polish above / english below Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe. Mieszkanie mieści się w budynku 6-piętrowym, wybudowanym w 1999 roku, na 5-tym piętrze. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Skórznice

Skórznice,mazowieckie

115 000 zł3 100 m² 37,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę ok. 3100m2. Miejscowość Skórznice, gmina Winnica, 10 km od Pułtuska, 50 km od Warszawy. Działka rolna/siedliskowa w bezpośrednim sąsiedztwie dużego kompleksu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Hebanowa

Lipowa,śląskie

259 000 zł4 009 m² 64,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka Lipowa ul. Hebanowa Na sprzedaż działka budowlano-rolna położona w Lipowej, wsi u podnóża Skrzycznego, jednej z najstarszych osad w powiecie żywieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

724 500 zł20 700 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 6 wydzielonych działek wraz z drogą wewnętrzną o łącznej powierzchni 20700 m 2 położonych na pograniczu Ciechocinka i Raciążka w okolicach ulicy Podgórnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubraniecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

279 000 zł41 m² 6 852 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Posiada balkon od strony południowej. Na powierzchnię 40,72 m2 składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

425 000 zł20 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kraków, krowoderska tylko U nas-własnościowa z kw kawalerka po remoncie w zadbanej kamienicy Oferuję do zakupu własnościową kawalerkę na Starym Mieście usytuowaną na parterze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

990 000 zł199 m² 4 976,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Na sprzedaż bardzo ładny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w super lokalizacji w Podjuchach! Szukasz wygodnej nieruchomości dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

782 631 zł66 m² 11 843,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu. Stacje ładowania e-samochodów. Twój smartfon otworzy bramę garażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brochowska

Iwiny,dolnośląskie

379 000 zł33 m² 11 477,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kameralne mieszkanie na Iwinach, ze świetną komunikacją z Centrum. Komunikacja: autobus 220 metrów, stacja kolejowa 4,3 km Przynależności: każdy dom posiadać będzie wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Urokliwa

Falenty Nowe,mazowieckie

1 293 000 zł108 m² 11 982,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:73 m²

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Przedmiotem sprzedaży jest jedyny wykończony segment w już oddanym I etapie osiedla Eko Falenty sprawdzonego dewelopera, który sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tyniec Mały,dolnośląskie

2 241 000 zł265 m² 8 456,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Witam Serdecznie, prezentuję dom wolnostojący w miejscowości Tyniec Mały Powierzchnia: parter: ok. 170 m2 Piętro: ok. 95 m2 (wg rzutów) Po podłodze 292 m2 Rozkład pomieszczeń: mieszkanie 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rymanowska

Rzeszów,podkarpackie

585 000 zł50 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Home przedstawia Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na ul. Rymanowskiej. Nieruchomość w tej okolicy to pewna inwestycja z możliwością stałego przychodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Kraków,małopolskie

2 181 550 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Z przyjemnością prezentujemy piękny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w prestiżowej lokalizacji w Krakowie przy ul. Wiosennej na Woli Justowskiej. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł53 m² 13 188,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Miłej w Rzeszowie! Mieszkanie posiada powierzchnię 53 m2 i usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

804 500 zł94 m² 8 588,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Oferta sprzedaży mieszkania * 93.67m2 * 4 pokoje* Bielany Cechy oferty: - mieszkanie bezczynszowe, niskie opłaty - do dyspozycji pomieszczenie gospodarcze, wspólny ogródek - mieszkanie usytuowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

699 000 zł54 m² 12 846,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Lokalizacja: czeczów, domagały Prezentuje atrakcyjne mieszkanie w zacisznym spokojnym miejscu. Oferta na wyłaczność nie szukaj dalej. Posiadam klucze do nieruchomości , dogodne terminy spotkań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

1 120 000 zł58 m² 19 277,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2 -pokojowe , przestronne mieszkanie z garażem podziemnym o powierzchni 58 ,1 m 2 , znajdujące się w apartamentowcu Arlet House z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rolnicza

Gdynia,pomorskie

449 000 zł34 m² 13 205,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferta dodana za pomocą addom Mieszkanie 33,8 m na sprzedaż na ul Rolniczej w Gdyni Witominie (radiostacja). Do centrum Gdyni zaledwie 3 km jak i do obwodnicy trójmiasta. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wola Zaradzyńska

Wola Zaradzyńska,łódzkie

850 000 zł4 010 m² 211,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam Do sprzedania są 4 działki budowlane o wielkości w sumie 4010 m. w Ksawerowie, kolonia Wola Zaradzyńska przy ul. Skromnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Kazimierza Kumanieckiego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł60 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą pięknego i przestronnego mieszkania składającego się z 3 pokoi, położonego w samym sercu Gocławia. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Warszawa,mazowieckie

789 000 zł56 m² 14 144,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Pragnę zaprezentować Państwu jasne oraz rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,78 m2 zlokalizowane w 3 linii zabudowy od ulicy Żwirki i Wigury. Mieszkanie aktualnie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

980 850 zł50 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50 m2 z balkonem i miejscem w garażu podziemnym przy stacji metra Stokłosy. Mieszkanie jest wykończone z dbałością o detale i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

429 000 zł18 m² 23 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

(English below) Dzień dobry, do sprzedania oferuję świetnie zagospodarowaną kawalerkę o powierzchni 18m2 znajdującą się we wschodniej części Krakowa na osiedlu Zgody. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrzeszowska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł40 m² 12 522 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,85m2, zlokalizowane przy ulicy Ostrzeszowskiej (osobowice, wrocław). Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary/na start. Głównymi atutami są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł100 m² 7 470,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży * Gotowe do odbioru teraz niższa cena! poprzednia cena 799000 zł Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

569 000 zł58 m² 9 847,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mam przyjemność przedstawić Państwu jedno z najciekawszych i najlepiej wykończonych mieszkań w Toruniu! Mieszkanie zostało zaprojektowane i wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

379 000 zł44 m² 8 613,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zakupu przytulnego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 44,2 m2, które znajduje się na parterze urokliwego, niskiego bloku w sercu miasta. Mieszkanie urządzone zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

392 582 zł30 m² 13 276,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez Prowizji i Podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie 1 pokojowe w nowo powstającej inwestycji na al. Spółdzielczości pracy. Metraż 29,57 m2 Parter rabat na nieruchomość - ok. 90 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Haśka

Łódź,łódzkie

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam, mieszkanie 37,05m2, piętro 9, blok, generalny remont 5 lat temu - wyprostowane ściany, wymieniona instalacja elektryczna, hydrauliczna. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Łódź,łódzkie

388 000 zł42 m² 9 129,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu wykończonego mieszkania znajdującego w Łodzi w dzielnicy Polesie-Retkinia. Lokal składa się z: -Salonu z aneksem kuchennym i balkonem typu loggia -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł50 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Koło centrum miasta w sąsiedztwie rzeki 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, stare Miasto. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. Dwupokojowe z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

413 634 zł53 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Reformacka Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską, o powierzchni 53,03 m2 w stanie deweloperskim.