dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodorowskiej

Świnoujście,zachodniopomorskie

619 200 zł34 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż piękny apartament 2-pokojowy na wysokim parterze. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Z salonu wyjść można na balkon, skierowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Szczecin,zachodniopomorskie

428 000 zł42 m² 10 089,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Sprzedaż, bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie na Pomorzanach, przy ulicy Włościańskiej. Mieszkane znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku. Składa się z - dwóch osobnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

320 000 zł56 m² 5 685,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z balkonem na Przylesiu - Lubin Nieruchomość o powierzchni 54,10 m 2 składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie po wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

245 000 zł57 m² 4 313,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bez prowizji od kupującego. Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie m-4 o pow. 56,8 m 2 na 4p /4 na os. Słonecznym. Bardzo dobra lokalizacja, w drugiej linii zabudowy od ulicy Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Bytom,śląskie

299 000 zł83 m² 3 602,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 82,99 m położone w centrum miasta Bytomia. Ścisłe centrum miasta. Niski czynsz - 368 zł /mc na 1 os. Przestronne pokoje. Centrum Handlowe Agora - 170.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

598 910 zł27 m² 22 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mnichowice

Mnichowice,dolnośląskie

359 240 zł1 283 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mnichowice / wrocław / działka budowlana / hit cenowy / 1283 M2 polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

255 000 zł29 m² 8 793,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Będąc tak wysoko jak tu czyli na 11 piętrze, kiedy zdarzy się mgła za oknem, ty będziesz widział jej cień z tej wysokości. Witam, stan : -mieszkanie przeszło gruntowny remont w 2018 roku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł85 m² 11 147,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy Październik 2024 * Spokojna okolica Parterowe mieszkanie z ogrodem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Gołubie

Gołubie,pomorskie

790 000 zł110 m² 7 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferta dostępna wyłącznie w westate Gdańsk. Zachęcamy do zapoznania się z nieruchomością inwestycyjną, która stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bielsko-Biała,śląskie

490 000 zł45 m² 10 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem w zielonej dzielnicy Bielska Białej Aleksandrowicach ,blisko terenów rekreacyjnych, lotniska, szlaków górskich. Charakterystyczną cechą osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

975 000 zł65 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy Praga Północ Lokal jest aktualnie wynajęty zlokalizowany na parterze budynku wielomieszkaniowego - w ciągu lokali znajdują się: restauracja polska i fryzjer Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marynarki Wojennej

Dziwnów,zachodniopomorskie

2 450 000 zł1 216 m² 2 014,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:2 297 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Dziwnowie, zabudowana budynkiem pensjonatowym (w księdze wieczystej tereny mieszkaniowe), o powierzchni użytkowej 826,91 m2, całkowitej zaś 1216,02.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

380 000 zł63 m² 6 031,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania pięknie urządzone 3 pokojowe mieszkanie o pow. 63m2 na parterze kamienicy. To rozkładowe mieszkanie ma 3 ustawne pokoje, widną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Meissnera

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kontakt: szanowni Państwo, zabieram Was dzisiaj na spacer po nowych ogrodach,. Tam gdzie jest niezwykle zielono, gdzie dzieje się wolniej. Fajnie, bo w nowej inwestycji - pragnę zaproponować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

392 700 zł38 m² 10 334 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł700 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w centrum warszawskiego Rembertowa, w ładnym otoczeniu, obok zadbanego osiedla. Posiada wydane pozwolenie na budowę budynku wielorodzinnego (14 lokali) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

240 000 zł59 m² 4 077,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wójt gminy kołbaskowo ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Gorzowie Wielkopolskim wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej Oznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wejherowska

Kębłowo,pomorskie

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:931 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 150m2, usytuowany na działce o wielkości 931m2. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Kębłowo, gm. Luzino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grasera

Toruń,kujawsko-pomorskie

424 216 zł40 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 40.44m2 położonego na II piętrze IV piętrowego bloku. Kupujący zwolniony Z 2 % podatku pcc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

608 000 zł53 m² 11 382 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

542 579 zł49 m² 11 150,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w najnowszej inwestycji - Atlantis Prestige Park etap 2 - realizowanej we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubartów

Lubartów,lubelskie

749 000 zł93 m² 8 014,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w centrum miasta na drugim piętrze w kamienicy. Zadbane, jasne, wykończone w wysokim standardzie. Wysokość pomieszczeń to 3 m, co dodaje mieszkaniu klimatu. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

381 465 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 36,33 m z balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Przemysłowa

Świdnica,dolnośląskie

609 000 zł3 000 m² 203 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę inwestycyjną o funkcji przeznaczenia w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę produkcyjną, składową, magazynową oraz zabudowę usługową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwała,podkarpackie

1 299 000 zł218 m² 5 958,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:901 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany w 2005r według projektu "marcelina" z małymi zmianami budowlanymi zlokalizowany w Boguchwale na płaskiej 9ar działce. Dom jest zadbany, umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Poznań,wielkopolskie

899 000 zł74 m² 12 155,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Chciałbyś zamieszkać na nowoczesnym, zamkniętym i spokojnym osiedlu, z własnym ogródkiem oraz tarasem? Ważna jest dla Ciebie świetnie skomunikowana nieruchomość z pozostałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sympatyczna

Rzeszów,podkarpackie

660 000 zł62 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Sprzedaż prywatna, bez prowizji. Na sprzedaż komfortowe, jasne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,04 m2 w bloku przy ulicy Sympatycznej dzielnica Drabinianka. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

845 816 zł60 m² 14 096,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 3 pokojowe położone na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Powierzchnia mieszkania to 60,00 m2, na którą składa się salon 18,2m2 z otartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smętna

Kraków,małopolskie

900 000 zł60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska (o wartości 80.000,- zł) ZAWARTE W CENIE MIESZKANIA! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hutnicza

Lublin,lubelskie

360 000 zł46 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przestronne i widne 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 45,91m2, położone na czwartym piętrze niskiego bloku. Budynek usytuowany na zielonym osiedlu dzielnicy Tatary. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaroszyka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

499 000 zł75 m² 6 662,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Biuro bb-Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwustronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 74,9 m 2 w bardzo dobrej lokalizacji. Znajduje się przy ul. Jaroszyka (jaroty), na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Chrzanowskiego

Bytom,śląskie

250 000 zł50 m² 4 999 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane przy Parku Miejskim Kachla w Bytomiu. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących sobie bliskość natury oraz komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pogonowskiego

Łódź,łódzkie

291 291 zł25 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Idealna na wynajem! Na sprzedaż w stanie deweloperskim kawalerka zlokalizowana w pobliżu ulicy Piotrkowskiej. 0% prowizji, bez podatku pcc Oferowane mieszkanie znajduje się na 2 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kępno

Kępno,wielkopolskie

533 455 zł82 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom - bliźniak w Kępnie, pow. 82,07m Cenisz sobie ciszę, spokój? Interesuje Cię zakup własnego domu z ogródkiem i niskimi kosztami utrzymania? W inwestycji realizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

719 001 zł47 m² 15 703,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pok blisko politechniki/hala stulecia/zoo/balkon blisko Plac Grunwaldzki Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w jednej z ładniejszych dzielnic Wrocławia - Biskupin. Powierzchnia 50 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł54 m² 16 803,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ogrody Hallera mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią oraz ogródkiem działkowym, wrocław Fabryczna Grabiszynek Na sprzedaż piękne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie na "ogrodach Hallera" -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Moniuszki

Kraków,małopolskie

675 000 zł45 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kraków, osiedle oficerskie okazja-tylko U nas! Oferuję do sprzedania całe trzecie piętro w kamienicy usytuowanej na osiedlu oficerskim o pow. 108m2, z którego można zrobić 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł61 m² 18 003,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

***rezerwacja*** ***english below*** Prezentujemy Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Grzegórzeckiej. Mieszkanie jest jasne i przestronne, w pełni wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

649 000 zł108 m² 6 009,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kontakt: tel. Nowa oferta sprzedaży. W miejscowości Siekierki Wielkie w gminie Kostrzyn przy ul. Brzoskwiniowej znajduje się ta właśnie nieruchomość. Budynek wolnostojący dwulokalowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skorochód-Majewskiego

Warszawa,mazowieckie

696 890 zł35 m² 19 991,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferuję na sprzedaż kawalerkę przy ul. Walentego Majewskiego Skorochód na warszawskiej Ochocie. Nieruchomość o powierzchni 34,86 mkw. znajduje się na czwartym piętrze w budynku z 2001.