dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Karłowicza

Kielce,świętokrzyskie

549 900 zł66 m² 8 331,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! mieszkanie 4 pokojowe, 66m2 urządzone pod klucz wraz Z agd I meblami na wymiar! stan bardzo dobry pod klucz - w pełni umeblowane i urządzone! 2 piętro W niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł58 m² 11 187,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Gdańsk, chełm ul. Lotników Polskich II Jasne i przestronne mieszkanie, 58,10 m2, 3 pokoje z oddzielną kuchnią II Parking ogólnodostępny, ogródek, duża piwnica II Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

344 817 zł35 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od czerwca 2025r Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 650m od morza! Mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wińsko

Wińsko,dolnośląskie

580 000 zł78 m² 7 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

Serdecznie polecamy zadbany, wolnostojący dom o pow. 77,5 m2 położony w malowniczym miejscu otoczonym zielenią na pięknej , 15 - arowej działce na terenie Gminy Wińsko. Budynek pochodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

537 000 zł3 351 m² 160,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność! Unikatowa działka w Bielawie idealna pod Twoją inwestycję! Studio Nieruchomości oferuje nas sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 3351 m2, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

455 000 zł54 m² 8 491,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,58 m2 z dużym ogródkiem o powierzchni nawet do 90 m2!. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

520 000 zł50 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa oferta pod inwestycję, jak i do zamieszkania. Mieszkanie w samym sercu miasta! Lokal mieszkalny przy Piłsudskiego 24, o powierzchni 50 m2, zlokalizowany na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

2 990 000 zł257 m² 11 634,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 994 m²

Kobylanka, dom wolnostojący, z funkcją handlowo- usługową, stacja gazu lpg, sklep, działka 2000m2, funkcjonująca działalność gospodarcza, gotowiec inwestycyjny. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Mokwy

Sopot,pomorskie

2 995 000 zł92 m² 32 628,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja znakomita, ulica Mokwy to samo serce Dolnego Sopotu, z bliskością wakacyjnych atrakcji, a jednocześnie przy zielonej skarpie, która przywodzi na myśl kojący urok zieleni, ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraśnicza Wola

Kraśnicza Wola,mazowieckie

969 900 zł116 m² 8 361 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 120 m2 z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Massalskiego

Kielce,świętokrzyskie

465 000 zł55 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Ślichowice przy ul. Massalskiego o łącznej powierzchni 55 m2. Mieszkanie środkowe usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

69 000 zł16 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz bezpiecznego miejsca dla swojego samochodu oraz dodatkowej przestrzeni do przechowywania? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Na sprzedaż oferujemy komfortowe miejsce parkingowe oraz praktyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Pruszków,mazowieckie

956 000 zł87 m² 10 988,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Pruszków ul. Waryńskiego Więcej informacji: przy stacji pkp i skm tylko 25min. do centrum warszawy Nowe mieszkanie 4 pokojowe z w cenie 956 000,00pln. Nasza Inwestycja - to nowocześnie i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Miechowska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na sprzedaż nieruchomość przy ul. Miechowskiej 23. Dom z dużym potencjałem do rozbudowy przeznaczony do kapitalnego remontu. Według stanu faktycznego budynek składa się z dwóch wydzielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Literacka

Poznań,wielkopolskie

630 000 zł66 m² 9 557,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Okazja! Tanie mieszkanie w pięknym Strzeszynie! Kup już teraz i ciesz się mieszkaniem razem z wieloma innymi rodzinami, które wybrało to miejsce do życia! Tanio - w etapie C na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł39 m² 17 525,80 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 38,8 m2, piętro 3/15 w budynku z windą z 1974r. Wola, mirów. Mieszkanie do odświeżenia/remontu, doskonałe dla singla/singielki lub pary, także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

513 462 zł51 m² 10 060 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W dni Otwarte Oferta na dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze Sprzedaży. Zapraszamy do Biura na inwestycji w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hoffmana

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

545 000 zł63 m² 8 650,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu 3-pokojowego mieszkania własnościowego, które znajduje się w Bydgoszczy Fordonie na os. Przylesie przy ulicy Kazimierza Hoffmana. Powierzchnia użytkowa to 63m2, loggia 5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł70 m² 11 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mamy do zaoferowania przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 70 m , zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Karłowice we Wrocławiu. Mieszkanie jest rozłożone na dwóch poziomach: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ozimska

Opole,opolskie

998 000 zł152 m² 6 565,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w Centrum Opola. Bardzo ciekawa nieruchomość, zarówno pod kątem inwestycyjnym, prowadzenia własnej działalności czy po prostu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Choszczno

Choszczno,zachodniopomorskie

179 000 zł2 135 m² 83,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Choszczno działka blisko jeziora, usytuowana na Betlejem.,o pow ok 2100m2, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. Prąd doprowadzony do działki -skrzynka - pozostałe media w drodze. Choszczno ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł75 m² 10 052,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Biuro nieruchomości Central Office przedstawia Państwu ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego w Rzeszowie przy ul. Dunikowskiego Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Organowa

Lublin,lubelskie

476 484 zł69 m² 6 910,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy przy ulicy Organowej w Lublinie o powierzchni 68,95m2. Lokal zaadoptowany na branżę gastronomiczną. W skład lokalu wchodzą: - pomieszczenie w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Lipowa

Objazda,pomorskie

950 000 zł4 028 m² 236 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

737 000 zł68 m² 10 910 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Apartament Premium w prestiżowej części Bocianek Parkowe Wzgórze Termin oddania mieszkania czerwiec 2024! Mieszkanie 67.55m2 ul Warszawska os Nowy Bocianek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 119 900 zł141 m² 7 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na Pięknej Działce Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 141 m2, posadowiony na pięknej, działce ok. 500m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Wschowa,lubuskie

115 000 zł1 747 m² 65,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! działki mieszkaniowo-usługowe cena do negocjacji! Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,747 m2. Cena sprzedaży wynosi 115,000 zł. Przeznaczenie działki - budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Lubin

Lubin,dolnośląskie

197 000 zł27 m² 7 358,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie Centrum Komfortowo wykończona nieruchomość, idealna zarówno na własne potrzeby mieszkaniowe, jak i pod inwestycję. Lokal charakteryzuje się nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kuźnicka

Mikołów,śląskie

210 000 zł950 m² 221,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** blisko las! ** media w drodze (prąd, woda, kanalizacja) ** 2,4 m do najbliższej szkoły podstawowej i przedszkola ** przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

391 263 zł32 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 31,81m2 znajdujące się na parterze w trzykondygnacyjnym bloku przy al.Sikorskiego. Nowa inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Osieczany

Osieczany,małopolskie

1 296 000 zł4 050 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Piękna działka pod zabudowę jednorodzinną blisko myślenic! Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 40.5ar w centrum Osieczan. W miejscowym planie zagospodarowania, działka oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stefczyka

Wrocław,dolnośląskie

1 690 000 zł150 m² 11 236,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Zapraszam na prezentację wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej, położonego w zielonej i spokojnej sypialni Wrocławia - na Biskupinie, przy ul. Stefczyka. Możliwość prezentacji jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł31 m² 20 149,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,72m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem, dla singla/pary na pierwsze własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości prezentuje dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji - Osiedle Rąbin. Nieruchomość o powierzchni 60 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 14 Pułku Piechoty

Włocławek,kujawsko-pomorskie

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego na drugim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. Budynek położony na osiedlu Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

839 000 zł53 m² 15 830,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko u nas. 0% prowizji dla kupującego! Zapraszam do wirtualnego spaceru po mieszkaniu : Mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż piękne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 210 000 zł1 682 m² 719,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1682 m w doskonałym punkcie Podkowy Leśnej. Nieruchomość: -Uzbrojona w media: gaz, wodociąg, kanalizacja, prąd. -Ogrodzona -objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

690 000 zł64 m² 10 781,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta mieszkania na sprzedaż * 3 pokoje * 64 m2 * blok z 2017r * czynsz: 600 zł Cechy oferty: - ogrodzone, monitorowane osiedle - miejsca parkingowe dedykowane mieszkańcom bloku - 2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

212 000 zł46 m² 4 598,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie(46,1 m2) przy ulicy Wyszyńskiego! Mieszkanie jest dostępne do zamieszkania od zaraz! Lokal posiada 3 pokoje oraz osobną kuchnię z oknem, co daje wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fort Służew

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł44 m² 22 613,60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Ursynowie wykończone w oparciu o detale Budynek z 2019r, cegła, winda Ekspozycja południowy wschód Okna na wenętrzne zielone patio Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrowa Chełmińska

Dąbrowa Chełmińska,kujawsko-pomorskie

135 000 zł1 120 m² 120,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Opiekun oferty: prestige Nieruchomości Oferta tylko w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą - dwie działki budowlane ( 779 m2 i 341 m2 ) o łącznej.