dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 209 ogłoszeń

Działka, ul. Owocowa

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł998 m² 239,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: działka budowlana w na ulicy Owocowej w Dobrczu objęta miejscowym planem, ogrodzona z trzech stron. Na terenie działki blaszany garaż w cenie! - bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł9 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację działek w Gm. Wieliczka w miejscowości Kokotów. Działka 95 arowa położona przy drodze gminnej asfaltowej z uzgodnionym wjazdem. W gminie obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł46 m² 9 760,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 46,04 m , położone na drugim piętrze niskiego budynku z cegły (lata 90.) przy ul. Szafera w Szczecinie. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł810 m² 128,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjne działki budowlane w malowniczej okolicy Sąsiadujące ze sobą działki położone są w Parku Krajobrazowym w Dolinie Baryczy. W okolicy znajduje się Rezerwat Stawy Milickie,.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł39 500 m² 215,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę działki idealnej pod nowe inwestycje pod Krakowem. Na sprzedaż działka o powierzchni 3,947 ha zlokalizowana w malowniczej części Skawiny: łysa Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł7 901 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 7901 m2, położona w pięknej lokalizacji Barczewa. Teren znajduje się przy ulicy Polnej, w miejscu bardzo spokojnym, obfitującym w zieleń i piękny.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł44,30 m² 12 302,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie - oś. Kalinowe, nowa huta, kraków Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zielonczyn,kujawsko-pomorskie

157 000 zł1 046 m² 150,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Centrum nieruchomości honorata witczak poleca piękną działkę W zielonczynie! Aktualne warunki zabudowy!działka przygotowana do szybkiej budowy domu jednorodzinnego! Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł59,50 m² 8 386,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas W ofercie na wyłączność Biuro Nieruchomości premium apartment prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 59,50 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł1 150 m² 34,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Domańscy Nieruchomości polecamy Państwu do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Chwałowice, gmina Radomyśl nad Sanem powiat Stalowowolski w odległości ok. 19 km od Stalowej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł5 783 m² 117,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje lokalizacja Działkę o powierzchni 5783m2 zlokalizowaną przy ul. Królowej Jadwigi w Wysiołku Luborzyckim w Gminie Kocmyrzów Luborzyca. Numer ewidencyjny 211/1. Mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 049 m² 117,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam nową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w bardzo malowniczej miejscowości jaką jest Krużlowa Wyżna. Osobiście uwielbiam to miejsce. Działa na mnie wyciszająco.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł56,59 m² 15 886,20 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie na Starym Mieście nad Odrą z dostępem do natury i bliskością centrum! Największym atutem tego mieszkania, jest piękny widok z ostatniego piętra 9/9, duża loggia 12.5 m,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł49,91 m² 15 027,05 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przytulne widne i ustawne 3 Pokoje z klimatyzacją i balkonem na parterze Prezentujemy widne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i balkonem w pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł105 m² 10 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Parterowy dom o powierzchni użytkowej 105 m2 Nieruchomość w stanie deweloperskim. Praktyczny i przestronny, oraz zastosowane nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 130 000 zł2 627 m² 1 191,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 175 m²

Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 4 175 m . Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy o powierzchni użytkowej 2313,20 m 2 oraz budynek mieszkalny - 313,32.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł140 m² 10 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:271 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej 141m2, usytuowany w spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość idealna dla rodziny- połączenie komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł2 039 m² 122,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Żurawica, działka komercyjna z bezpośrednim zjazdem z drogi krajowej dk77 , pow. 2039 m2 , wz-tka. W dniu 3.03.3025r OBNIŻKA ceny z 295 000 zł, Nieruchomość znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

! dom jednorodzinny 60m2 murowaniec! atuty: - budynek w technologii murowanej! - okna trzyszybowe! - niskie koszty utrzymania! - standard deweloperski! charakterystyka: dom 60 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł113 m² 3 176,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:162 m²

Na sprzedaż budynek biurowy 5 km od centrum miasta. Nieruchomość położona w zachodniej części miasta Białystok, zlokalizowana wśród zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

| oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z wydanymi Warunkami Zabudowy, położoną w spokojnej części miejscowości Męcina, w gminie Limanowa. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł57 m² 17 543,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie wykończone i jeszcze nie zamieszkiwane. Idealne dla osób szukających gotowego mieszkania z ogródkiem i pełnym wyposażeniem. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,81 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł4 111 m² 194,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży dla inwestora lub dewelopera atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Zawadzie k. Opola. Przedmiotowy grunt o powierzchni 4111 m2 w kształcie regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46 m² 13 021,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność! vibehome ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w niskim 3-piętrowym bloku na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł35,30 m² 5 354,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe położone w Rogoźnie, przy ulicy Wielkiej Poznańskiej. Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz kompleksową opiekę prawną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł5 600 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą, atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł35,08 m² 13 797,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Hot oferta! dostępna tylko W naszym biurze! atuty: -Bliskość terenów zielonych -spokojna i cicha okolica -wysoki standard wykończenia budynku -funkcjonalny układ pomieszczeń -do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł467 m² 4 280,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 320 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz miejsca na nową siedzibę Twojej firmy? Potrzebujesz komfortowych pomieszczeń biurowych z zapleczem.