dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 175 ogłoszeń

450 000 zł600 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wieliczka, ul. Solarskiego Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną, działkę budowlaną o powierzchni 600 m2 położoną blisko centrum Wieliczki. Działka lekko nachylona, o południowej ekspozycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł101,28 m² 9 379,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

To propozycja dla osób, które chcą wyjść z mieszkania w bloku, ale nie potrzebują dużego, wolnostojącego domu z wysokimi kosztami utrzymania. Tu masz własną przestrzeń, własny.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł2 050 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży duża działka budowlana 2050 m2 w Pęcicach , gm. Michałowice, pow. Pruszków. Działka w kompleksie innych działek o podobnych powierzchniach ( 3 działki) w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł1 000 m² 790 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlaną o powierzchni 955 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Dawidach Bankowych, w bliskiej odległości do jednej z ulic asfaltowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł200 m² 8 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:899 m²

Nieruchomość z potencjałem. Do sprzedaży duża działka zabudowana domem jednorodzinnym wolnostojącym. W mpzp - budowlana - mieszkaniowo - usługowa położona w pierwszej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł50,76 m² 10 618,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *spółdzielcze Prawo do lokalu (możliwość zakupu przez osoby spoza ue) Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł524 m² 601,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Rzeszowie obręb Staroniwa. Działka o powierzchni 524 m, prostokąt 19,5x25m. Dojazd droga asfaltową, media w zasięgu działki.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł35 754 m² 92,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży - działka inwestycyjna z zabudową, gostomie k. Kościerzyny prezentacja nieruchomosci możliwa jedynie po wcześniejszym umówniu spotkania! (kamery I alarm) Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 450 m² 58,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę w podkarpackim Gogołowie o powierzchni 14,5 ara. Działka posiada Warunki Zabudowy na dom jednorodzinny oraz bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 500 m² 332,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy urokliwą, zadrzewioną działkę o powierzchni 1500 m, położoną w malowniczej wsi Terenia. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 900 zł278,30 m² 10 779,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Na sprzedaż Dom jednorodzinny w m. Szczęsne | 278 m | działka 3400 m, wyjątkowa nieruchomość dla osób, które marzą o dużej przestrzeni, prywatności i możliwości wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52,16 m² 8 627,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej. Do sprzedania nowoczesne , po kapitalnym remoncie mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni całkowitej obszaru mieszkania około 52,16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

291 567 zł26,55 m² 10 981,81 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł31,04 m² 5 122,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Adaptacja poddasza do własnej aranżacji lokal odebrany, z założoną własną księgą wieczystą. Nieruchomość położona w ścisłym centrum, co czyni ją doskonałą inwestycją pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł290 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż proponuję pół bliźniaka o powierzchni całkowitej 290 m2 Nieruchomość mieści się na osiedlu Orłowicza na Piaskowej Górze. Dom zajmuje frontową część ładnie zaaranżowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł161,50 m² 17 027,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:388 m²

Biskupin | Klimatyczny bliźniak z 1935 r. | 161,5 m | działka 388 m english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje klimatyczny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł136,70 m² 8 771,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:128 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Bliźniaka położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak pcc oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62 m² 6 919,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje + ogród 1 piętro niskie opłaty pomorzany Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,22 m , zlokalizowane na 1 piętrze kameralnego budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł38,23 m² 10 332,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Czeskiej na popularnym osiedlu Chopina w Stargardzie. Lokal przeszedł w 2025 roku generalny remont, podczas którego.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł6 329 m² 114,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano - rolna o łącznej powierzchni ok. 63,5 ary, położona w rudzicy, powiecie bielskim, w gminie Jasienica Działka posiada aktualne pozwolenie z rozpoczętą budową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Snopków,lubelskie

550 000 zł7 080 m² 77,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

** Oferta tylko w biurze knc city** ** Atrakcyjna działka z szybkim dojazdem do/z Lublina ** snopków (gmina Jastków) - polecam do zakupu atrakcyjną działkę rolno -budowlaną o pow. 7080.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 552 zł56,84 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie poznania ekograbowa to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie nowoczesną architekturę z dbałością o środowisko. Trzykondygnacyjny budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł880 m² 347 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Super oferta! Na sprzedaż atrakcyjnie położone dwie działki usługowo-budowlane o powierzchni 8,8ar zlokalizowane w okolicy Małej Poręby. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł49,30 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,30 m , położone na parterze budynku mieszkalnego. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 6,8 m , zapewniająca dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł983 m² 488,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 10 arów w miejscowości Bolechowice tuż przy wejściu do Doliny Bolechowickiej. Lokalizacja Atrakcyjna działka położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 829 000 zł99 m² 18 474,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3 pokojowe mieszkanie ul. Kazimierza Jeżewskiego Ursynów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2006 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 99.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 452 060 zł80,67 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania przy Koziej w Krakowie to komfort codziennego życia w otoczeniu zieleni i bliskości wody. W ramach inwestycji powstaje 21 lokali. W ofercie znajdują się mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

4 599 000 zł133 m² 34 578,95 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: tomasz leiman pfrn nr.28679 tel.   Piękny apartament z widokiem na rzekę z sypialni, pokoju kąpielowego oraz salonu znajdujący się na dziewiątym piętrze w Angel.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 524 240 zł85 m² 17 932,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 84,68 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł68,90 m² 3 367,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 68,9 m2 który znajduje się w miejscowości Niemierzyno w odległości około 5 km od Świdwina wraz.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł114 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż proponuję piętro w domu jedno/dwurodzinnym składające się czterech pokoi, kuchni z oknem i dwóch łazienek. Nieruchomość usytuowana na działce o wielkości 470 m2.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł1 600 m² 24,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Polecam atrakcyjną działkę położoną w pięknym miejscu, z ładną panoramą o powierzchni 1600 m2, w bliskiej odległości do lasu. Gwarancja ciszy i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł150,84 m² 6 628,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:942 m²

NA sprzedaż: bliźniak dom 150,84m z dużą działką 942m Łódź Sikawa, ul. Giewont Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z 2006 roku o powierzchni użytkowej 150,84m położony.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł10 000 m² 59,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa inwestycja działka 1 ha w Rytwianach pod podział na 7 mniejszych działek Prezentuję na sprzedaż atrakcyjny teren o powierzchni 1 ha, doskonale przygotowany pod inwestycję. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

663 600 zł84 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży prestiżową inwestycję active natura usytuowaną w Kielcach-Maciejówka 6 km od Rynku. Inwestycja mieści się w doskonałej lokalizacji przy rezerwacie przyrody Natura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł96 m² 11 354,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament - ustroń równica Nowoczesne mieszkanie bezczynszowe w Beskidach Lokalizacja , Wyjątkowe apartamenty bezczynszowe w sercu Beskidów, 660 m.n.p.m - unikalne położenie na zboczu.

Szczegóły ogłoszenia

282 726 zł1 044 m² 270,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki inwestycyjne I rekreacyjne | witów łączna powierzchnia 2 954 m | możliwość wystąpienia O wz przestrzeń, potencjał I malownicza lokalizacja Na sprzedaż kompleks działek.