dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

539 217 zł38 m² 14 371,50 zł/m²

 

Piętro:2/35

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji I podatku pcc, bardzo wysoki standard, bezpośrednio od dewelopera Inwestycja powstaje z myślą o osobach, które pragną znaleźć chwilę spokoju, mieszkając w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

287 432 zł36 m² 7 889,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od dewelopera, z Nami nie zapłacisz podatku pcc i prowizji! -> zapierający dech W piersiach widok na tatry W niedalekiej odległości od krakowa W naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

439 931 zł45 m² 9 874,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, brak podatku pcc -> zadzwoń już dziś nr tel Oferujemy Państwu zupełnie nowe mieszkanie o metrażu 44,5 m2 składające się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

299 000 zł35 m² 8 455,88 zł/m²

 

Piętro:36/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, nasze Biuro świadczy dla Naszych Klientów usługi komplementarne od transakcji sprzedaży nieruchomości, przez finansowanie po remont i wykończenie mieszkania pod klucz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiosenna

Żory,śląskie

210 000 zł800 m² 262,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana. Tu może powstać twój wymarzony dom. Sprzedam działkę budowlaną zlokalizowaną w Żorach przy ul. Wiosennej o powierzchni 800 m2. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

279 000 zł43 m² 6 533,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w kamienicy Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w kamienicy na Załężu. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sikorskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

393 000 zł230 m² 1 708,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 324 m²

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę o powierzchni 1324 m2 z zabudową usługową, zabudowaną budynkiem wolnostojącym o powierzchni 230 m2 położoną w Dąbrowa Górnicza -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł64 m² 9 374,02 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Rejtana. Powierzchnia: 63,9 m Cena: 599 000 pln Opis nieruchomości: przestronne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

1 099 000 zł212 m² 5 179,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Na podwórku istnieje parking oraz garaż blaszany. Wjazd na działkę z drogi asfaltowej, parking wyłożony kostką brukową. Technologia budowania tradycyjna: fundamenty z betonu żwirowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chorzów,śląskie

199 000 zł42 m² 4 749,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesny układ, wygodne 2 pokoje z balkonem | Chorzów ul. Karpacka zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Jagiellońskie

Kraków,małopolskie

774 000 zł54 m² 14 267,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Polecamy! - do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie 54,25 m2 na os. Jagiellońskie - dzielnica: (bieńczyce). Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z lat 70. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Szumlin

Szumlin,mazowieckie

130 000 zł9 100 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę otoczoną lasami z bliskim sąsiedztwie rzeki Wkry. Lokalizacja: - 50 km od Warszawy - 10 km od Płońska Idealna propozycja pod inwestycje, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 006 880 zł69 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Zwoleńska 90, realizowanej przez Argali Development. To nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 434 485 zł99 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż przestronne, 2-poziomowe mieszkanie na ostatnim piętrze w inwestycji Zwoleńska 90, realizowanej przez Argali Development. To nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ławica

Ławica,dolnośląskie

247 000 zł1 902 m² 129,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piękna widokowa działka o powierzchni 19,02 ar w miejscowości Ławica. Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Kanalizacja oraz media w trakcie realizacji. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jesionowa

Mrzezino,pomorskie

240 000 zł800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 800 m2 w Mrzezinie obręb 0012 gmina Puck. Działka znajduje się na ul. Jesionowej. Woda- kan, gaz i prąd przy drodze. Wydane warunki zabudowy. Uzgodnienia z wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowej Góry

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł49 m² 14 898 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego wykończonego mieszkania przy ulicy Borowej Góry- zaledwie 100 metrów od przystanku tramwajowego "synów Pułku". W skrócie: mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Polanówka

Polanówka,lubelskie

930 000 zł159 m² 5 834,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Przepiękny domu w stanie deweloperskim w Miejscowości Polanówka 15 minut od granic Lublina. Nieruchomość położona na ogrodzonej działce o powierzchni 6900 m2 na obrzeżach lasu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

899 000 zł1 146 m² 784,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka, wspaniale położona, wśród niskiej, urokliwej zabudowy, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego " Warszewo - Duńska", przeznaczona pod zabudowę wolno stojącą lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

1 199 000 zł240 m² 4 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Dom znajduje się 3 km od Warszawy. Posiada 3 kondygnacje: piwnicę- jest wysoka i można w niej zrobić część mieszkalną, osobne mieszkanie bądź połączyć z domem. Na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

565 000 zł45 m² 12 555,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Nie szukaj dalej! oferta dostępna tylko W naszym biurze! polecamy! mieszkanie 2p okojowe Z jasną kuchnią I balkonem! Z możliwością aranżacji na 3 pokoje! Posiadamy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wysocice

Wysocice,małopolskie

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferta sprzedaży budynku usługowo-mieszkalnego przy rzece w Dłubiańskim Parku Krajobrazowym Lokalizacja: centrum miejscowości Wysocice, 25 km od Krakowa Miejscowość oddalona od Ojcowskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozierów

Kozierów,małopolskie

890 000 zł135 m² 6 593 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Jeśli szukasz domu w zielonej i spokojnej okolicy ta oferta jest dla Ciebie! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

166 050 zł77 m² 2 156,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: położonej pod adresem Waryńskiego 12a/3, 47-223 Kędzierzyn-Koźle Przedmiotem licytacji są udziały po 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Mieszka I

Białystok,podlaskie

399 000 zł66 m² 6 009,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy Państwu ofertę dwóch lokali w pawilonie handlowym, przy ul. Mieszka I 14, oba lokale usytuowane są na pierwszym piętrze, wejście do budynku znajduje się bezpośrednio od ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochów

Łochów,mazowieckie

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 580 m²

Nowy ultranowoczesny domek o powierzchni 50mkw wykonany w technologii szkieletowej, ocieplony wełną (20cm) kryty blachodchówką, okna 3 szybowe, ogrzewanie kominkowe + klima z funkcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jastrzębia

Nowa Wieś,kujawsko-pomorskie

779 000 zł144 m² 5 395,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Zamieszkaj na nowopowstałym osiedlu w Nowej Wsi, przy ulicy Jastrzębiej. Koniecznie zobacz film! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów z 4 sypialniami i kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lutomiersk

Lutomiersk,łódzkie

320 000 zł2 378 m² 134,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest piękna, duża działka położona na obrzeżach Lutomierska. Działka ma powierzchnię 2378m2, szerokość frontu to 68m a głębokość działki to 35m. Działka położna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Pułaskiego

Milicz,dolnośląskie

510 000 zł3 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

*** Na sprzedaż działka p/u w atrakcyjnej lokalizacji w Miliczu *** Działka położona w strefie przemysłowej przy drodze z Milicza do Gogołowic, w najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wyszyńskiego

Siedlce,mazowieckie

520 000 zł55 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Serdecznie polecam do zakupu mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji i remoncie klatek. Budynek znajduje się w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

289 999 zł15 m² 19 333 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane w okolicach Placu Grunwaldzkiego. Lokalizacja gwarantuje łatwy dostęp do przystanków autobusowych i tramwajowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przytulna

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł40 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, przytulne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 40 m2, położone w Gdańsku (dzielnica Kiełpinek). W jego skład wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Racławice Małe

Racławice Małe,dolnośląskie

980 000 zł150 m² 6 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Racławice małe Dom, który jest naprawdę wygodny i któremu możesz delegować swoje codzienne zadania! racławice małe Zgrabny, sprytny, funkcjonalny dom wolnostojący na dużej działce 1300 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajki

Gdańsk,pomorskie

489 999 zł36 m² 13 611,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z dobrym dojazdem do morza oraz śródmieścia, nieruchomość zlokalizowana na parterze w budynku w niskiej zabudowie Gdańsk - Przeróbka. Duży potencjał inwestycyjny! atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Olkusz

Olkusz,małopolskie

29 000 zł36 m² 808 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w Olkuszu. Budynek składa się z części handlowej, magazynu, toalety i poddasza. Posadowiony na działce 80m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wędrowna

Lublin,lubelskie

708 999 zł59 m² 11 960,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji! Unikatowe Mieszkanie w najwyższym standardzie w najbardziej atrakcyjnej dzielnicy Lublina : sławin ul. Wędrowna! Nowoczesne osiedle! Cicha i spokojna okolica. Piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piła

Piła,wielkopolskie

749 000 zł165 m² 4 547,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 102,10 m2, (pow. całkowita 164,7 m2) w Pile na osiedlu Podlasie, w sąsiedztwie lasów, w odległości zaledwie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

429 000 zł98 m² 4 371,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szukasz nieruchomości pod inwestycję, a może dla swojej rodziny? Mam dla Ciebie bardzo ciekawą nieruchomość w dobrej lokalizacji Szczawna-Zdroju. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ciechanów,mazowieckie

500 000 zł161 m² 3 114,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Na sprzedaż dom (segment) położony w spokojnej i cichej okolicy Ciechanowa. Dom o powierzchni 160,54m2 może być idealne miejsce do odpoczynku i relaksu, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kośnego

Opole,opolskie

860 000 zł108 m² 7 955,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona - umowa przedwstępna tylko W naszym biurze mieszkanie 4 pokojowe W centrum istnieje możliwość zakupu garażu mieszczącego się W okolicy Przedstawiamy Państwu do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świstacza

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Polecam na sprzedaż duże 3 pokojowe (pierwotnie 4 pokoje) mieszkanie w świetnej lokalizacji na 4 piętrze niskiego bloku. Nieruchomość spełnia wymagania kredytu bez wkładu własnego! Oferta 0%.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij