dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 968 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białoprądnicka

Kraków,małopolskie

799 000 zł67 m² 11 925,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Białoprądnickiej , na wysokim parterze, dwupiętrowego budynku z 2001 roku w bardzo spokojnej a zarazem bliskiej centrum okolicy. ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wielkowiejska

Buk,wielkopolskie

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Chciałabym zaprezentować Państwu na sprzedaż dom wybudowany w latach 50-tych, zlokalizowany w urokliwej miejscowości Buk przy ul. Wielkowiejskiej. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szydłowiec

Szydłowiec,mazowieckie

549 000 zł162 m² 3 382,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Przedstawiamy Państwu dom w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Szydłowiec. Dojazd do Radomia zajmuje jedynie 20 minut. Budynek wolnostojący, w nowoczesnej bryle, wybudowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smoluchowskiego

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł46 m² 15 978,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w bloku położone w atrakcyjnej lokalizacji na Warszawskim Mokotowie. Lokalizacja: 2 minuty spacerem od przystanku autobusowego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kutno

Kutno,łódzkie

320 000 zł44 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie w województwie łódzkim, w mieście Róż - kutnie, w centralnej Polsce, nad rzeką Ochnią. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

607 194 zł77 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpieczna lokalizacja, osiedle zamknięte Z monitoringiem Prezentowane mieszkanie: 4 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze Inne lokale mieszkalne na inwestycji od 34m do 102m - interesuje Cię inny metraż?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żywiecka

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł125 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:477 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z 1982 roku, położony we Wrocławiu, dzielnica Fabryczna, osiedle Złotniki. Dom trzykondygnacyjny: pierwsza kondygnacja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

381 310 zł37 m² 10 306 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży nowych mieszkań, brak prowizji i podatku pcc. Możliwość spotkania + obejrzenia przykładowych rozkładów na żywo od poniedziałku do soboty. Możliwy kontakt g. 8-21. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł48 m² 6 059,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu M3 usytuowane na 1 piętrze kamienicy w samym sercu Bydgoszczy. To mierzące 47,91 m2 mieszkanie składa się z salonu z: - aneksem kuchennym - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ostróżki

Tychy,śląskie

480 000 zł971 m² 494,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję na spzedaż działkę w dzielnicy Tychy Wartoglowiec nr 3574/36 , położona w zielonej i spokojnej okolicy, na ul. Ostróżki, przy nowoczesnych domach, blisko lasu (na jednym ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

738 461 zł48 m² 15 336,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rędziny

Rędziny,śląskie

120 000 zł800 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Położenie: kolonia Rędziny, ołowianka Powierzchnia: 800 m2 Przeznaczenie: działka przeznaczona pod zabudowę mieszkalną Dojazd: droga gminna o nawierzchni asfaltowej, następnie droga wewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Osiek

Osiek,dolnośląskie

250 000 zł5 947 m² 42,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Budowlana w Dolinie Baryczy, obszar Natura 2000 Działka otoczona lasem z kawałkiem lasu na wyłączność Miejscowość: osiek Mały gm Żmigród. Powierzchnia 5 947m2 Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Abrahama

Puck,pomorskie

589 000 zł76 m² 7 765,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ostatenie mieszkania! Kameralna inwestycja w odległości kilku minut od Zatoki Puckiej. Mieszkanie gotowe do odbioru. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 75,85 m2, wraz z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

483 495 zł43 m² 11 135,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna osiedle wybudowane w stylu skandynawskim świetna lokalizacja, jedynie 6 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Osiedle Zamkowisko

Gołubie,pomorskie

649 000 zł60 m² 10 817 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Klimatyczny dom zlokalizowany w cichej i zielonej okolicy w urokliwej, kaszubskiej wsi Gołubie k. Stężycy na terenie Kaszubskiego Parku krajobrazowego. To idealne miejsce, dla ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Komorów,mazowieckie

1 446 400 zł1 808 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę rezydencjonalną. Działka o powierzchni 1808m2, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oraz wyposażona we wszystkie niezbędne media, stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł82 m² 8 576,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 749000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. 23 Października

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

1 799 000 zł3 269 m² 550,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi specjalistami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

628 000 zł84 m² 7 488,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Kredyt + Ubezpieczenie Domu gratis zapraszam do kontaktu i umówienia się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sopot,pomorskie

2 100 000 zł75 m² 28 161,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Z przyjemnością oferuję do sprzedaży przestronne (74,57m2) i jasne mieszkanie położone na drugim piętrze w zadbanej kamienicy z 1904 roku. Znajduje się ono na jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł66 m² 6 821,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego, w pełni rozkładowego, mieszkania na osiedlu Mokrym. Lokal mieszkalny znajduje się w bloku z cegły na 2 piętrze. Powierzchnia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kochanowskiego

Radom,mazowieckie

2 500 000 zł423 m² 5 910,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:830 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą obiektu, który składa się z części mieszkalno- usługowej. Część usługowa znajduje się na parterze o powierzchni całkowitej 209 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

494 900 zł44 m² 11 247,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo przyjemne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,19m2 ( metraż odnotowany w kw ale po podłodze metrów jest więcej ok, 45) położone na wysokim piętrze w budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Twardorzeczka,śląskie

1 200 000 zł214 m² 5 607,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 630 m²

Chcesz uciec od miejskiego zgiełku i odnaleźć się w oazie spokoju, gdzie każdy poranek wita Cię śpiewem ptaków? Marzysz o własnym kawałku raju, gdzie z każdym zachodem słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Ostróda,warmińsko-mazurskie

387 500 zł62 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Ostródzie. Lokalizacja: osiedle nad Jarem, ul. Jagiełły. Stan: do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie ma 62,5 m2 i w jego skład wchodzą: - 3 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borowego

Kraków,małopolskie

2 349 444 zł88 m² 26 826,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Pragniesz zamieszkać w miejscu, które spełni Twoje najwyższe oczekiwania? Marzysz o połączeniu miejskiego życia z bliskością natury? Ten wyjątkowy apartament, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

1 398 000 zł65 m² 21 584,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne, nowoczesne mieszkanie położone na pierwszym piętrze inwestycji Lokum Siesta przy ul. Kobierzyńskiej 8. Mieszkanie jest nowe, świeżo wykończone, nigdy nie było zamieszkane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiejska

Stoczek,mazowieckie

40 000 zł1 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cztery działki o pow. po 1000 m2. Lokalizacja ul. Wiejska, 07-104 Stoczek. Położone otulinie Nadburzańskiego Parku Krajobrazowego w sąsiedztwie lasu. Cisza spokój, czyste powietrze. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rumia,pomorskie

445 000 zł56 m² 7 953,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Nowoczesne, przestronne Mieszkanie w Doskonałej Lokalizacji w Rumi Idealne dla Rodziny i Inwestorów! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Grabieniec

Grabieniec,wielkopolskie

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²