dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

430 000 zł46 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

!rezerwacja! tylko U nas - brak prowizji od kupującego! **homelia Nieruchomości** prezentuje niezwykle funkcjonalne i super rozkladowe 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tajęcina,podkarpackie

849 000 zł139 m² 6 116,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:646 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 138,8 m2 usytuowany na działce o powierzchni 6,46 ara. Nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

17 600 000 zł758 m² 23 219 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:665 m²

Luksusowa nowoczesna willa o powierzchni 758 m2, na działce 665 m2, w doskonałej lokalizacji na Starym Mokotowie, z wypielęgnowanym ogrodem i tarasem na dachu. Do tego wygodny garaż na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Reda,pomorskie

259 205 zł27 m² 9 693,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kompaktowa powierzchnia, zdecydowania dla singla. Wraz z małym metrażem masz gwarancję komórki lokatorskiej i miejsca postojowego za dodatkową opłatą. Wybierając ten lokal masz pewność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Domasławice

Domasławice,dolnośląskie

259 000 zł7 652 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Domasławicach koło Twardogóry o powierzchni 7652m2 (0,76ha). Kontakt: oferta na wyłączność tylko w naszym biurze. Malowniczo usytuowana działka z na skraju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Poznań,wielkopolskie

350 000 zł41 m² 9 336,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie 2 - pokojowe o łącznej powierzchni 40,70m2 położone na parterze (okna wychodzą na podwórze) przy ulicy Polnej 25. Składa się z: - pokój 1 ok. 17m2 - pokój 2 ok. 13,5m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daliowa

Wrocław,dolnośląskie

1 230 000 zł153 m² 8 039,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Pawłowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie, ul. Zielona Dolina

Wodnica,pomorskie

119 000 zł3 000 m² 39,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w swojej ofercie działkę w miejscowości Wodnica w gminie Ustka, blisko morza oraz miasta Ustka. Działka położona w otoczeniu pól i lasu, miejsce idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

217 000 zł38 m² 5 710,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m kw.,na pierwszym piętrzew odrestaurowanej kamienicyna na Osiedlu Szwederowo. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

999 000 zł154 m² 6 484,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Okazja oferta dewelopera! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! niemce - dys! dolina ciemięgi Prestiżowe mini osiedle domków w Dysie. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Emaliowa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł974 m² 1 283,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, położonej w atrakcyjnej lokalizacji w Warszawie w dzielnicy Włochy - Załuski. Dobra oferta dla inwestorów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lublin,lubelskie

499 000 zł49 m² 10 101,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim -zlokalizowane w dzielnicy Czuby, ul. Jantarowa. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: ***salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

410 000 zł64 m² 6 406,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3- pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku w świetnej lokalizacji. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 64 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania dom w Mysłakowicach w stanie deweloperskim. Dom budowany według projektu Extradom weranda 3 - odbicie lustrzane, po adaptacji. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Mława,mazowieckie

177 000 zł824 m² 214,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość! *** Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana w Mławie, osiedle Wójtostwo, ulica Pszenna - działka nr 754/6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Kupce

Kupce,mazowieckie

150 000 zł5 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość położona w gminie Korytnica miejscowość Kupce, jugi. Do sprzedaży oferta ziemi pod mikro gospodarstwo. Możliwość zakupu ziemi rolnej przy lesie pod budowę domu lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł54 m² 13 193 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Idealne miejsce do zamieszkania W niedalekiej odległości od plaży, ale także pod inwestycję: - pieszo do najładniejszej plaży Gdańska - Brzeźno - stadion piłkarski na którym odbywają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

558 168 zł54 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja! Chciałbym Państwu przedstawić nowo powstającą inwestycję przy ul: nałęczowskiej! Odkryj inwestycję, gdzie natura jest w centrum uwagi! Nasz deweloper postawił na zachowanie dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kasztanowa

Modlniczka,małopolskie

6 300 000 zł1 069 m² 5 893,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:29

 

Powierzchnia działki:1 091 m²

Hotel 3*** tuż przy granicy krakowa I obwodnicy krakowa - szybki dojazd do lotniska W balicach. Wyjątkowa oferta tylko U nas! * Hotel Vinci w Modlniczce * węzeł autostradowy A4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Blachownia,śląskie

787 000 zł164 m² 4 798,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Ema Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu wyjątkową nieruchomość znajdującą się w Blachowni na nowym osiedlu Poziomkowa Park. Ten nowoczesny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potworowskiego

Poznań,wielkopolskie

585 000 zł49 m² 11 938,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 49m2 zlokalizowanego przy ul. Potworowskiego, na Poznańskim Łazarzu. Mieszkanie zlokalizowane nieopodal Areny (park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wyszyńskiego

Kraków,małopolskie

760 000 zł47 m² 16 084,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, chciałbym przestawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego apartamentowca zlokalizowanego w spokojnej oraz zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoruska

Kraków,małopolskie

610 000 zł47 m² 12 978,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta na wyłączność biura nieruchomości Nieruchomości Profesjonalnie. Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 958 084 zł135 m² 14 514 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego w świetnej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej! Opiekun Oferty: tel. Lokal użytkowy o łącznej powierzchni 134,91 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

599 000 zł53 m² 11 210,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz mieszkania 3. pokojowego w wysokim standardzie z ogródkiem i miejscem parkingowym w nowej technologii? Umeblowanego i wyposażonego? Tej oferty nie możesz przegapić!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Brzozowa

Rudy,śląskie

229 000 zł955 m² 239,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki w malowniczej części Rud Raciborskich o powierzchni 1 918 m2 zlokalizowaną przy ul. Brzozowej w pierwszej linii zabudowy z bliskim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

285 000 zł40 m² 7 107,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Ciche, dwupokojowe i przytulne mieszkanie położone na parterze -w oficynie 3-piętrowej kamienicy z 1912 roku. Lokal jednostronny z ekspozycją okien na południe o powierzchni ok. 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sienkiewicza

Wójcin,łódzkie

495 000 zł60 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 389 m²

Dom wolnostojący, wyremontowany; nowa instalacja gazowa, nowy piec co; do budynku dobudowana została altana szklana widoczna na zdjęciu, nowe dębowe drzwi wejsciowe ; na posesji znajduje się sad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Masłomiąca,małopolskie

1 490 000 zł261 m² 5 719,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiam Państwu nowy, funkcjonalny i atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni 179 m2 według projektu firmy Archon "dom w jabłonkach (g2) - odbicie lustrzane" z dwustanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drzymały

Imielin,śląskie

787 000 zł127 m² 6 196,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! ** nowoczesne rozwiązania, szklane balustrady, bogaty stan deweloperski ** piec gazowy w cenie ** blisko lasu ** nowe przedszkole i żłobek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szulborska

Warszawa,mazowieckie

1 160 000 zł60 m² 19 198,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wymarzona przestrzeń dla Twojej rodziny, tylko 20 minut od centrum. Mieszkanie składa się z: sypialnia Sypialnia II Salon z aneksem Hol Łazienka Balkon adres: ul. Szulborska 3/5 metraż: 60,42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tczew

Tczew,pomorskie

309 500 zł37 m² 8 365 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: 5minut od Tczewa Przystanek autobusowy tuż przy osiedlu - szybkie i sprawne poruszanie się po mieście oraz dotarcie do Trójmiasta; jedynie 900m od stacji pkp; odległość od Gdańska:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Werlas

Werlas,podkarpackie

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż urokliwą posiadłość w Bieszczadach, dom o powierzchni 80m2 użytkowych położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charnowo

Charnowo,pomorskie

849 000 zł290 m² 2 927,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Przedstawiamy Państwu piętrowy dom w nadmorskiej miejscowości Charnowo k. Ustki o powierzchni 110m2 parter, 110m2 piętro plus tyle samo strychu licząc po podłodze co daje około 70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Od Lasu

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 351 500 zł264 m² 20 270,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 647 m²

Oferta dodana za pomocą addom 1.Przedmiotem przetargu jest prawo własności nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym stanowiącej działkę ew 80 o pow. 1647 m2 obręb 63 położonej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 117 656 zł78 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę apartamentu zlokalizowanego na gdyńskim Redłowie. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Kijowska

Kraków,małopolskie

1 825 000 zł86 m² 21 181,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecamy! nowy 4-pokojowy apartament 86,16 m2 al. Kijowska - inwestycja Apartamenty Krowodrza Park. Apartament w stanie deweloperskim zlokalizowany jest na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

625 000 zł106 m² 5 874,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Oferta na wyłączność biura Res Nieruchomości! Biuro Res Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Armii Krajowej

Rzeszów,podkarpackie

3 258 000 zł272 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu nową inwestycję " Twardowskiego 5 - charakter, na który zasługuje Twój biznes!" Zlokalizowany przy ulicy Armii Krajowej biurowiec Twardowskiego 5 to esencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

435 707 zł71 m² 6 147,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie blisko centrum w Rybniku. Kuchnia z aneksem oraz oknem, pomieszczenia o wysokości 2,6m. Ogrzewanie miejskie, okna pcv. Mieszkanie posiada balkon 4,5m 2. Instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tuchów,małopolskie

699 000 zł392 m² 1 782,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Rezerwacja! Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję Państwu dom wolnostojący w stanie, dobrym do wejścia. Dom o powierzchni użytkowej 288 m 2 na którą składa się:.