dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 209 ogłoszeń

Rynek pierwotny

307 000 zł39,58 m² 7 756,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2- pokojowe mieszkanie na sprzedaż W margoninie mieszkanie na parterze Z tarasem na sprzedaż W margoninie Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania na parterze wraz.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 470 m² 100,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu dużą działkę o powierzchni około 25 arów położoną w Kuźni Raciborskiej. Działka duża z dojazdem od strony ulicy Raciborskiej. Działka prostokątna.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł10 376 m² 110,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna O pow. 10 377 M2 W ludwinowie zegrzyńskim - powiat legionowski - gmina serock Świetna lokalizacja - spokojna okolica domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

383 900 zł69 800 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż ziemię rolną zlokalizowaną w miejscowości Jedwabno (gmina Jedwabno). Szczegóły nieruchomości Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 6,98 ha. W skład oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Brodowo,wielkopolskie

1 219 560 zł60 975 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt rolny W brodowie pod poznaniem - teren nie jest objęty mpzp( miejscowym planem ) - klasa gruntu - riiib- 0,5440ha,łiv-0,4200ha riva-2,9645ha,rivbb-1,6136ha, rv-0,7599,rvi- 0,2158 Obszar (6,5 ha).

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł6 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wyjątkowej działki pod budowę wymarzonego domu i własne uprawy w przestronnym ogródku? ta alternatywa jest dla Ciebie! Ta oferta tylko u nas! atrakcyjna cena Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł66,50 m² 8 556,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezczynszowe apartamenty Z ogródkami dwa miejsca postojowe W cenie Zapraszamy do zapoznanie się z naszą nową ofertą mieszkań na sprzedaż w kameralnym budynku. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł8 730 m² 179,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z przeznaczeniem komercyjnym o pow. 8730m2. Wszystkie media bezpośrednio przy działce. Idealna pod dzialalnosc produkcyjno-przemyslowa: hale czy magazyn. Istnieje mozliwosc podzialu. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

506 700 zł8 445 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 8445 m2 w Kleszewie, gm. Pułtusk! Działka o numerze 241, położona w obrębie Kleszewo Złożone warunki zabudowy Dojazd drogą asfaltową, potem 120 m drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 420 zł38,86 m² 11 513,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 9 Wykończone pod klucz: pokoje - panele winylowe, gładzie, oświetlenie łazienka - kabina prysznicowa, wc, umywalka z szafką podwieszaną, lustro, oświetlenie stolarka drzwiowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 960 zł43,06 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Na 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Czerwonym, składa się: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł152 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Rezerwacja! Nowy dom blisko Krosna duża działka, piękna okolica! Szukasz domu, który możesz wykończyć według własnych upodobań? Ten dom daje Ci dokładnie taką możliwość! Na sprzedaż nowo.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł73 m² 12 986,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż - Nowa Huta, os. Zielone, zalew Nowohucki, os Zielone, os Słoneczne. Os Urocze Jasne mieszkanie , które mieści się na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł88,75 m² 10 129,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:523 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Szydłowie - Osiedle Owocowe Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, nowoczesny dom parterowy położony w spokojnej i cieszącym się sporym zainteresowaniem części.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł84,60 m² 14 066,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, 4 sypialni (obecnie pokoje dzieci), oddzielnej, widnej kuchni, łazienki oraz osobnego wc, jedna z sypialni ma charakter pokoju przejściowego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł64,50 m² 10 697,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 5 - pok. o pow. 64,50 m2, parter, na Osiedlu Młodych. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym o łącznej pow. 16 m2, z wyjściem na loggę.

Szczegóły ogłoszenia

1 371 000 zł3 386 m² 404,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena do negocjacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki budowlanej zlokalizowanej w Dąbrowie G przy ulicy Malinowej. W mpzp oznaczona jako teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł239 m² 2 673,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 509 m²

Siedlisko z Dużym Potencjałem Raj dla Rodziny, inwestora i Miłośników Natury Okolice Augustowa | Działka 4509 m | Dom 239 m + budynki gospodarcze. Odkryj Wyjątkowe Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

197 400 zł1 316 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 duże działki budowlane w miejscowości Pisarzowice-Harszówki wraz z udziałem w drodze wewnętrznej. Działki o numerach 1736/2 oraz 1736/5 mają powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł66,30 m² 4 826,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w centrum Kłodzka zlokalizowane w pięknej kamienicy obok Twierdzy Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta o powierzchni 66,3 mkw zlokalizowane w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł37 m² 13 378,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szukasz swojego miejsca na ziemi takiego, które urządzisz po swojemu, od podstaw, i które będzie w idealnym punkcie Krakowa? To mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 150 zł33,80 m² 16 927,51 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie, ok. 34 m , 5. piętro, z balkonem - kompaktowy układ bez zbędnych strat powierzchni, kilka minut tramwajem od centrum. Układ: salon z aneksem kuchennym - jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł5 400 m² 21,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki położonej w miejscowości Machowa, w gminie Pilzno.Działka o powierzchni ok. 0,5400 ha.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł44 m² 10 205 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Verso oferuję na sprzedaż rozkładowe, bardzo jasne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym balkonem. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł159,81 m² 5 944,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:947 m²

Oferujemy na sprzedaż dom Narcyz" o powierzchni 159,81m2. Dom posiada garaż, oraz niezależną działkę. Nieruchomość położona w Bielsku-Białej, na Osiedlu Trzy Lipki. W w/w lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

1 800 000 zł662 m² 2 719,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Hala produkcyjno-magazynowa 20km od Bydgoszczy Doskonała propozycja obiektu producyjno-magazynowego, zaledwie 1km od zjazdu z S-5. Duże możliwości adaptacyjne ze względu na słupowo-ryglową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 570 000 zł162 m² 9 691,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Atrakcyjny wolnostojący dom do wykończenia z dużą działką Dom parterowy o powierzchni 160 m (pustak ceramiczny,dach pokryty dachówką). Tj. 130 m2 + 30m2 garaż dwustanowiskowy. Dom do.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł51 m² 5 490,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości! Mieszkanie na ósmym piętrze w bloku 10 - piętrowym na Podzamczu. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon ,.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł69,74 m² 10 610,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

NA sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem na kameralnym i zamkniętym osiedlu. Lokalizacja: karłowice, ul. Chrzanowskiego, osiedle Cichy Zaułek. Karłowice to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

909 000 zł73 m² 12 452,05 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 9. piętrze w dzielnicy Morena (piecki-Migowo).

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł37,20 m² 2 876,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 37m położone w Mysłowicach przy ul. Górniczej (blisko Dworca pkp). Mieszkanie składa się z: - pokoju - wydzielonej sypialni - przechodnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł38 m² 13 921,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Zatokę - Puck | Balkon | Zachodnia ekspozycja Na sprzedaż oferujemy nowocześnie urządzone, 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Zatokę Pucką,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł120 m² 2 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: dom wolnostojący na sprzedaż Lokalizacja: włosień , gmina Platerówka powiat Lubański Powierzchnia działki: 2900 m2 Powierzchnia użytkowa domu: ok. 120 m2 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł3 403 m² 1 998,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! teren inwestycyjny w warszawskiej Białołęce, rejon ul. Mehoffera/hanki Ordonówny. Dostęp do 2 dróg publicznych, rewelacyjna lokalizacja! Tuż obok szkoła, 200m do przystanku!.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł26 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Inwestycyjna w Piotrkowie Trybunalskim :) Oferuje do sprzedania działkę zlokalizowaną w samym centrum kraju przy obwodnicy Piotrkowa Trybunalskiego i nadająca się doskonale pod.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł40 000 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tuż przy granicach miasta przy trasie starej E 8 i łączniku, bardzo atrakcyjna działka przemysłowo-usługowa pow 3,95 ha Według mpzp jako tereny działalności produkcyjno-usługowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 250 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka, na której możesz postawić swój wymarzony dom! Cisza i spokój. Wokół piękna zielona przestrzeń. A jedyni sąsiedzi to Ci na przeciwko! lokalizacja: po pierwsze, działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł587 m² 127,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o numerze 172 i powierzchni 587 m , położoną w urokliwej miejscowości Zdbice (woj. zachodniopomorskie). To miejsce, które łączy spokój.