dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szydło

Modlnica,małopolskie

1 122 000 zł113 m² 9 929,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

nr. lok. M11 zakup od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży dwupoziomowe dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115,65 m2 w Modlnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

133 950 zł52 m² 2 575,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji lokalu mieszkalnego, położonej przy ul. Strzelców Bytomskich 194/8, bytom. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny stanowiący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Musuły

Musuły,mazowieckie

295 000 zł1 500 m² 196,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1500m2 zlokalizowana w miejscowości Musuły gmina Żabia Wola. Kształt prostokąta o wymiarach 46,88 x 32, dojazd drogą prywatną utwardzoną, udział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 231 000 zł138 m² 8 904,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * cicha, spokojna okolica obfitujaca w tereny spacerowe * funkcjonalne, zapewniajace komfort rozkłady domów Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bąkowo

Bąkowo,pomorskie

650 000 zł96 m² 6 770,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:40 m²

Przedstawiam szeregowiec w dobrze skomunikowanej i cichej okolicy, nieruchomość łączy bliskość do lasu oraz obwodnicy. Odbiory jeszcze w tym roku! Zapraszam na prezentację! Udogodnienia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

550 000 zł30 m² 18 394,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowy, nowoczesny apartament w Jastrzębia Góra **lokalizacja**: dom znajduje się w prestiżowym kurorcie Jastrzębia Góra, słynącym z największych, czystych plaż. Otoczony ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

750 000 zł54 m² 13 966 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Arkadia prezentuje ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania o powierzchni 53,7 m2, z aneksem kuchennym i dużym balkonem, zlokalizowane w zielonych Opatkowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

458 271 zł4 629 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 4686 mkw - działka inwestycyjna super lokalizacja, ul. Starodębowa zapraszam na niezobowiązującą prezentacje - wrocław pawłowice,! wrocław pawłowice / psie pole / działka 4629 M2 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł68 m² 7 193,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim w niskiej zabudowie przy ul. Biesiadnej. Oferta: bez prowizji I bez podatku pcc Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Armii Krajowej

Rzeszów,podkarpackie

5 354 400 zł446 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu nową inwestycję " Twardowskiego 5 - charakter, na który zasługuje Twój biznes!" Zlokalizowany przy ulicy Armii Krajowej biurowiec Twardowskiego 5 to esencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

504 000 zł44 m² 11 514,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Granitowa

Smolec,dolnośląskie

649 900 zł55 m² 11 816,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie położone w Smolcu przy ul. Granitowej. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, mierzące 55m2 składające się z salonu z wyjściem na balkon, 2 sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stary Adamów

Stary Adamów,łódzkie

1 680 000 zł48 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 4,8 ha położona w miejscowości Stary Adamów. Szerokość frontu około 160 m. Na terenie, na którym położona jest działka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Masłowo,wielkopolskie

470 000 zł113 m² 4 159,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Szukasz nieruchomości o nowoczesnym designie? Zamieszkaj w Masłowie w powiecie rawickim, w gminie Rawicz. Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

793 000 zł132 m² 6 026,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 114.33 m w Wojnowicach Dom jest w stanie deweloperskim, o powierzchni całkowitej 131,59 m , co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dziekanów Nowy

Dziekanów Nowy,mazowieckie

4 000 000 zł10 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren o powierzchni 1ha podzielony na 8 działek 7x 1200m2, 1x1600m2. Wymiary działek: 7 działek 30x40m, 1 działka 40x40m. Wydane prawomocne pozwolenie na budowę z projektem osiedla 8 domów (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Barciach

Kraków,małopolskie

770 000 zł44 m² 17 303,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Z ogromną przyjemnością przedstawić Państwu duże, przestronne mieszkanie przy ul. Na Barciach 4. Nieruchomość o powierzchni 44,5 m2 znajduję się w apartamentowcu na 1 piętrze. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

982 000 zł91 m² 10 791,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na ogrodzie! Jeśli szukasz dużego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Redzikowo

Redzikowo,pomorskie

345 000 zł59 m² 5 847,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie własnościowe na 2 piętrze na osiedlu w Redzikowie o powierzchnia około 59 m2. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój, duży balkon typu loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

885 000 zł201 m² 4 400,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:804 m²

Bez prowizji od Kupującego - sprzedaż w modelu premium wgn 0% podatku przy zakupie pierwszej nieruchomości. Skontaktuj się telefonicznie pod numerem, aby umówić dogodny termin. Klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Kraków,małopolskie

485 000 zł25 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Na Błonie , na trzecim piętrze, czteropiętrowego budynku z ok. 1980 roku w bardzo spokojnej a zarazem bliskiej centrum okolicy. ul. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

1 165 000 zł81 m² 14 352,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż trzypak, czyli trzy niezależne kawalerki, położone przy ulicy Worcella o łącznej powierzchni 81,17 m2 w 4-piętrowym budynku wysoki roi! Mieszkanie zlokalizowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł119 m² 9 221,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz owaniu ul. Kutrzeby i ul. Opalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

1 449 000 zł74 m² 19 581,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam 3-pokojowe mieszkanie (74 mkw plus balkon) z dużym balkonem wychodzącym na ciche patio w Miasteczku Wilanów położone przy ul. Branickiego. Mieszkanie jest dwustronne, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

565 000 zł43 m² 13 139,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokojowe mieszkanie z pięknym dużym tarasem i poddaszem użytkowym położone na nowym osiedlu w Warzymicach. Mieszkanie składa się z otwartego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł38 m² 14 906,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

650m do Metra Ulrychów od budynku, dużo terenów zielonych, pełna infrastruktura przy ulicy Olbrachta ale oddalone od zgiełku ulicznego. Zakup możliwy tylko ze środków własnych - grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

712 760 zł49 m² 14 635,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą, ma powierzchnię 52,30 m2, na którą składa się salon z kuchnią otwartą o pow. 25m2, kuchnia ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł37 m² 17 956,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam jasne mieszkanie w przy ul. Elbląskiej na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie nadaje się do zamieszkania od razu bez dodatkowych kosztów. W przypadku chęci zakupu i odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 036 962 zł64 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Północy Krakowa Gotowa Funkcjonalne 3 pokoje z balkonem 6m2 * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Lubin,dolnośląskie

299 000 zł43 m² 6 987,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 42 m , położonego na trzecim piętrze w bloku po termomodernizacji. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Słupca

Słupca,wielkopolskie

340 000 zł3 700 m² 91,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz dużej i przestronnej działki dla siebie lub gruntu z możliwością podziału, mamy nieruchomość obok której nie możesz przejść obojętnie! osa nieruchomości zaprasza na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

619 000 zł74 m² 8 364,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Bardzo ładne 4 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku, idealne dla rodzin z dziećmi lub wynajem "na pokoje". Pełen rozkład wszystkich pokoi. Bardzo dogodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

395 000 zł45 m² 8 811,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się się z ofertą sprzedaży jasnego, rozkładowego mieszkania na łódzkim Teofilowie. Lokal jest po kompleksowym remoncie, gotowy do wprowadzenia. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

1 100 000 zł110 m² 9 961,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

-rezerwacja- segment: a 0% prowizji od Kupującego. Rynek pierwotny. Kupujący zwolniony z opłaty pcc 2% do Urzędu Skarbowego. Skontaktuj się telefonicznie pod numerem, aby omówić szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Mogilany,małopolskie

774 086 zł90 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dwupoziomowe mieszkanie Z ogrodem gotowe do odbioru 15km od centrum krakowa zielona okolica 0% prowizji - zakup od dewelopera Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję sprawdzonego na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Za Lasem

Jarosławiec,zachodniopomorskie

689 000 zł7 100 m² 97,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w swojej ofercie działkę rekreacyjną w nadmorskiej miejscowości Jarosławiec. Działka położona przy ulicy Za Lasem, zaledwie 1,5 km od morza. Grunt pod inwestycję indywidualną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Łajski,mazowieckie

824 000 zł114 m² 7 209,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

Bez prowizji agencji rynek pierwotny - Kupujący nie płaci podatku pcc (2%) termin oddania do użytkowania: III kwartał 2025 r. Bezczynszowe Dom bliźniaczy, dwukondygnacyjny 114,5 m2, 5 pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gawiniańce

Gawiniańce,podlaskie

60 000 zł1 041 m² 57,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1041 m2, położona w uroczej wsi Gawiniańce, otoczonej ze wszystkich stron lasem. Teren na którym leży nieruchomość objęty jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niesiołowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

459 000 zł61 m² 7 524,59 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania na czwartym pietrze o powierzchni 61m2 znajdującego się na Rubinkowie przy ul. Niesiołowskiego Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Studzienna

Warszawa,mazowieckie

1 718 700 zł81 m² 21 114,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim. 0 % prowizji od kupującego. Rozkładowe 4 pokoje, 81,40 m2, 2/5 piętro. Jasne, z ekspozycją na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

614 000 zł67 m² 9 183,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Mieszkanie powierzchni 66,86m2 znajdujące się w Rzeszowie, na os. Drabinianka, przy ul. Sympatycznej. Nieruchomość sprzedawana.