dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

630 700 zł53 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie na Rembertowie przy ul. Chełmżyńskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 959 m² 214,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikatowa działka (druga linia zabudowy od drogi asfaltowej) o pow. 1959 m2 Powiat : Lubelski. Gmina : Niemce. Miejscowość : Jakubowice Konińskie - Kolonia. Media : woda, prąd, - 40.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł196,16 m² 6 066,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 196,16 m2 położonego w miejscowości Rączna na zachód od Krakowa w gminie Liszki.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł232,92 m² 8 582,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:795 m²

Nowoczesny i komfortowy dom wolnostojący - Tarnowskie Góry Kupujący nie płaci podatku pcc! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 000 zł60 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Tuż przy północnej granicy Wrocławia powstało osiedle stworzone z myślą o spokoju i codziennym komforcie. Otoczenie zieleni zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 370 000 zł597 m² 5 644,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 470 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości komercyjnej położonej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w podpoznańskich Biskupicach. Nieruchomość ze względu na swój.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,20 m² 11 207,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 47,2 m | Szczecin, ul. Kadłubka Niektóre nieruchomości kupuje się rozumem. Inne emocjami. To mieszkanie łączy jedno i drugie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 375 zł10 883 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży gruntu inwestycyjnego produkcja, składy, magazyny Lokalizacja: pakosławice, województwo Opolskie, powiat Nyski, bezpośrednio przy rondzie - zjeździe na drogę wojewódzką nr 401.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł39 m² 4 871,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Dąbrowa Górnicza ul. Krasickiego - Gołonóg - kawalerka z możliwością zrobienia 2 pokoi - z balkonem - parter - do generalnego remontu - czynsz ok 600 zł.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł125 m² 4 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w malowniczej miejscowości Mizerna, w gminie Czorsztyn. Nieruchomość znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

167 390 zł881 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w kształcie trapezu, pow 881 m położona w Miłoszycach przy ul. Harcerskiej W drodze Harcerskiej media : woda, prąd, gaz stacja pkp do Wrocławia Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł15 600 m² 18,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania urokliwie położona, duża działka budowlana w miejscowości Olszyna. Zapisy w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego: 1) w ramach przeznaczenia podstawowego,.

Szczegóły ogłoszenia

371 520 zł3 096 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu działkę siedliskową znajdującą się w kompleksie 10 działek, położoną w bliskiej okolicy Kołobrzegu (ok. 2km) w miejscowości Niekanin. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł85 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie 5-pokojowe na poddaszu w pięknie odnowionej zabytkowej kamienicy przy ul. Chopina w Lublinie. Mieszkanie z wyjątkowym klimatem, niebanalne, z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

890 000 zł143,94 m² 6 183,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

| na sprzedaż dom 4 -pokojowy w zabudowie bliźniaczej , w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 114,93 m2 (powierzchnia całkowita 143,94 m 2) , zlokalizowany w Bilczy,.

Szczegóły ogłoszenia

349 800 zł636 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o pow. 636 m2 na osiedlu domów jednorodzinnych i zabudowy pensjonatowej oraz turystycznej. Działka idealna pod domek letniskowy lub dom wolnostojący Świetny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł36,50 m² 6 438,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie, położone na parterze w niskim, kameralnym bloku, w spokojnej i zielonej okolicy. Lokal zapewnia komfortowe warunki do życia oraz piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 000 zł129,23 m² 3 466,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:851 m²

Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym zamkniętym o pow. użytkowej 100,20 m 2 - Szydłowo. Dom wybudowany na działce o pow. 851 m 2. Rozkład pomieszczeń: wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rusocice,małopolskie

215 000 zł3 900 m² 55,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w gminie Czernichów w miejscowości Rusocice. Powierzchnia działki wynosi 39 arów. Przy drodze gminnej, asfaltowej. Działka ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Sejny,podlaskie

430 000 zł72,80 m² 5 906,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72,8 m , położone w zadbanym bloku przy ul. Wojska Polskiego w Sejnach. Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni 5,2 m .

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł71,22 m² 5 040,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:882 m²

Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym | działka 882 m2 | Łomazy Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu parterowego w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł403 m² 6 674,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kancelaria Nieruchomości class zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 060 000 zł140 m² 14 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 218 m²

Szlembark leży w Kotlinie Podhalańskiej, u południowych podnóży pasma Gorców, na lewym brzegu Dunajca. Parcele leżą na wzgórzu, co gwarantuje piękne widoki. Działki w tym regionie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł140 m² 6 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Osiedle na Zachodniej w Długołęce To wyjątkowa inwestycja deweloperska usytuowana w Długołęce na przedmieściach Wrocławia. Inwestycja to cztery domy w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł71 m² 6 465 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem i garażem o powierzchni 70m2 , zajmujące cały parter kamienicy, co zapewnia poczucie prywatności i komfortu. Nieruchomość posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 976 zł41,44 m² 15 129,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkanie o podwyższonym standardzie! Na Poznańskim Grunwaldzie przy cichej, bocznej uliczce powstaje kameralna, a jednocześnie nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł76 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy Państwa na prezentację mieszkania 4 pokojowego o powierzchni 76 m2 usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku na os. Górczyn cena mieszkania: 494.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł945 m² 116,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 945 mkw położona jest w Czańcu w Gminie Porąbka w rejonie urokliwego Bukowca, niedaleko samej Porąbki. Kształt działki to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 076 zł54,44 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł158,58 m² 4 035,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 366 m²

Proponujemy zakup klasycznego domu jednorodzinnego położonego w spokojnej części Piotrkowa Trybunalskiego - przy ul. Gościnnej. W skład nieruchomości wchodzą : 1) Murowany, piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

1 599 000 zł157,71 m² 10 138,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:471 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, położonego w malowniczej miejscowości Bogaczewo, w gminie Giżycko.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł45 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie znajduje się przy ul. Łąkowej 16. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w nowoczesnym budynku z dostępem do hali garażowej. Zobacz wirtualny spacer i film.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł70,70 m² 16 251,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta wyłącznie w Kluczove Estate. Kup bez prowizji. Dostępny wirtualny spacer. Atuty nieruchomości: - taras z widokiem na Zatokę, - ogród ok. 200 m2, - miejsce postojowe na posesji zamykane.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 700 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana 1700m2 w Żelechowie gmina Żabia Wola. Miejscowość objęta mpzp pod zabudowę jednorodzinną, wolnostojącą. Działka graniczy z rzeczką Mrówna. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł30 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek o powierzchni od 3,0000 do 4,8474 ha, zlokalizowany bezpośrednio nad jeziorem Siecino. Areał posiada dostęp do jeziora poprzez wąską strefę lasu.

Szczegóły ogłoszenia

312 720 zł1 303 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

1303 M2 / działka budowlana / mpzp / blisko pkp / jaktorów - budy grzybek dane techniczne: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1303 m , położona w miejscowości Budy-Grzybek,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł155 m² 2 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 458 m²

Dom z potencjałem w spokojnej okolicy Szymocin, powiat polkowicki. Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny, wolnostojący, dwulokalowy o łącznej powierzchni użytkowej 130 m (2.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł34 m² 6 852,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 34m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 760 zł41,60 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem Lublin, czechów Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Lublinie, przy ul. Koncertowej, w dzielnicy Czechów. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 292 m² 379 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 872 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obiektu z potencjałem, kompleks budynków mieści się na działce o wielkości 11 872 m2. Oferta wyłącznie W naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 544 m² 647,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż działkę położoną w spokojnej i zielonej części Poznania. Tuż.