dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 981 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 981 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wroniecka

Poznań,wielkopolskie

530 000 zł46 m² 11 447,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaz atrakcyjna nieruchomość w samym centrum Poznania tuz obok płyty Starego Rynku przy ulicy Wronieckiej 6. W pełni wyposaz one i umeblowane dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana, ul. Polna

Parczew,lubelskie

9 700 000 zł2 945 m² 3 293,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 744 m²

Oferujemy zakład produkcyjny przetwórczo-magazynowy z chłodnią w Parczewie, który posiada liczne udogodnienia i przyłącza, zapewniające sprawną działalność i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w samym centrum Opola 500m od Rynku. Na parterze niskiego bloku. Mieszkanie o powierzchni niecałych 50m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osiedle Księżycowe

Krotoszyn,wielkopolskie

660 000 zł91 m² 7 276,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie pokrywa Sprzedający. Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej 90,7 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niekłańska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Odkryj wyjątkowe mieszkanie, które idealnie odzwierciedla klimat Saskiej Kępy - czeka na Ciebie, nieopodal Wisły. To nieruchomość, która oczaruje Cię nie tylko swoją lokalizacją, ale także pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reduta

Kraków,małopolskie

1 040 000 zł65 m² 15 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o pow. 65 m2 na ul. Reduta (prądnik Czerwony). Bez pośredników Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 5 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 położone w Gdańsku przy ul. Hokejowej. Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Książenice,mazowieckie

399 000 zł1 451 m² 274,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana o powierzchni 1451 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1451 m, położonej w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jabłonka

Jabłonka,małopolskie

202 704 zł1 400 m² 144,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nidzica, 27 sierpnia 2024 r. Gmkr.6840.12.2024 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O II PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIEZABUDOWANYCH NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY NIDZICA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

575 685 zł58 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle! Przedsprzedaż Wyjątkowa inwestycja o wysokim standardzie, znajdująca się w Siechnicach ul. J. Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł32 m² 22 781,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nietuzinkową nieruchomość zlokalizowaną na Śródmieściu przy Ul. Andersa. Wyjątkowość tej oferty polega przede wszystkim na Lokalizacji, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beżowa

Szczecin,zachodniopomorskie

594 999 zł66 m² 9 015,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Beżowej, na 1 piętrze o pow.66m2 w niskim bloku z 2001 roku, mieszkanie 2 pokojowe z dużą 12m2 oddzielną kuchnią + piwnica, czynsz do spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rudyszwałd

Rudyszwałd,śląskie

279 000 zł111 m² 2 514 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 m²

Dom jednorodzinny z roku 1973. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Rudyszwałd / Gmina Krzyżanowice / Powiat Raciborski Ogrodzona działka o powierzchni 12,5ara- na działce budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Wojska Polskiego

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł40 m² 15 725 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Wojska Polskiego w dzielnicy Gdańsk Strzyża. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, posiada balkon oraz zejście bezpośrednio do ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

392 000 zł24 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Planujesz zakup inwestycyjny? Spytaj o tę, jak i wiele innych ofert w pobliżu Śródmieścia, uczelni czy plaży Brzeźno. Osiedle w pieszej odległości od Politechniki Gdańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 210 zł52 m² 9 499,22 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

669 000 zł112 m² 5 973,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa inwestycja! kupujący nie płaci pcc! idealna lokalizacja! Do sprzedania domy w zabudowie bliźniaczej, usytuowane na nowo powstałym osiedlu w Nowym Chechle. Powierzchnia użytkowa domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łany

Kraków,małopolskie

1 044 000 zł57 m² 18 293,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż piękne mieszkanie w nowej inwestycji przy ulicy Łany, ruczaj. Mieszkanie o powierzchni 57.07m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - dwóch sypialni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poczdamska

Głogów,dolnośląskie

289 000 zł56 m² 5 179,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż na ulicy Poczdamskiej osiedle Śródmieście. Lokalizacja idealna dla miłośników miasta: położone w sercu Śródmieścia, z łatwym dostępem do atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta bezpośrednia - dla biura nieruchomości! Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom jednorodzinny w miejscowości Bodzanów. Nieruchomość zlokalizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 121 800 zł46 m² 24 350 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowe mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz! Po remoncie! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 46 m2 + loggia 14 m2, idealne dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

434 182 zł56 m² 7 686 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Senatorska

Legnica,dolnośląskie

319 000 zł69 m² 4 643,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w kamienicy, przy ulicy Senatorskiej o powierzchni 68,7 m2, znajdującego się na pierwszym piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Olbrachtowska

Wrocław,dolnośląskie

24 000 zł28 m² 857,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:18 m²

Dwa miejsca postojowe zależne w garażu podziemnym. Lokalizacja - Stabłowice- ul.Olbrachtowskiej. Pełna własność z kw. Stan techniczny bardzo dobry. Zapraszam Magda Modena Biuro Nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

59 000 zł830 m² 71,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Posiadam działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w różnych gminach i różnych miejscowościach dookoła Bydgoszczy. Powierzchnie działek -od 500m2 do 6 ha Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Willowa

Firlej,lubelskie

780 000 zł292 m² 2 671,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio dom 292m2 powierzchni użytkowej z działką 1480m2. Dom znajduje się w miejscowości Firlej w odległości 150m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł56 m² 14 267,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta dodana za pomocą addom Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56m, składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch niezależnych pokoi i łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

619 000 zł47 m² 13 170,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

### oferta dostępna tylko W naszym biurze ### Polecamy do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 47 m2 na os.Złotego Wieku - dzielnica: (Mistrzejowice). Nieruchomość położona jest na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stolema

Gdańsk,pomorskie

677 786 zł44 m² 15 289,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: nowoczesne osiedle bardzo dobra lokalizacja termin realizacji: IV kwartał 2025 kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

339 000 zł131 m² 2 588 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:131 m²

Oferta na wyłączność tylko u nas! Polecana oferta sprzedaży budynku mieszkalno-usługowego w ścisłej zabudowie miejskiej, w centrum Nakła N / Notecią. W centrum miasta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pożaryskiego

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł66 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu piękne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 66 m2, do którego należy duży 14 metrowy balkon. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Pożaryskiego, na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Kaźmierz,wielkopolskie

929 000 zł17 044 m² 54,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży nieruchomości w skład których wchodzą budynki gospodarcze na działce (gruntu) o powierzchni 1,70 ha, położone w Kaźmierzu (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młoszowska

Trzebinia,małopolskie

292 000 zł36 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

A3-2-7 Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w Młoszowej 2 pokojowe z balkonem - 36,5 m2 w cenie 292.000 zł. Nie płacisz pcc 2% Nie płacisz prowizji biura! Inwestycja na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

829 026 zł84 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - osiedle na obrzeżach miasta, z dala od zgiełku - niskie ceny mieszkań - termin realizacji: III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Trzebnica,dolnośląskie

345 000 zł40 m² 8 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Trzebnicy przy ulicy Witosa 8/12. Z tyłu budynku parking ze szlabanem należący do wspólnoty oraz duży parking przy urzędzie miasta. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka dwupoziomowa Warszawa

Warszawa,mazowieckie

488 000 zł27 m² 18 074 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Idealne pod inwestycję! Lokale 1-4pokojowe z halą garażową! Jedna z najlepszych lokalizacji w Warszawie: do lokalu należy doliczyć vat 23% (możliwość odliczenia nawet jako osoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

527 000 zł48 m² 11 083,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego, w pełni umeblowanego mieszkania w centrum Bydgoszczy. Budynek Lokal mieszkalny znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1976

przepiękne rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią - Borek , ul. Powstańców Śląskich - jasne, słoneczne, wschód-zachód - loggia na poranną kawkę - 6 piętro i widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

464 850 zł58 m² 7 947,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mysiadło

Mysiadło,mazowieckie

2 550 000 zł217 m² 11 751,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż W sercu józefosławia dane techniczne: nowoczesny dom z 2009 roku o powierzchni 217 m2 z przylegającym dużym tarasem wychodzącym na ogród, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Mickiewicza

Pszczółki,pomorskie

318 600 zł1 180 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w centrum Pszczółek - miejscowości gminnej nieopodal Gdańska: - 6000 mieszkańców, - stacja kolejowa na której stają niemal wszystkie pociągi osobowe (84 połączenia dziennie,.