dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

503 886 zł51 m² 9 809 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pożaryskiego

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł66 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu piękne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 66 m2, do którego należy duży 14 metrowy balkon. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Pożaryskiego, na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku pcc Warszawa Białołęka, ul. Kąty Grodziskie 60 m2 | 4 pokoje z aneksem kuchennym | parter | ogród ok 60 m2 podzielony na taras wyłożony kostką o pow. 8,85 m2 oraz zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łeba,pomorskie

650 000 zł90 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Łeba miasto położone nad Morzem Bałtyckim, cieszące się ogromnym zainteresowaniem wśród turystów którzy cenią sobie odpoczynek nad polskim morzem; ruchome piaski- wydmy, plaża, port Rybacki to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

299 000 zł49 m² 6 129,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 48,78 m2 na I piętrze w Stargardzie na Starówce. W skład mieszkania wchodzi: - salon , - sypialnia , - kuchnia z oknem, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł738 m² 298,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Makler poleca bardzo ładną działkę! Do sprzedania działka w Bydgoszczy w dzielnicy Prądy.Działka o powierzchni 740 m posiada wodę , prąd, gaz, kanalizacje.Działka położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł69 m² 11 645,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,61 m2 (wraz z piwnicą) położone na czwartym piętrze pięciopiętrowej plomby z końcówki lat 80. Bez prowizji od kupującego! gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tomickiego

Kraków,małopolskie

630 000 zł35 m² 17 918,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Doradcy z Home Drop mają przyjemność zaprezentować to urocze, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 35,16 m2, położone na 4. piętrze ładnego, pięciokondygnacyjnego budynku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

315 000 zł37 m² 8 502,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W tej lokalizacji mieszkanie o takim metrażu bardzo rzadko się pojawiają - lokal mieszkalny w bloku z cegły w bliskim sąsiedztwie toruńskiej Starówki. Idealne na własne cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł139 m² 8 291,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:987 m²

Mam przyjemność zaprezentować świetną ofertę - bezobsługowy i energooszczędny dom wolnostojący o powierzchni 119m2 położony w malowniczej okolicy Czarnego Błota. Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrowite

Ostrowite,pomorskie

1 000 000 zł180 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom po pożarze. Poddasze całe do odbudowania. Zburzenie parteru i wybudowanie budynku według własnego projektu także niewykluczone. Działka graniczy z jeziorem Borzyszkowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Owoców Leśnych

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł116 m² 10 336,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Jedyny dom wolnostojący w inwestycji Owoców Leśnych Bezpośrednio od dewelopera. W sprzedaży dom wolnostojący o pow. 104 m zlokalizowany w kameralnej inwestycji przy ul. Owoców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bogusławskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 342 278 zł71 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia! Ofertą sprzedaży są ostatnie dostępne apartamenty w niepowtarzalnej inwestycji Greeneri Park w Świnoujściu. Inwestycja umiejscowiona bezpośrednio w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

798 900 zł101 m² 7 894 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:85 m²

Nowy Dom ok. 100 m2. Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bardzo ładny segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok.100 m2, z garażem w bryle budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemce

Niemce,lubelskie

1 649 999 zł252 m² 6 553,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 001 m²

Okazja! bez prowizji! sprzedaż od osoby prywatnej! Szukasz pięknego, przestronnego o idealnym metrażu domu w cichej i przyjaznej okolicy dla swojej rodziny? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

550 000 zł63 m² 8 705 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,18 m2 w murowanym budynku przy ul. Staszica w Bolesławcu. Lokal świeżo po kapitalnym remoncie! Wymieniono wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

761 370 zł124 m² 6 140,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to dom dla ceniących dobrą komunikację z miastem, praktyczne układy, przestronne salony oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łódź,łódzkie

969 000 zł84 m² 11 564,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Witam serdecznie! Ważna informacja! To mieszkanie można zakupić w systemie ratalnym! Prezentujemy wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 83,79 m2, położone na 5. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł42 m² 7 520,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe wyremontowane mieszkanie na osiedlu Wyżyny w Bydgoszczy. Prezentowana nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Ochodzka

Czechowice-Dziedzice,śląskie

1 490 000 zł271 m² 5 501 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową rezydencję na sprzedaż w Czechowicach-Dziedzicach! Nieruchomość o powierzchni całkowitej 270,86 m 2 i powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 189 900 zł156 m² 7 628 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:755 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 bliźniaka - stan deweloperski - bardzo ładna i nowoczesna bryła budynku - łączony tylko garażem z drugą połówką bliźniaka. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzoskwiniowa

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

199 000 zł1 192 m² 166,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działkę usługowo- budowlaną nr 28/3 (am-46) położoną w Jelczu-Laskowicach (obręb Laskowice) przy ulicy prostopadłej do ul. Brzoskwiniowej (ul. Brzoskwiniowa stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

995 000 zł124 m² 8 022,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje do sprzedaży atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 124,03 m w dzielnicy Lisiniec. Nieruchomość położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

439 000 zł65 m² 6 753,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż duże I klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie na gónym przedmieściu. Jeśli szukasz nieruchomości Z dobrym dostępem do ścisłego centrum, cenisz sobie bliskość gór oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Konopnickiej

Święciechowa,wielkopolskie

155 000 zł612 m² 253,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Działka budowlana o pow. 612 m2 w miejscowości Święciechowa. W Planie Miejscowego Zagospodarowania Przestrzennego - działka przeznaczona pod tereny zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

679 000 zł85 m² 7 975,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Pompa ciepła ogrzewanie podłogowe! duże działki 500 mkw Gorąco polecam domy parterowe w zabudowie bliźniaczej położone w gminie Czernica. Dom składa się z: - hall 2,64 mkw - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

590 000 zł66 m² 8 957,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 65,87 m2 położone na parterze w 3 piętrowym budynku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 26,05 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wapienna

Łódź,łódzkie

420 000 zł47 m² 9 012,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na 5. piętrze blisko centrum. Cenne atuty tej nieruchomości: budynek: mieszkanie ulokowane jest na 5. piętrze w tym 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

432 800 zł33 m² 12 997 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu kolejną ofertę, która trafiła w ostatnim czasie do mojego portfolio. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okrzei

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

789 000 zł47 m² 16 862,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zjawiskowy apartament z tarasem w pierwszej linii brzegowej. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament położony zaledwie kilka kroków od plaży - idealna lokalizacja - pierwsza linia brzegowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kościelna

Jankowice,śląskie

11 100 zł211 m² 52,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość stanowi niezabudowana działka o numerze geodezyjnym 1247/37 o powierzchni 0,0211 ha. Nieruchomość ma regularny kształt, teren jest prawie płaski, działka w większości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł29 m² 18 965,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

! oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej inwestycji ataner przy ul. Towarowej 45, oferuję do sprzedaży nowoczesne mieszkanie o powierzchni 29 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 475 000 zł150 m² 9 801,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Dom jednorodzinny W zabudowie szeregowej | kameralne osiedle | bezpośrednio od dewelopera | bez pcc | wawer falenica osiedle: ogrody Pelargonii to kameralne osiedle eleganckich i nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzew

Gorzew,łódzkie

1 690 000 zł200 m² 8 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący wykończony pod klucz o powierzchni 200 mkw. Wygodny rozkład pomieszczeń, jasne i przytulne wnętrze, oddzielny garaż na dwa samochody, duża działka ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Babiego Lata

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł43 m² 14 395 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty tel. Podpisana umowa przedwstępna Cenisz sobie spokój mieszkając blisko centrum? To oferta dla Ciebie! Zamieszkaj wygodnie na Krzykach w świetnej lokalizacji pomiędzy parkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Słomczyn

Słomczyn,mazowieckie

430 000 zł1 500 m² 286,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana położona w Słomczynie Zachodnim, 100 m od wejścia do Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. Maksymalna wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

1 072 260 zł79 m² 13 526,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 Dwustronne mieszkanie z dużym tarasem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kowalewo,wielkopolskie

70 000 zł526 m² 133,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana w miejscowości Kowalewo k/mieleszyna w sąsiedztwie jezior i pięknych lasów (powiat gnieźnieński) 0% prowizji od kupującego! działka 35/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

750 000 zł193 m² 3 894,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nową inwestycję domów w zabudowie bliźniaczej w Tyczynie. Opis inwestycji: - osiedle 8 domów jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Łowicka

Gdynia,pomorskie

449 000 zł313 m² 1 434,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Możliwość wybudowania, domu w zabudowie bliźniaczej lub budynku z trzema lokalami miszkalnymi Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 313 m2. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

402 328 zł58 m² 6 888 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.