dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 987 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 987 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiejska

Kraków,małopolskie

1 750 000 zł250 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży przestronny trzykondygnacyjny dom zlokalizowany w centrum Krakowa, ulica Wiejska, dzielnica Olsza. Dom posiada 3 kondygnacje: przyziemie, wysoki parter oraz poddasze, 10 pokoi, 4 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Biała Podlaska,lubelskie

215 000 zł35 m² 6 066,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na 3 piętrze w Białej Podlaskiej przy ulicy Kolejowej 32a. Niezależne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Okna pcv wychodzą na północ. Piwnica (ok. 3 m2) Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł48 m² 18 536,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Jana Olbrachta na Warszawskiej Woli. Nieruchomość mieści się na czwartym z pięciu pięter na strzeżonym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seweryna

Kraków,małopolskie

540 000 zł48 m² 11 198,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 2-pokojowe 48,22 m Bieżanów-Prokocim Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,22 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Ul. Tadeusza Seweryna 3a (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Ciechanów,mazowieckie

149 000 zł1 459 m² 102,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery działki położone w miejscowości Ciechanów, gmina Ciechanów, powiat Ciechanowski, ul. Zagrodowa (dzielnica Krubinek). Do centrum miasta Ciechanowa można dojechać zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

640 000 zł50 m² 12 929 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Widokowe i ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 49,5 mkw. położone w zielonej okolicy, w Prokocimiu Starym przy ul. Bieżanowskiej. Lokal dostępny w terminie do 2 m-cy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

611 392 zł75 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji od kupującego! Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Kupując z nami mieszkanie obowiązują cię te same ceny, które oferuje deweloper. W przypadku zakupu tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Rumia,pomorskie

499 000 zł56 m² 8 831,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam państwu mieszkanie z dobrą ekspozycją, przestronnym i prywatniej wyeksponowanym ogródkiem! Udogodnienia: -Zaplanowany nowy przystanek skm Biała rzeka -przestronny ogródek (54m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barbakan

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł52 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

W ofercie sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z garderobą, na Prestiżowym zamkniętym i monitorowanym osiedlu na Gumieńcach Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze nowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zapłocie Duże

Bielsko-Biała,śląskie

499 000 zł41 m² 12 263,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 2 pokojowego, przyjemnego apartamentu, zlokalizowanego na parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbięcice

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł39 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Wierzbięcice w Poznaniu. Mieszkanie ma powierzchnię 39,35m2 (50m2 po podłodze) i składa się z 3 pokoi. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Akacjowa

Głogów,dolnośląskie

159 000 zł7 000 m² 22,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 7 arów, zlokalizowana w Krzepowie przy ulicy Akacjowej, oferuje doskonałe warunki do budowy domu jednorodzinnego lub bliźniaka. Dzięki swojemu prostokątnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stołeczna

Białystok,podlaskie

309 000 zł32 m² 9 537,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwa Pokoje W Centrum! Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 33 mkw w centrum miasta położone przy ulicy Stołecznej. Miejsce idealne pod inwestycje ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domeyki

Lublin,lubelskie

484 000 zł38 m² 12 750,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do zaoferowania mam 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wrotków, ul. Ignacego Domeyki 13 Rok 2016 Piętro 2/4 z windą Metraż 37,96m2, w skład którego wchodzą: przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

599 998 zł47 m² 12 658,20 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Strzegomska/toplokalizacja/premium/2pok./balkon/garaż Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, przestronny, 2-pokojowy apartament mieszczący się na 6-tym piętrze 13-piętrowego budynku z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętopełka

Wejherowo,pomorskie

599 000 zł107 m² 5 608,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przyjazne podejście do klienta, który nie płaci prowizji :) okazja Duże mieszkanie o pow. 106,8m w domu wraz z dużym ogrodem w Wejherowie na ul. Świętopełka, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Gdynia,pomorskie

315 000 zł27 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w Gdyni, dostępne dla osób z poza ue! Nieruchomość idealna pod inwestycje lub użytku własnego. Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

694 500 zł36 m² 19 394 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji, która zachwyca swoją unikalną lokalizacją oraz bliskością natury. ___________________ otoczenie Wspomniana inwestycja położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubala

Opole,opolskie

385 000 zł33 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na osiedlu zwm przy ul. Hubala. Lokal o powierzchni 33 m , wyróżnia się jasnym i słonecznym wnętrzem oraz przepięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zielone

Kraków,małopolskie

539 000 zł29 m² 18 780,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na oś. Zielonym, na parterze dwupiętrowego budynku z 1953 roku w bardzo spokojnej, zielonej i atrakcyjnej lokalizacji. Ulica Obozowa położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Świdnica

Świdnica,lubuskie

320 000 zł46 400 m² 6,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna W świdnicy koło zielonej góry Działka rolna rolna o powierzchni 46.400 mkw, (4,64 ha) klasy IVb, V i VI położona 500 m od głównej ulicy w której znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

810 000 zł59 m² 13 728,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe, mieszkanie znajdujące się w Nowej Hucie na os. Teatralnym w budynku z 1954 roku. Doskonałe dla wszystkich którzy wolą więcej przestrzeni niż miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zagony

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł154 m² 9 733,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to dom dla ceniących dobrą komunikację z miastem, praktyczne układy, przestronne salony oraz życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

705 000 zł105 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:206 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Medyczna

Piła,wielkopolskie

209 000 zł37 m² 5 688,62 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na Górnym w Pile, ulica Medyczna. Wieżowiec , VI piętro, balkon. Na powierzchnię użytkową 36,74 m 2 składają się następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wyszyńskiego

Gdynia,pomorskie

6 000 000 zł14 500 m² 413,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla kupującego! Cena 6000000 zł metraż 1,45 ha Opiekun oferty tel. Działki pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kombatantów

Barlinek,zachodniopomorskie

540 000 zł58 m² 9 310,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Jeśli marzysz o własnym zakątku spokoju w sercu jednej z najbardziej urokliwych miejscowości w zachodniopomorskim, to ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż komfortowe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Laski Lubuskie

Laski Lubuskie,lubuskie

89 000 zł1 000 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

[Dostępne są wszystkie działki zaznaczone na mapie. Podana cena 89000 zł dotyczy działki numer 158/108. W przypadku zainteresowania jedną z pozostałych, cena do uzgodnienia] Skraj urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Łódź,łódzkie

380 812 zł38 m² 9 987,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Skontaktuj się z nami, oferta czasowa - zapytaj o możliwość uzyskania rabatu sięgającego kilkudziesięciu tysięcy złotych na mieszkanie! Oferta bezpośrednia od dewelopera Bezpłatna pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

434 000 zł36 m² 11 573,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Niebuszewie. Forma własności: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu, dzięki czemu mogą je nabyć obywatele państw nie należących do Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł59 m² 7 749,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnia szansa na zakup! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,23 m2 z balkonem, w nowopowstałej kameralnej inwestycji przy ul. Warszawskiej na osiedlu Miłocin. Dostępne ostatnie wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Kraków,małopolskie

465 000 zł25 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bieżanów - Prokocim w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 4 w bloku bez windy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 230 000 zł133 m² 9 248,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

372 006 zł45 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiam Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Dębickiej. Zaprojektowane 2 i 3 piętrowe, niskie bloki z windą o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Topolowa

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

599 000 zł250 m² 2 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:642 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 250 m2 (użytkowej około 150 m2), położony w miejscowości Skarżysku Kamienna ul. Topolowa. Na powierzchnię domu składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowe Aleksandrowo

Nowe Aleksandrowo,podlaskie

1 000 000 zł5 000 m² 200 zł/m²

 

 

 

Chylice,mazowieckie

5 600 000 zł9 500 m² 442,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Doskonale zlokalizowany teren inwestycyjny tylko 10 min od konstancińskich tężni. Położony w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu pięknej przyrody. Łączna powierzchnia gruntu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł53 m² 11 877,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania dobrze utrzymane, funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe z osobną, widną kuchnią. Lokal jest jasny, dwustronny z balkonem, widok ze wszystkich okien na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł56 m² 12 232,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe 56 m Włochy Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane przy Alei Dwudziestolatków 2a w dzielnicy Włochy, warszawa. To idealna oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 455 550 zł91 m² 15 991,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Piękny lokal usługowy o pow. 91,02m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł41 m² 13 423,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam kawalerkę (z możliwością aranżacji na 2 pokoje!) na warszawskiej Białołęce! Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, z widokiem na zieleń! Lokal położony na.