dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 744 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 744 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

556 000 zł35 m² 15 885,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Planujesz zakup inwestycyjny? Spytaj o tę, jak i wiele innych ofert w pobliżu Śródmieścia, uczelni czy plaży Brzeźno. Osiedle w pieszej odległości od Politechniki Gdańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stanowicka

Marcinkowice,dolnośląskie

675 000 zł109 m² 6 203,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:234 m²

Na sprzedaż gotowe domy w zabudowie bliźniaczej położone w Marcinkowicach. Kameralne osiedle 16 segmentów na obrzeżu miejscowości. Wokół głównie nowa zabudowa, pełne media miejskie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł57 m² 21 109,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jasne, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na Pradze Południe - Inwestycja Rondo Wiatraczna Zapraszamy do zakupu przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56,8 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł27 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy przytulną kawalerkę o powierzchni 27 m , usytuowaną na malowniczym Żoliborzu, jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy. Lokalizacja to absolutny atut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

498 611 zł54 m² 9 216,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zamiejska

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł57 m² 11 667 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż ładne, zadbane, funkcjonalne i umeblowane 3 pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej dzielnicy Gdańsk Chełm z pięknym widokiem na panoramę Gdańska i okolice!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

949 900 zł121 m² 7 831 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 574 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację, przedstawiamy Do sprzedaży Bardzo Ładny, dom po generalnym remoncie z podpiwniczeniem o powierzchni ok. 200 m2. Nieruchomość posadowiona jest na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Rewa,pomorskie

995 000 zł996 m² 999 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 996 m2, zlokalizowana w popularnej, nadmorskiej miejscowości - Rewa, zaledwie 150 metrów od plaży! W najbliższej okolicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

520 475 zł48 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,75 m2 z ekspozycją południową, znajdującego się na drugim piętrze dwupiętrowego budynku na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Turowola

Turowola,lubelskie

80 340 zł1 339 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana W turowoli Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w Gminie Puchaczów, turowola. Uzbrojona działka budowlana. Atuty nieruchomości: cicha, spokojna okolica, pierwsza linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Koszalin,zachodniopomorskie

309 000 zł54 m² 5 722,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do mieszkania przy ulicy Chopina w Koszalinie. Mieszkanie słoneczne i przytulne o powierzchni 54m 2, składa się z 3 pokoi. Kuchnia jest w pełni wyposażona w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

180 000 zł1 550 m² 116,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę położoną w Chobocie, powiat wielicki, gmina Niepołomice. Piękna działka o powierzchni 15,5 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

367 000 zł52 m² 6 990,48 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

NA sprzedaż mieszkanie os. Górne mieszkanie 52,5m2 + piwnica, bezpieczne - bez gazu! - komfortowe, 2 pokoje, parter, duży balkon, ogrzewanie miejskie! Bardzo ładne i funkcjonalne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wiwulskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 520 000 zł143 m² 17 622,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie w bardzo zielonej części Wrocławia. Mieszkanie znajduje się na ul. Wiwulskiego - Biskupin - 143 m2 na dwóch poziomach: 82 m2 na pierwszym, 61 m2 na drugim plus garaż 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gdyńska

Świnoujście,zachodniopomorskie

512 000 zł32 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wygodne komfortowe dwupokojowe mieszkanie o pow. 32,02 m2 z bardzo dużym balkonem 7,54 m2 składa się z: - dużego salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - przedpokoju, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hemara

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł60 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta na warszawskiej Białołęce! Osiedle Hemara wybudowane w 2022 roku. 60 metrowe mieszkanie wykończone na wysoki standard, zamieszkałe od września 2023. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sympatyczna

Lublin,lubelskie

355 000 zł36 m² 9 806,63 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie inwestycyjne - wynajęte 2000zł/msc + plus czynsz(woda ciepła zimna ogrzewanie śmieci i prąd. Okazja! lublin - czuby północne - ul. Sympatyczna! Idealne mieszkanie pod wynajem - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

996 000 zł78 m² 12 730 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokoje | Od zaraz| Jagodno Opis lokalizacji: krzyki/jagodno Opiekun nieruchomości: tel. Kupujący nie płaci podatku pcc 4-pokojowe, słoneczne mieszkanie do wykończenia o powierzchni 78,24 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaniawskiego

Jadwisin,mazowieckie

408 000 zł52 m² 7 861,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,80 m , 2 piętro w 2-piętrowym bloku bez windy z 1980 roku-Jadwisin k/serocka, ul. Jerzego Szaniawskiego. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

458 400 zł54 m² 8 488,89 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do Biura Sprzedaży po prawdziwą najniższą możliwą cenę. Oferta na Wyłączność! Dostępni jesteśmy w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarnia

Łódź,łódzkie

718 000 zł63 m² 11 387,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe, wykończone pod klucz , od dewelopera tylko wnosisz swoje rzeczy i mieszkasz! Z ogródkiem 24,28 m2 i balkonem .Inwestycja ogrodzona i monitorowana. Atuty Świetna lokalizacja Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Tulce,wielkopolskie

519 000 zł60 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szukasz mieszkania o komfortowym układzie pomieszczeń? Marzysz by zamieszkać w zielonej, spokojnej lokalizacji z jednoczesnym szybkim dostępem do pełnej infrastruktury? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Głogów,dolnośląskie

333 888 zł45 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Free home nieruchomości w Głogowie zaprasza do zapoznania się z ofertą na rynku pierwotnym złota podkowa - Etap D ***rolety zewnętrzne gratis! *** Nasza oferta mieszkań deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Suchy Dwór

Suchy Dwór,dolnośląskie

619 008 zł1 513 m² 409,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Suchy dwór piekna działka 1500m2 mpzp /media! Polecamy na sprzedaz działke budowlana w Suchym Dworze - osiedle willowe mpzp. Działka posiada pełne media. Kontakt w biurze Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

89 000 zł1 124 m² 79,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mapa Nieruchomości oferuje do sprzedaży, bardzo atrakcyjnie położoną działkę budowlaną o wielkości 1124m2, która znajduje się w miejscowości Kruszyn pod Włocławkiem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Głosków

Głosków,mazowieckie

458 000 zł1 000 m² 458 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna działka w Głoskowie niedaleko Piaseczna. Wjazd na S7 w odległości kilka minut. Działka ma kształt zbliżony do kwadratu o wym. 30m od drogi na 33,5m. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Łódź,łódzkie

337 312 zł32 m² 10 541 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Skontaktuj się z nami, oferta czasowa - zapytaj o możliwość uzyskania rabatu sięgającego kilkudziesięciu tysięcy złotych na mieszkanie! Oferta bezpośrednia od dewelopera Bezpłatna pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł85 m² 6 929,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje do sprzedania dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 81,7 m2 usytuowany na działce o powierzchni ok 2 ar. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pierwiosnkowa

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł99 m² 8 300,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Opiekun oferty Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w sercu Wrocławia przy ulicy Pierwiosnkowej, świetnie skomunikowana z resztą miasta do zakupu wyłącznie w naszym Biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 100 000 zł214 m² 5 140,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:846 m²

Duży podzielny dom w cichej okolicy, bardzo dobrze skomunikowany, z 3 garażami i miejscami parkingowymi. Dom idealny dla: - połączenia mieszkania i działalności gospodarczej - mało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

860 300 zł51 m² 16 829 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zabytkowa Kamienica w Centrum Poznania - Luksus i Historia w Jednym! To idealna propozycja dla osób ceniących sobie wygodę miejskiego życia, bliskość do wszelkich udogodnień oraz wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

849 000 zł106 m² 8 009,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Do sprzedania 2 samodzielne bezczynszowe lokale stanowiące całe piętro kamienicy w centrum Brwinowa. Mieszkania położone na 2. piętrze (ostatnim), powierzchnia całości 106 m2 , dodatkowo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smętna

Kraków,małopolskie

754 000 zł43 m² 17 498,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

/ smętna / 2 pokoje / przytulny Z widokiem na zieleń / M. Postojowe / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. Smętnej. Lokal mieszkalny znajdujący się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Nowy Sącz,małopolskie

411 000 zł54 m² 7 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt kr1s/gup/37/2024 ogłasza konkurs na sprzedaż z wolnej ręki prawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przecza

Przecza,opolskie

1 110 000 zł45 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Myślisz o wybudowaniu własnego osiedla ? Zależy Ci na pięknym otoczeniu lasu oraz wolnej niezabudowanej przestrzeni wokół ? W takim razie ta oferta skierowana jest specjalnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bociania

Lublin,lubelskie

512 800 zł49 m² 10 465,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Bociania Powierzchnia: 49 m2 Piętro: 4/4 Liczba pokoi: 3 + oddzielna kuchnia Cena: 512 800 zł Dlaczego warto wybrać to mieszkanie? 1. Funkcjonalny układ: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bugaj

Koczargi Nowe,mazowieckie

1 500 000 zł13 050 m² 114,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano-rolna w Koczargach Nowych przy ul. Bugaj (gmina Stare Babice) jedyne 8 km od granic Warszawy. Szybki i wygodny dojazd do Warszawy, w odległości 7,5 km znajduje się trasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

271 300 zł29 m² 9 355,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

254 000 zł32 m² 7 875,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży atrakcyjna kawalerka podzielona na 2 pokoje - po kapitalnym remoncie w Centrum Lubina. Nieruchomość położona na 2 piętrze w bloku trzy piętrowym. Lokal nie posiada balkonu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kruklanki

Kruklanki,warmińsko-mazurskie

850 000 zł195 m² 4 358,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący