dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 549 900 zł245 m² 6 326,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Potężny a zarazem skromnej wielkości (210 m2 pow. użytkowej) dom położony na Osiedlu Lotników w Pruszczu Gdańskim. Mieszkanie: parter czyli cześć rodzinno-gościnna. Centralną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świetlików

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł45 m² 17 169 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w sercu Bemowa, przy ul. Świetlików 8. To idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Śródka

Poznań,wielkopolskie

320 000 zł20 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, mam na imię i zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni 20 m , położonej na drugim piętrze w nowoczesnym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Szczodre,dolnośląskie

1 160 000 zł152 m² 7 618,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam Państwu przepiękny dom w dwulokalowej zabudowie w beztroskiej, zielonej okolicy na osiedlu Szczodre. Inwestycja usytuowana jest 2,8km od granic Wrocławia. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wronów

Wronów,opolskie

188 000 zł53 m² 3 521 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco Polecam! Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie znajdujące się w odległości 18 km od Brzegu oraz około 25 km od Opola w miejscowości Wronów w gminie Lewin Brzeski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

628 293 zł34 m² 18 425 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament w Centrum Miasta w sąsiedztwie Parku Mieszczańskiego. Opiekun Oferty: tel. Nowoczesna kawalerka z widokiem na przestrzeń mieszczańską. Mieszkanie o projektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Głogów,dolnośląskie

234 000 zł54 m² 4 317,34 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,2 m , zlokalizowane na parterze wysokiego bloku przy ul. Gwiaździstej 40 w Głogowie, na popularnym osiedlu Kopernik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

416 500 zł1 190 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w Zielonej Górze - Drzonków, o regularnym kształcie każda, o wielkości od 711 m2 do 1190 m2. Działki umiejscowione bezpośrednio przy lesie (trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tczewska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

375 000 zł46 m² 8 081,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Gozdan Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Tczewskiej w Olsztynie. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Krzanowicka

Opole,opolskie

1 850 000 zł7 764 m² 238 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko w ofercie naszego biura. Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnych działek w niedalekiej odległości obwodnicy Opola dzielnica Krzanowice. Na areał 0,7764 ha składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

695 000 zł126 m² 5 505,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Osiedle pod Lasem to inwestycja realizująca klasyczne domy w zabudowie bliźniaczej, każdy z garażem w bryle i drugim miejscem postojowym pod domem, własnym ogrodem, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

458 400 zł54 m² 8 488,89 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do Biura Sprzedaży po prawdziwą najniższą możliwą cenę. Oferta na Wyłączność! Dostępni jesteśmy w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Krasiejów,opolskie

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 454 m²

Szukasz domu na wsi? Z dużym ogrodem i widokiem na pola i łąki? po generalnym remoncie! Z nową fotowoltaiką (10kw) pozwalająca zmniejszyć koszty zużycia prądu do minimum! do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrzanów Mały

Chrzanów Mały,mazowieckie

985 000 zł142 m² 6 913,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

1/2 bliźniaka o powierzchni 142,48m2 zlokalizowana w Chrzanowie Małym Budynek w stanie deweloperskim z 2024r, powierzchnia użytkowa 115m2 materiał pustak, okna pcv, ogrzewanie pompa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klin

Poznań,wielkopolskie

630 000 zł46 m² 13 665,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowa niższa cena - już dziś skorzystaj Z okazji! Nieruchomości Noble Estate polecają na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, w willi miejskiej w otoczeniu licznej zieleni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

359 000 zł59 m² 6 126,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na 1 piętrze jednego z budynków z cegły w pobliżu Osiedla Młodych. Na nieruchomość składają się: - pokój 19,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kraków,małopolskie

517 000 zł36 m² 14 361,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie położone w bloku przy ul. Praskiej na Starych Dębnikach. Lokal mieści się na wysokim parterze ceglanego budynku z 1936 roku po termomodernizacji. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Opole,opolskie

499 000 zł138 m² 3 607,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam Państwu dom w budowie zlokalizowany w Domecku przy ul. Młyńskiej. Inwestycja sprzedawana w stanie surowym zamkniętym. Nowoczesny dom z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tuwima

Łódź,łódzkie

435 050 zł40 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta limitowana Nie przegap obniżki ceny na wyjątkowe mieszkanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 39,55 m , zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Na Szaniec

Kraków,małopolskie

380 000 zł20 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Sprzedam kawalerkę w 4-piętrowym bloku przy ulicy Na Szaniec o powierzchni 20 m , Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym i znajduje się w świetnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Imbirowa

Henryków-Urocze,mazowieckie

240 000 zł1 129 m² 212,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 1129 m2 położoną w miejscowości Henryków Urocze. Lokalizacja Działka położona jest w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

400 000 zł69 m² 5 772,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: pasłęk ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 200 000 zł263 m² 12 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Bresdom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować bardzo ciekawą nieruchomość położoną nad brzegiem malowniczego jeziora. Dom znajduje się w małej,urokliwej miejscowości, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Paderewskiego

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

975 000 zł139 m² 7 014,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z garażem położony na osiedlu Żytnia przy ulicy Ignacego Paderewskiego 20 w Lidzbarku Warmińskim. Budynek o powierzchni użytkowej 139 m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

399 000 zł34 m² 11 910,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa oferta wyłącznie W mio casa! Na sprzedaż 2- pokojowe wyremontowanie mieszkanie na ul. Morskiej w Gdyni. Mieszkanie ok 2 lata temu, przeszło generalny remont tj wymiana instalacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

850 000 zł48 m² 17 895 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Więcej informacji: telefon: e-mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz mieszkania doskonale nasłonecznionego w nowym budownictwie i cichej okolicy, ale jednocześnie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł176 m² 6 234,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nieruchomości Grzybek oferują na sprzedaż nieruchomość gruntową 4,5 ara zabudowaną domem wolnostojącym o powierzchni użytkowej 113,20m m w stanie deweloperskim. Lokalizacja - Nowa Huta-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

502 200 zł54 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Buduje się dla Ciebie nowe mieszkanie. Już możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wolności

Dziwnówek,zachodniopomorskie

1 499 000 zł105 m² 14 276,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży nowoczesnego domu - składającego się Z dwóch osobnych apartamentów. Nieruchomość znajduje się w nad morskiej miejscowości Dziwnówek gm. Dziwnów ( ok. 100km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Namysłów

Namysłów,opolskie

750 000 zł115 m² 6 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący z garażem o pow. ok. 115m2 na działce 4 ar. Obiekt gotowy za zamieszkania! wysoki standard! Nieruchomość składa się z: wiatrołapu (4,98m2) przedpokoju (12,09m2) kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

599 999 zł61 m² 9 909,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Siechnice/3pok./ratusz/balkon/parking/komórka/hit Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie w Siechnicach o powierzchni 60,52m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gołkowice

Gołkowice,śląskie

98 000 zł907 m² 108,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka w Gołkowicach Prezentujemy nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 907 m2 położoną w Gołkowicach. Działka płaska, o regularnym kształcie i wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Węgierska

Kotórz Mały,opolskie

799 000 zł7 560 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową inwestycyjną zlokalizowaną w Kotorzu Małym, gm. Turawa. Nieruchomość obejmuje obszar o powierzchni 7560 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

779 000 zł144 m² 5 397,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje domy w zabudowie szeregowej przy ul. Dębickiej Osiedle składa się z 8 niestandardowych i niepowtarzalnych segmentów z garażami. Oferta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w niezwykle cichym i zielonym zakątku wałbrzyskiej dzielnicy Rusinowa - przy Osiedlu Górniczym. W skład tego ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł55 m² 13 611,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Expander oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,10 m2 zlokalizowane na prężnie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia - Jagodno. Mieszkanie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Piła,wielkopolskie

389 000 zł47 m² 8 241,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, po wymianie instalacji elektrycznej i wszystkich instalacji w łazience z nową zabudową kuchenną i nowymi sprzętami tj. lodówko-zamrażarką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł57 m² 11 386 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 57 m2, położonego na piątym piętrze przy ulicy Architektów w Rzeszowie. Już na wejściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Częstochowa,śląskie

225 000 zł37 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 37 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Raków przy ul Asnyka W skład mieszkania wchodzą: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

279 900 zł26 m² 10 765,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka zlokalizowana w ścisłym centrum Szczecina Mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie al. Piastów, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Wojska Polskiego

Strzegom,dolnośląskie

199 000 zł65 m² 3 061,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2