dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Czerwonka

Czerwonka,podlaskie

170 000 zł48 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1111

Mieszkanie na sprzedaż w miejscowości Czerwonka, 10 km od Suwałk. Powierzchnia użytkowa mieszkania 48 m2 w skład którego wchodzi: przedpokój, kuchnia, salon, łazienka oraz dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ściechów

Ściechów,lubuskie

150 000 zł8 300 m² 18,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka W ściechowie. Działka przeznaczona pod budowę, położona w miejscowości Ściechów, gm. Lubiszyn, ok. 20 km od Gorzowa Wlkp. Około 2 km od Ściechowa jezioro Marwicko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

550 000 zł42 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42m2, usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane w Legionowie przy Husarskiej. W skład mieszkania wchodzi: - salon z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł27 m² 19 372,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie o powierzchni 27,10 M2 usytuowane na ostatnim piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Bielanach. Lokal po generalnym remoncie. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spichrzowa

Gdańsk,pomorskie

1 999 000 zł102 m² 19 598 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Zainwestuj w apartament premium na Wyspie Spichrzów Stabilna stopa zwrotu i wzrost wartości w czasie. Zero własnego czasu na zarządzanie. Udokumentowane ponad 100 tysięcy zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pogodna

Białystok,podlaskie

670 000 zł79 m² 8 524,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przedstawiam Państwu doskonałą ofertę mieszkania które jest usytuowane na 4/5 piętrze w niskim bloku. Lokal do zamieszkania lub odświeżenia dla bardziej wymagających , cicha spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Walidrogi

Walidrogi,opolskie

3 850 000 zł7 861 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najlepsza inwestycja kapitału z gotowym biznesem do przejęcia w województwie opolskim! już dzisiaj możesz kupić rozpoznawalną firmę z długoletnim stażem i doświadczeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

425 000 zł38 m² 11 237 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja Polecamy na sprzedaż zupełnie nowe, oddane niedawno do użytku mieszkanie w kompleksie Murapola - Zielony Żurawiniec! Mieszkanie jest sprzedawane przez osobę prywatną (ewentualny podatek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wola Krasienińska

Wola Krasienińska,lubelskie

819 999 zł147 m² 5 566,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:708 m²

Okazja oferta dewelopera! bez prowizji! bez podatku pcc! Prestiżowe mini osiedle domków w Krasieninie. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo zielni. Nowe domy tylko 15 minut od centrum lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kmicica

Wrocław,dolnośląskie

1 599 000 zł268 m² 5 966,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:371 m²

Szukasz dużego domu dla całej rodziny lub pod inwestycję? Zależy Ci na niezależnych kondygnacjach? Jeśli tak, ta nieruchomość jest dla Ciebie! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Maków Mazowiecki

Maków Mazowiecki,mazowieckie

2 490 000 zł219 m² 11 369,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Doskonały na inwestycję || Możliwość wybudowania 6 domków || Absolutnie nietuzinkowy, nowoczesny dom położony w środku lasu w powiacie makowskim. Spokojna okolica oferuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kozłów

Kozłów,małopolskie

38 000 zł636 m² 59,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną z warunkami zabudowy o zgrabnym kształcie i powierzchni 636m2 w cichych i spokojnych Karczowicach na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Redycka

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł26 m² 13 808 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego 2-pokojowego mieszkania na Sołtysowicach! Mieszkanie ma status lokalu użytkowego! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

1 390 000 zł171 m² 8 116,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:975 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł58 m² 24 786,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

/ grzegórzki / 3 pokoje / miejsce postojowe / balkon / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. F. Nullo. Nieruchomość położona na 1 piętrze 8 piętrowego budynku z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wiślinka

Wiślinka,pomorskie

961 860 zł33 m² 29 568,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta ekskluzywnych Apartamentów przy Nabrzeżu Martwej Wisły. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty apartamentów położonych w jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piotrkowiczki

Piotrkowiczki,dolnośląskie

1 200 000 zł106 m² 11 320,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Atrakcyjny Nowy Dom wolnostojący w miejscowości Piotrkowiczki - Gmina Wisznia Mała Traczyk Nieruchomości prezentuje funkcjonalny, atrakcyjnie wykończony parterowy dom o powierzchni 106 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chodkiewicza

Bielsko-Biała,śląskie

619 974 zł70 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Specjalna oferta - ostatnie mieszkania dostępne od ręki! bez prowizji, podatek 0 zł! uwaga cena rabatowa - Cena z przed 30 dni 689.634 zł - Cena po rabacie : 619.974 = 69.660 zł taniej! Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Juliusza Słowackiego

Kraków,małopolskie

1 249 000 zł98 m² 12 805 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Duże mieszkanie które wymaga remontu , jednak od razu czuć w nim spokój i dobre wibracje. Jest przestronne, jasne z ogromem możliwości aranżacji. Potencjał ma ogromny! Możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipa

Lipa,mazowieckie

350 000 zł74 m² 4 755,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w malowniczej miejscowości Lipa, gmina Raciąż. Oferujemy przestronny dom o powierzchni 73,6m2, idealny dla osób szukających cichego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dzikich Gęsi

Jesówka,mazowieckie

2 690 000 zł388 m² 6 932,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 040 m²

Wyjątkowa Nieruchomość w Jesówce Twój Nowy Dom Blisko Natury Zapraszamy do odkrycia unikalnej nieruchomości, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł70 m² 17 128,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker pełen rozkład! widok! klimatyzacja W każdym pokoju! garaż I komórka! przy samym przystanku tramwajowo-autobusowym! idealna lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Słowackiego

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 990 000 zł330 m² 9 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 707 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą pięknej willi w Konstancinie Jeziornej, pośród starodrzewu, w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Klimatyczna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Bytom,śląskie

329 000 zł54 m² 6 092,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,83 m2. Zlokalizowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowym, zadbanym bloku znajdującym się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dłużec

Dłużec,małopolskie

35 000 zł219 m² 159,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, zapraszamy do zakupu nieruchomości gruntowej w miejscowości Dłużec (przy trasie Wolbrom - Pilica). Wielkość działki to 2 ary. Szerokość: 19m., długość: 10m. Media: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Pruszków

Pruszków,mazowieckie

900 000 zł888 m² 1 014 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej okolicy na skraju miasta, z możliwością zabudowy jednorodzinnej i bliźniaczej. Media : woda prąd gaz kanalizacja przy działce Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heila

Kraków,małopolskie

650 000 zł48 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro nieruchomości areahouse Studio Wola Duchacka s.c. proponuje na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe znajdujące się przy Heila. Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

349 000 zł72 m² 4 847,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na trzecim piętrze w bloku w dzielnicy Podzamcze. Trzy pokoje do wejścia, okna wychodzące na północ oraz południe. Mieszkanie składa się z jasnej kuchni , salonu , dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

640 000 zł55 m² 11 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na ul. Architektów w Rzeszowie 55 m , 1. piętro, winda Na sprzedaż oferuję przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

772 528 zł73 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W standardzie rolety zewnętrzne i ogrzewanie podłogowe w łazience! Nowe, przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w prestiżowej lokalizacji gotowe do odbioru czeka może właśnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

425 000 zł47 m² 8 985,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie 3-pokojowe w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Walczaka na Osiedlu Górczyn. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze w niskim bloku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Szczecin,zachodniopomorskie

539 900 zł56 m² 9 641,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 56m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie na ulicy Boh.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

850 000 zł56 m² 15 179 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: alternatywa na wyciągnięcie ręki 3-pokojowe mieszkanie z balkonem! Myślisz o przestrzeni, którą możesz urządzić według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Wiejska

Tartak Brzózki,mazowieckie

391 750 zł1 567 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane w Tartaku Brzóskim (96-325). Dwie działki na sprzedaż od zaraz 1567m 1565m 250 zł/m Media: w drodze Nieruchomość objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

607 250 zł38 m² 15 896,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja Mieszkanie idealne na start. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

760 000 zł47 m² 16 084,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,25 m2 + balkon z roku 2020 znajdujące się w Podgórzy przy ul. ks. Prymasa Stafana Wyszyńskiego lokalizacja: ul. Księdza Prymasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Juliusza Słowackiego

Kraków,małopolskie

796 000 zł77 m² 10 337,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Przedstawiam ofertę mieszkania na poddaszu do generalnego remontu. Znajduje się 5, najwyższym piętrze. W kamienicy nie ma windy. Posiada kw: - 60 m2 jako lokal mieszkalny - 17 m2 jako strych Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sowia Góra

Sowia Góra,wielkopolskie

100 000 zł2 400 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną położoną w miejscowości Sowia Góra, gmina Międzychód o powierzchni 0,2400 ha. Działka ma kształt trapezu, położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Esperanto

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł47 m² 16 383 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą. Nieruchomość zlokalizowana na Woli Muranów na ulicy Esperanto. Budynek oddalony od ulicy. Dużym atutem to widok z okien na panoramę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lipniak

Lipniak,mazowieckie

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 352 m²

Idealne miejsce dla osób ceniących kontakt z naturą i spokój, a jednocześnie chcących być blisko centrum miasta. Działka daje możliwość stworzenia własnego rajskiego miejsca na.