dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 213 ogłoszeń

Rynek pierwotny

649 000 zł82 m² 7 914,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy dom parterowy z poddaszem, o powierzchni 85 m (81,20m powierzchni użytkowej) w zabudowie bliźniaczej z dwoma miejscami parkingowymi usytuowany na działce ok. 3 arów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 256 zł25,52 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż kompaktowy lokal o powierzchni 25,52 m , zlokalizowany blisko centrum Gdańska, w nowoczesnej inwestycji z windą (planowane oddanie: 2027 r.). Parametry lokalu: 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł2 600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaż nieruchomość o powierzchni 2600 m , położoną w miejscowości Wsola w gminie Jedlińsk. Wsola to malownicza miejscowość w pobliżu Radomia, oferująca.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł61,67 m² 8 853,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Wyjątkowe, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe przy parku | ostatnie piętro | cisza i komfort w sercu miasta Na sprzedaż oferujemy przestronne i doskonale doświetlone mieszkanie o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł83 m² 5 048,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoje własne 83 m - Przestrzeń, światło i Potencjał Katowice - Szopienice Szukasz mieszkania, które nie jest pudełkiem w bloku ? Mamy dla Ciebie ofertę, która łączy urok wysokich.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 104 m² 126,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do kontaktu! Widokowa działka z ekspozycją południową. Położona przy drodze gminnej asfaltowej działka budowlana o powierzchni 11,04 arów. Parametry działki: 26m x 42m,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł95,85 m² 7 292,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Przedsprzedaż Nowe domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej Rzeszów Zwięczyca Bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

246 330 zł23,46 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szukasz nowego apartamentu, w stanie deweloperskim w Karpaczu? Może ta oferta jest dla Ciebie?! Sprawdź Naszą ofertę : - Apartament o powierzchni całkowitej 23,46 m. kw. z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł67,02 m² 7 758,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Plac Grunwaldzki - zieleń i przestrzeń w Centrum miasta. Bliskość Centrum miasta. Liczne alejki spacerowe. Dobra komunikacja autobusowa. Sklepy, przychodnia, szpital, park dostępne w 15.

Szczegóły ogłoszenia

267 280 zł1 028 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z prywatnym lasem! lokalizacja : Nieruchomość położona jest w urokliwej miejscowości Przyjaźń. Okolicę osiedla cechuje piękny krajobraz przyrodniczy oraz praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł50,74 m² 13 992,91 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polski Na sprzedaż | 3 pokoje | Mokotów | ul. Bryły 4 | 50,74 m | 699 000 zł Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,74 m , położone na Mokotowie przy ul. Bryły 4. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł140 m² 4 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:317 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | Ślesin | 140 m | działka 3 ary | fotowoltaika | sauna i jacuzzi | 200 metrów od jeziora Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł58,40 m² 5 308,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż duże ,ładne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane przy ulicy Ociosowej w Polkowicach. Mieszkanie o powierzchni 58,4 m2, znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 025 zł63,77 m² 15 038,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu pięknego mieszkania o powierzchni 63,77 m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

279 000 zł37,10 m² 7 520,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 37,10 m w świetnej lokalizacji blisko rynku - ul. Zagórska , Kielce. Lokal znajduje się na parterze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,60 m² 7 444,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60 m , położone na 4 piętrze przy ul. Racławickiej w Świdniku. Układ i standard: 3 niezależne, ustawne pokoje, oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 394 zł76,81 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym w Bolesławcu. Etap.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł236 m² 4 788,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: działka, garaż, balkon, taras; w pobliżu: sklepy, szkoła, przedszkole; rozkład: czterostronny, adaptacja poddasza, korzystny układ, ustawne; standard mieszkania: do remontu; ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

799 200 zł16 800 m² 47,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu nieruchomość położoną W obrębie bieżyce gmina gubin, powiat krośnieński. Oferowana nieruchomość składa się dwóch działek inwestycyjnych o powierzchniach 1,07 ha.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł40,42 m² 14 101,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Bartla na osiedlu Kliny Zacisze w Krakowie. To propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł398,20 m² 13 058,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:997 m²

***pożądana lokalizacja, ścisłe centrum nadmorskiej miejscowości - pobierowo ***tylko 200M od plaży ***w pobliżu pinea resort Do sprzedaży oferujemy nieruchomość gruntową zabudowaną 2 budynkami -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 915 zł46,45 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł61 m² 14 590,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przytulne, dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,6 m2 na 2 piętrze 2 piętrowego budynku z 2015 r. w dzielnicy Krzyki - Wojszyce w okolicy ul. Grota-Roweckiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł122,13 m² 15 475,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:568 m²

Super okazja! Inwestuj i zarabiaj cały rok. Na sprzedaż gotowy wykończony obiekt z 4 apartamentami nad Morzem Bałtyckim w Wisełce. Idealny pod inwestycję. - powierzchnie apartamentów -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 063 763 zł61,71 m² 17 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Leach & Lang jako wyłączne biuro sprzedaży nowej inwestycji Mogilska 31 (oferta bezpośrednia, bez prowizji!) ma przyjemność zaoferować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł10 200 m² 14,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z widokiem na dolinę noteci- miasteczko huby Przedmiotem oferty jest działka (własność) o pow. 10 200m2. Działka położona jest w malowniczym otoczeniu przyrody- z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka 507 m Z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł59 m² 13 372,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

opis: zamieszkaj w miejscu, które już dziś tętni życiem! Lawendowe Wzgórza to wieloetapowe osiedle, które odmieniło oblicze gdańskiego Jasienia, tworząc nowoczesną i samowystarczalną.

Szczegóły ogłoszenia

3 269 750 zł130,79 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament hotelowy nad jeziorem jeziorak - luksus I inwestycja Widok na jezioro | Wysoki standard | Strefa wellness & marina | Klimatyzacja | Gotowy do zamieszkania i wynajmu Apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł230 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta tylko w Morestate Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu biurowego/użytkowego o powierzchni całkowitej 230m2 zlokalizowanego w Krakowie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł9 992 m² 10,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z dostępem do drogi gminnej z obu stron (obręb Tryczówka). Powierzchnia: 9992 m2 Klasoużytki: riiib 0,4689 riva 0,3881 rivb 0,1015 rvi 0,0407 Zapraszamy do kontaktu! Szanując.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł150 m² 6 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

1 530 000 zł431,46 m² 3 546,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 079 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Wyjątkowa Willa nad Jeziorami Byszewskimi 7 km do Koronowa, 25 km do Bydgoszczy i 25 km do Sępólna. Więcej zdjęć na stronie biura www Jagla pl.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 341 m² 32,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży kompleks działek położonych w miejscowości Kałęczyny gmina Ełk. Odległość od Ełku ok. 15 km. Działki położone są bezpośrednio przy drodze powiatowej Ełk Rajgród. Poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukają Państwo spokojnego miejsca, które nie wymaga wchodzenia po schodach i uciążliwych remontów? Biuro nieruchomości Select M zaprasza do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł68,42 m² 9 427,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w cichej i zielonej okolicy, zaledwie 20 minut od centrum Krakowa! Na sprzedaż: mieszkania 4 pokojowe w Podłężu blisko Krakowa Przedmiotowa nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

799 991 zł107,60 m² 7 434,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 107,6 m , idealny dla rodziny, zlokalizowany na działce o powierzchni około 185,8 m przy ul. Budy. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł28 m² 21 392,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Rakowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 685 179 zł80,63 m² 20 900,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Aloha Residence to inwestycja, która zajęła 1 miejsce w rankingu wśród szczecińskich inwestycji, które cieszyły się największym zainteresowaniem a przy tym posiadały.

Szczegóły ogłoszenia

201 300 zł4 026 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dorota Kołt tel:   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Z przyjemnością oferuję Państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość w malowniczej i spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł34 951 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w atrakcyjnej miejscowości Białuń ok 4 km od Goleniowa i 3 km od tras komunikacyjnych S3 oraz S4, 5 km od lotniska. Jest to świetna.