dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Kraków,małopolskie

739 290 zł57 m² 12 970 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Emmerson prezentuje: do sprzedania mieszkanie położone w Krakowie przy ulicy Kurczaba 35. Charakterystyka: - powierzchnia 57 m2 - wieżowiec 4.pietro - winda - balkon - 3 pokoje - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 38 m2 położone w Bydgoszczy w bardzo poszukiwanej lokalizacji na osiedlu Bartodzieje! W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Tadeusza Kościuszki

Pszów,śląskie

269 000 zł52 m² 5 187,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku w Pszowie. Mieszkanie po generalnym remoncie, starannie wykończone. Wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

1 438 000 zł121 m² 11 845,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy Państwa do prezentacji naszej nowej inwestycji domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej przy ul. Łokietka. Osiedle składa się z 14 budynków, w których znajdzie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

968 900 zł142 m² 6 814 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:752 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 142 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok.752 m2 w spokojnym, bardzo zielonym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Asnyka

Kraków,małopolskie

2 400 000 zł141 m² 17 021,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż lokal w prestiżowej lokalizacji o powierzchni 141 m2 z możliwością wykorzystania pod lokal usługowy (usługi medyczne, prawne, szkoleniowe i inne) usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

705 081 zł70 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - osiedle na obrzeżach miasta, z dala od zgiełku - niskie ceny mieszkań - termin realizacji: III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rurzyca

Rurzyca,zachodniopomorskie

339 000 zł2 299 m² 147,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiami Państwu działkę zlokalizowaną w Rurzycy pod Goleniowem. - nr. działki 62/15 - obręb 0022 - 2299 mkw - działka przy lesie - oddalona od głównej ulicy - brak warunków zabudowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł45 m² 17 222,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m , 5 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1972 roku -warszawa, żoliborz, ul. Włościańska. Budynek (rama H) został ocieplony, jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 411 200 zł2 016 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka zadrzewiona o wymiarach 34m X 60ma położona przy głównej, wylotowej trasie. W aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego teren ten jest przeznaczony pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 120 000 zł71 m² 29 901,30 zł/m²

 

Piętro:31/50

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sky tower 31 piętro / widok/70m2/2xgaraz/2xpiwnica Polecamy na sprzedaż mieszkanie w Sky Tower 31 Piętro z pięknym widokiem Apartament składa się z salonu, otwartej kuchni , dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

694 500 zł54 m² 12 901,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkania 3 pokojowe 54m2 oraz 59m2 w nowoczesnym bloku ulokowanym na końcu ulicy Aluzyjnej. Piękne otoczenie przy rezerwacie Ławice Kiełpińskie, mieszkania 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

2 197 000 zł70 m² 31 385,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gdańsk to nie tylko ośrodek biznesowy, ale jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych i kulturalnych w Polsce.Warto tu również mieszkać. Ofertą jest wyjątkowy Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kobyłka,mazowieckie

930 000 zł130 m² 7 154 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

5 pokojowe mieszkanie w bliźniaku, wykończone w 2021r.! bezczynszowe! Do sprzedania przestronne, ciche pięciopokojowe mieszkanie na 1 piętrze z balkonem ok 10m2. Mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł48 m² 8 295,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

32123. Rezerwacja!polecam bardzo ładne mieszkanie na ulicy bema 40! gotowe do wprowadzenia/wolne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,10 m2 + piwnica 4,71m2 składa się z:* przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwedzka

Kraków,małopolskie

1 488 000 zł84 m² 17 665,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż dostępne jest urokliwe mieszkanie o powierzchni 84.23 m2, które oferuje wyjątkową przestrzeń i komfort. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w prestiżowej dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

305 164 zł42 m² 7 216 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

670 000 zł99 m² 6 788,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 98 m2 w centrum Kielc. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku mieszczącego się przy Placu Moniuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł37 m² 7 540,54 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjna oferta tylko w naszym biurze. Ładne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze we wieżowcu w dzielnicy Oś. Leśne. Układ funkcjonalny, pokoje nieprzechodnie wielkości 18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Chełm,lubelskie

185 000 zł28 m² 6 654,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie idealne dla singla, pary, osoby lubiącej małe przestrzenie, osoby starszej. Nieruchomość znajduje się w malowniczej dzielnicy z dużą ilością zieleni przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł60 m² 7 421,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 60,5 m - 4 pokoje (mieszkanie jest przerobione z 3 pokoi), po remoncie, z klimatyzacją. Lokal mieszkalny o powierzchni 60,5 m , znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Kraków,małopolskie

994 345 zł56 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wykończone mieszkanie w nowej inwestycji firmy Bryksy saska blu w Krakowie. Mieszkanie zlokalizowane przy nowo powstającym centrum biurowym. Bardzo dobrze skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brejzy

Zabrze,śląskie

315 000 zł600 m² 525 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż w bardzo dobrej lokalizacji Zabrze Pawłów ul. Brejzy Cena: 315 000 pln Powierzchnia: 600 m (możliwość zakupu sąsiedniej co daje 1200 m. Kup drugą działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

675 000 zł40 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*bez prowizji* Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowo ciekawe i komfortowe mieszkanie, zlokalizowane na krakowskim Zabłociu. Lokalizacja Kraków, zabłocie - ul. Pana Tadeusza, obok ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

1 049 000 zł116 m² 9 004,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Biuro Stroprocent Nieruchomości prezentuje piękny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 116m2 położony na 3 arowej działce. Dom dostępny od zaraz! Dom jest częściowo wykończony: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kniewo

Kniewo,pomorskie

299 000 zł2 041 m² 146,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2041 m2 w miejscowości Kniewo. Kniewo położone jest koło Wejherowa w pradolinie rzeki Reda. Działka znajduje się około 30 km od Trójmiasta i od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Skawina,małopolskie

804 544 zł94 m² 8 563,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Rynek pierwotny! profit Home prezentuje mieszkanie z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim o powierzchni 93,95 m2 po podłodze. Użytkowa 77,36 m2. Dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jazowa

Rzeszów,podkarpackie

659 000 zł55 m² 11 944,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania mieszkanie położone na 1 piętrze w budynku dwulokalowym o powierzchni 55,17m2.W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - pokój, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Limby

Szczecin,zachodniopomorskie

860 000 zł73 m² 11 780,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaproponować Państwu nasze mieszkanie:) Nieruchomość zlokalizowana na 1 piętrze w 3 kondygnacyjnym bloku oddanym w 2017 roku na ulicy Limby w dzielnicy Warszewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grabowiec

Grabowiec,kujawsko-pomorskie

145 000 zł1 642 m² 88,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1642m 2 , w kształcie ustawnego kwadratu. Media tj przyłącze elektroenergetyczne, wodne i wodociąg w drodze gminnej. Objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Zabrska

Katowice,śląskie

481 000 zł27 m² 17 644,90 zł/m²

 

Piętro:26/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka, na 26 piętrze w ekskluzywnym apartamencie. Posiadamy w ofercie różne metraże. Idealna nieruchomość pod inwestycje. Reprezetatywne lobby, wysoka jakość wykończenia budynku. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gajewo

Gajewo,warmińsko-mazurskie

1 690 000 zł4 851 m² 348,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, zlokalizowana przy obwodnicy Giżycka - droga krajowa 63 - widoczna z trasy, z wjazdem z ulicy asfaltowej - ulicy Dworskiej w giżycku/gajewie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zamek Bierzgłowski

Zamek Bierzgłowski,kujawsko-pomorskie

1 399 000 zł276 m² 5 059,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Zamek bierzgłowski - dom wolnostojący 180 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1,2 ha, podpiwniczony. Działka rolna - podatek rolny 364 zł/rok 14 km od Torunia, szybki dojazd, bez korków. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł21 m² 26 176,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kawalerka dla inwestora! Mieszkanie o statusie lokalu użytkowego. Inwestycja Bliska Wola na rogu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Marcina Kasprzaka. Budynek oddany do użytkowania w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaszubska Droga

Chwaszczyno,pomorskie

990 000 zł96 m² 10 306,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 96 m2 w Chwaszczynie nad Jeziorem Osowskim. Inwestycja: osiedle nad Jeziorem to inwestycja z 2011 roku zbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Buczkowice,śląskie

779 000 zł230 m² 3 386,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:848 m²

Rezerwacja Zapraszamy do odkrycia ciekawej oferty domu wolnostojącego w Buczkowicach, gdzie funkcjonalność i urok spotykają się w jednym miejscu. Położony w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

1 049 000 zł323 m² 3 247,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny / Pompa ciepła / pv / Piwnica Na sprzedaż nowoczesny dom trzykondygnacyjny położony działce o powierzchni 1033 m2 w sąsiedztwie zabudowy domków jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

699 900 zł74 m² 9 442 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol Trzy Lipki - Twoje miejsce do mieszkania. Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Tarnowskie Góry,śląskie

399 000 zł90 m² 4 417,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi revelio! ** balkon widokiem na las! ** ponad 90 m2 powierzchni ** salon 40 m2 z balkonem i widokiem na las ** garderoba ** miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł38 m² 5 214,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie o podwyższonym standardzie usytuowane w dzielnicy Biały Kamień. Kawalerka o pow. 38,16m 2 znajduje się na parterze od strony podwórka, z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

895 000 zł49 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Kobierzyńskiej / Rzemieślniczej w Krakowie. Powierzchnia użytkowa: 48,64 m2.