dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Turza

Turza,małopolskie

28 000 zł2 000 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka na sprzedaż w Turzy, gm. Rzepiennik Strzyżewski, powiat tarnowski. Powierzchnia: 20 ar Możliwość dokupienia: 14 ar lub całej działki 34 ar Kształt działki: trójkąt Lokalizacja: przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

581 000 zł27 m² 21 462,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż bezpośrednio słoneczna kawalerka o powierzchni 27,07m2, z oddzielną i widną kuchnią. Położona na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł58 m² 16 896,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 + 1 m2 dodatkowy korytarz i wysokości 2,5 m zlokalizowane w sercu Sadów Żoliborskich przy ul. Sady Żoliborskie. Znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohomolca

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł44 m² 13 189,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w najlepiej skomunikowanej i najbardziej pożądanej dzielnicy - Gdańsk Wrzeszcz atuty: - 450m (6 min) do przystanku tramwajowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

739 000 zł115 m² 6 412,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:70 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 115,24 m2 z dużym ogrodem i balkonem. Nieruchomość znajduję się w nowej kameralnej inwestycji przy ul. Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława Łokietka

Lębork,pomorskie

379 000 zł78 m² 4 876,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferuję bardzo przytulne oraz słoneczne mieszkanie o powierzchni 77,72 m2 położone w centrum miasta przy ul. Łokietka w Lęborku. Mieszkanie posiada balkon oraz znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

499 606 zł53 m² 9 449,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja do 31 marca! cena została obniżona o 109 460 zł cena pierwotna: 609 066 zł Osiedle Wolka. Ulokowane niedaleko centrum miasta Chorzów, przy granicy miasta Świętochłowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

650 558 zł74 m² 8 836 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol Trzy Lipki - Twoje miejsce do mieszkania. Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

449 000 zł48 m² 9 296,07 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Opis Oferta w biurze prospace Na sprzedaż świeżo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i osobną kuchnią. Istnieje możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Mysłowice,śląskie

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas: ładne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone przy ul. Morcinka w Mysłowicach. Mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

686 808 zł39 m² 17 552 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

English version below |r| Property prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Walerego Sławka w dzielnicy Wola Duchacka w Krakowie Lokalizacja: wola Duchacka to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Oleśnica,dolnośląskie

415 224 zł57 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

#56.88 m2, 3 pokoje z balkonem 21m(!) C16 3 pokoje za ok. 400 tysięcy (!) Odkrywamy dobroszyce! Odkryj urok tej malowniczej miejscowości, łączącej wiejski spokój z dogodną lokalizacją blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Medynia Głogowska

Medynia Głogowska,podkarpackie

519 000 zł178 m² 2 909,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 289 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu w Medyni Głogowskiej Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu o powierzchni całkowitej 178,41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Gródek

Gródek,śląskie

130 000 zł30 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 318 m²

Szukasz domu w otoczeniu lasu? Cisza i spokój ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom weekendowy w Gródku ul. Wesoła 47 - o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

600 000 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Funkcjonalne 2 pokoje z ogródkiem Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania na parterze w Mińsku Mazowieckim przy ul. Siennickiej 19. Na powierzchnię mieszkania składają się 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jugosłowiańska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł63 m² 9 508 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwustronnego, jasnego mieszkania na Różance. Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 Otoczenie nieruchomości: bardzo dobra komunikacja z pozostałymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zawada

Zawada,małopolskie

3 349 000 zł394 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Willa na sprzedaż - Zawada Prezentujemy Państwu naszą najnowszą ofertę sprzedażową luksusowego domu wolnostojącego zlokalizowanego w podkrakowskiej miejscowości Zawada, gm. Myślenice Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krypska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł39 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować 2- pokojową nieruchomość usytuowaną na Pradze Południe tuż przy Rondzie Wiatraczna w miejscu wspaniale skomunikowanym ze wszystkimi stronami miasta. Lokalizacja 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

345 000 zł63 m² 5 493,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przerobione na 2 pokojowe z możliwością przywrócenia poprzedniego stanu. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł56 m² 12 544,80 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 55,80 m2, piętro 7/11 z windą w budynku z 1979 r., Targówek, Bródno. Mieszkanie do remontu (oprócz łazienki), idealne dla rodziny lub pary. Znakomite.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Partynicka

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł24 m² 13 519 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka na Partynicach/idealna na najem/park Oferta idealna dla inwestora lub studenta na start! Do Sprzedaży od zaraz kawalerka z aneksem kuchennym przy ul. Partynickiej. To doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sułkowice

Sułkowice,małopolskie

629 000 zł72 m² 8 748,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 643 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rewelacyjny dom jednorodzinny zlokalizowany w Sułkowicach o powierzchni użytkowej wraz z piwnicami ok. 115,80 m2. Dom wybudowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

489 900 zł42 m² 11 664,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Deweloperskie mieszkania lublin Apartamenty o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób. Bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łoś

Łoś,mazowieckie

1 100 000 zł148 m² 7 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 148 m2 (5 pokoi) w stanie deweloperskim usytuowany na działce o pow. 700m2, usytuowany w promieniu 30 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

609 900 zł40 m² 15 440,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

We speak English, call for more details! English version below. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z tarasem, w wysokim standardzie - ul. Blizanowicka. Podstawowe informacje: cena: 609 900 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

345 000 zł36 m² 9 691,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne Mieszkanie w Wejherowie - Idealne Dla Rodziny! Biuro nieruchomości Mio Casa ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,6 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mistrzowska

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł52 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ciche, przestronne i rozkładowe mieszkanie w urokliwej okolicy Bielan. Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 51,24 m2 w budynku z II połowy 2017 r. zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Czarnieckiego

Stargard,zachodniopomorskie

239 000 zł28 m² 8 678,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 27,54 m2, usytuowaną w pięknie odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Stargardu, przy ulicy Czarnieckiego. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 833 zł37 m² 9 799,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Okopowa

Poznań,wielkopolskie

489 150 zł1 228 m² 398,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości: położonej pod adresem: okopowa 6, 61-357 Poznań Nieruchomość zlokalizowana jest w strefie peryferyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Optyków

Warszawa,mazowieckie

892 320 zł54 m² 16 592 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

** okazja 0% prowizji I bez pcc I nowe | 2 pokoje | 53, 78 m2 **

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lublin,lubelskie

662 160 zł62 m² 10 680 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Deweloperskie mieszkania lublin Apartamenty o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób. Bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! mega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 186 275 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:109 m²

Z przyjemnością prezentujemy piękny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w prestiżowej lokalizacji w Krakowie przy ul. Wiosennej na Woli Justowskiej. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dietla

Kraków,małopolskie

465 000 zł35 m² 13 285,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa oferta - nieruchomość przy plantach dietlowskich najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Białystok

Białystok,podlaskie

4 300 000 zł5 600 m² 767,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaproponować Państwu do kupienia działkę inwestycyjną-budowlaną w Białymstoku o powierzchni 5600 m2 z rozpoczętą budową sześciu domów w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Młyńska

Wola Filipowska,małopolskie

960 000 zł130 m² 7 384,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 827 m²

W zacisznym skwerku Woli Filipowskiej znajduje się urokliwy, stary dom parterowy o powierzchni ok. 130 m , a także zabytkowy, nieczynny młyn, stodoła oraz basen. Kompleks wspomnianych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fizylierów

Gdynia,pomorskie

1 249 000 zł72 m² 17 306,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Poznaj komfort życia w otoczeniu natury, ciesząc się jednocześnie bliskością miejskich udogodnień! budynek I otoczenie Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny, trzypokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

179 500 zł27 m² 6 648 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa, jeszcze niższa cena! aktualna cena - 179 500,00 zł obowiązuje do 30 września 2024 r. W ofercie sprzedaży kawalerka o powierzchni 27m2 usytuowana na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borowego

Kraków,małopolskie

1 419 200 zł62 m² 22 923,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w nowym, gotowym do wprowadzenia się mieszkaniu. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd, instalację klimatyzacji (system wody lodowej) oraz dodatki. Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Jodłowa

Piaseczno,mazowieckie

1 437 150 zł2 613 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana świetnie położona w Zalesiu Dolnym, będącym zielonym płucem Piaseczna. Powierzchnia działki to 2613 m2. Doskonała pod okazałą willę, rezydencję. Dla terenu istnieje mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

494 000 zł55 m² 8 916,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z potencjałem, w świetnej lokalizacji - w samym centrum Kielc. Doskonała lokalizacja dla rodziny, pod.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij