dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

998 000 zł45 m² 22 177,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bardzo wysoki standard wykończenia - gotowe do wejścia - garaż- szybki tramwaj Tym razem oferujemy Państwu wnętrze w pełni umeblowane i wykończone na najwyższym poziomie. Dzięki świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

926 628 zł83 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu piękne mieszkanie z dużym tarasem oraz balkonem. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Inwestycja składa się z kameralnego dwuklatkowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

382 100 zł37 m² 10 327 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

1 199 999 zł70 m² 17 142,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 4-pokojowe 70 m Wola Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane przy ulicy Jana Olbrachta na Woli, warszawa. Nieruchomość doskonała pod inwestycję lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piekary Śląskie,śląskie

470 442 zł68 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze informacje: bez prowizji! - nowa zabudowa - nowoczesne i atrakcyjne Osiedle na Lipce - kolejny etap inwestycji ( 2023 - 2025 ) - blisko parku - widokowa i zielona okolica - różne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Urocza

Cisie,mazowieckie

1 200 000 zł138 m² 8 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:854 m²

Atuty nieruchomosci: ______ Nowocześnie Zaprojektowany Dom 138m | Pokrycie Dachówką Ceramiczną | Okna Dachowe | Duże Okna od Podłogi Prawie do Sufitu | Przygotowanie pod Instalację Fotowoltaiczną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł51 m² 13 181 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Krzyki | 3 pokoje | taras | tramwaj | dwustronne Lokalizacja: ul. Opolska Rok budowy 2011 r. Ilość pokoi: 3 Powierzchnia użytkowa: 48,7 m2 Powierzchnia wewnętrzna: 51,21 m2 Piętro: parter Cena - 675.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

734 300 zł41 m² 17 997,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż oferujemy słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie, położone w prestiżowej dzielnicy Gdańsk Żabianka. To doskonałe miejsce na mapie Trójmiasta, które zapewnia nie tylko szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Newtona

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł70 m² 9 324,71 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Inwalidów

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł51 m² 22 549 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż! Tylko u Nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 51 m2 przy Generała Zajączka. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Libiąż

Libiąż,małopolskie

275 000 zł52 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

NA sprzedaż wyjątkowe mieszkanie W libiążu. Oferujemy mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Oferujemy mieszkanie O metrażu 52,5M2, trzy pokoje, przynależna piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

770 000 zł118 m² 6 511,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:518 m²

Atrakcyjny, nowoczesny dom wolnostojący, parterowy o powierzchni użytkowej 118,25 m2, znajdujący się w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec. Działka o powierzchni 518 m2. Cena 770 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małopolska

Rzeszów,podkarpackie

638 090 zł53 m² 12 039,40 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Pobitno ul. Małopolska 3 pokoje 53 m balkon piwnica blok z 2019 r winda dostosowane do osób niepełnosprawnych nowoczesne wyposażone w sprzęt rtv i agd doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skotniki

Skotniki,łódzkie

59 000 zł1 000 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana w Skotnikach gm. Ozorków Działka o powierzchni 1000m2. Plan zagospodarowania przestrzennego to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Obora

Obora,dolnośląskie

959 000 zł114 m² 8 385,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy dom w Oborze 4 sypialnie + salon, działka 4 ary. Oferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej który łączy nowoczesność z funkcjonalnością, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł47 m² 20 416,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,53m2, usytuowane na 7 piętrze w budynku z 1966 roku zlokalizowane na Woli. Blok ocieplony, winda w nowoczesnym standardzie. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chorzów,śląskie

199 000 zł36 m² 5 564,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w Chorzowie II, blisko centrum miasta. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę i łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Szajnowicza-Iwanowa

Kielce,świętokrzyskie

575 000 zł48 m² 11 855,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż piękne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,5 m2 z tarasem 15m2, miejscem postojowym oraz komórką lokatorską w garażu podziemnym, położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sandomierska

Gdańsk,pomorskie

819 000 zł82 m² 9 987,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż duże i jasne 3 pokojowe mieszkanie (82m2)z oddzielną kuchnią w świetnej lokalizacji Gdańsk - Orunia Św.Wojciech w otoczeniu pięknego lasu, rzeki Radunia i ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

405 000 zł47 m² 8 690,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,60m2 na czwartym piętrze w kameralnym bloku w dzielnicy lsm. Mieszkanie Trzy przestronne pokoje Kuchnia Przedpokój Łazienka z wc Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Opole,opolskie

1 110 000 zł100 m² 11 102,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Wyjątkowy dom parterowy z ekologicznymi rozwiązaniami i komfortowym wnętrzem w sercu spokojnej dzielnicy Opola Czarnowąsy. Z dumą prezentujemy tę uroczą nieruchomość, idealną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 489 000 zł323 m² 7 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Okazja: dobra cena! Funkcjonalny i solidnie wykończony dom dla Twojej rodziny, południe Warszawy, okolice Piaseczna. Lokalizacja Spokojna okolica, czyste powietrze, spokój. Tymczasem.samochodem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stokłosy

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł90 m² 7 766,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wnętrze mieszkania emanuje nowoczesnym stylem, jednocześnie zachowując ciepło i przytulność. Duże, panoramiczne okna pozwalają na dostęp obfitemu światłu słonecznemu, co nadaje każdemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dziekanów Leśny

Dziekanów Leśny,mazowieckie

440 000 zł797 m² 552,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki o numerze 85/19 (zdjęcie w załączeniu) o powierzchni 797 m . To idealna propozycja dla osób marzących o wybudowaniu własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Orzeszkowej

Lębork,pomorskie

229 000 zł19 m² 12 040 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję uroczą kawalerkę o powierzchni 19,02 m2 położone w centrum miasta przy ul. Orzeszkowej w Lęborku. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Na powierzchnię 19,02 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Białystok,podlaskie

583 000 zł80 m² 7 287,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 80 m , położone na trzecim piętrze w zadbanym bloku z 1992 roku. To przestronne, dwustronne mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Grzybowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 457 550 zł1 141 m² 1 277,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej przy ul. Grzybowska 25, 78-100 Kołobrzeg. Opis nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chlewice

Chlewice,świętokrzyskie

829 000 zł153 m² 5 411,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Rezerwacja Na sprzedaż piękny dom o powierzchni 153 m , zbudowany w 2008 roku, położony w urokliwej miejscowości Chlewice, w powiecie włoszczowskim. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łężany

Łężany,podkarpackie

430 000 zł160 m² 2 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 448 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu dwukondygnacyjny dom na sprzedaż w Łężanach (gmina Miejsce Piastowe). Dom o powierzchni 160 m 2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

734 115 zł1 347 m² 545 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczodre / długołęka / działka 1346 M2 / okolica parku / media W drodze polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Atrakcyjna i pięknie położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabczaka

Kraków,małopolskie

1 599 000 zł120 m² 13 174,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkanie! Przestronne, jasne i funkcjonalne! Oddanie budynku do użytkowania listopad/grudzień 2024. Mieszanie w standardzie deweloperskim istnieje możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

634 600 zł67 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 66,80 mkw. w skład którego wchodzi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

401 400 zł43 m² 9 392 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stwosza

Głogów,dolnośląskie

270 000 zł47 m² 5 693,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferuję na sprzedaż mieszkanie świeżo wyremontowane, z nową instalacją elektryczną 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47,42 m.kw, znajdujące się na 2 piętrze, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Suchań

Suchań,zachodniopomorskie

110 000 zł833 m² 132,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 833 m2 z wydanymi warunkami zabudowy położoną w Suchaniu przy ul. Sportowej na terenie istniejących i nowo budowanych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Skałka

Skałka,śląskie

107 000 zł1 446 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną położoną w Skałce, koło Zawiercia, na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej. Działka o powierzchni 1446 m2 (18 m x 80 m) usytuowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

549 900 zł31 m² 17 739 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Wstrzymane Tym razem zapraszam na Mokotów przy metrze Wilanowska - idealna lokalizacja tak do zamieszkania jak i pod wynajem! Fajny układ : = 1 pokój widną oddzielną kuchnią = = pokój dzienny-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Rolnicza

Tarnów,małopolskie

225 000 zł25 m² 8 858,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 25,40 m2, usytuowane na parterze. Położone jest przy ul. Rolniczej w Tarnowie, w pobliżu sklepu "Lidl". Kawalerka aktualnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Truskawkowa

Żórawina,dolnośląskie

998 000 zł147 m² 6 789,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Opisremigiusz tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Planowane zakończenie prac- październik 2024 * Przewidywany czas przekazania domu- początek roku 2025 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

275 000 zł39 m² 7 105,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Przestronna kawalerka Z balkonem! cena: 275 000 zł powierzchnia: 38,70 m2 I piętro wszystkie media Z miasta Mieszkanie całkowicie umeblowane wraz ze sprzętem agd. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Mizikowskiego

Stare Babice,mazowieckie

899 999 zł1 200 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 1200m2 stare babice ul. Mizikowskiego (numer obok 7C) Wymiary 28x43 metra. Numer działki 424/3 + służebność drogi 424/9. Teren U2 (usługowy z możliwością wybudowania domu.