dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

Rynek pierwotny

380 000 zł38,08 m² 9 978,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uniq Inwestycja designerskie mieszkania w samym centrum Bydgoszczy bez prowizji i bez podatku pcc uniq - to wyjątkowa, kameralna inwestycja premium realizowana przez iq Development w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 542 zł42,21 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł2 766 m² 4 338,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek biurowy na Południwowym Ursynowie , blisko ulicy Puławskiej , przy kameralnej uliczce. Otoczenie - budynki biurowe, usługowe, zabudowa jednorodzinna Opis nieruchomości: *rok.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł788 m² 532,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka na Kapturze - ul. Ceglana | Media | Twoje miejsce na dom Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej części Radomia?.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zastań

Zastań,zachodniopomorskie

630 060 zł10 501 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki w miejscowości Zastań o łącznej powierzchni 10501 m2, powierzchnie działek 5701 m2 i 4800 m2. Miejscowość Zastań jest położona nad Zalewem Kamieńskim.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł1 408 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy Państwu już ostatnią działkę w kompleksie 18 nowo wydzielonych działek budowlanych położonych w Lubieszowie z dogodnym dojazdem do centrum miasta Nowa Sól oraz obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł94,81 m² 6 212,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesne domy w Zbrudzewie Inwestycja Fundamenta Andrzej Karlak Nieruchomości przedstawia: wyjątkowa oferta sprzedaży domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w ramach nowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł5 002 m² 257,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyłącznie u nas! Na sprzedaż atrakcyjna działka komercyjna zlokalizowana na terenie miasta Lublin, w rozwijającej się strefie przemysłowo-usługowej. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł300 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Luksusowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł14 770 m² 189,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży działki o łącznej powierzchni 14770 m 2 , zlokalizowane przy ul. Dobrzączka, gmina Chęciny, na granicy gminy Nowiny.

Szczegóły ogłoszenia

135 180 zł3 004 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę siedliskową położoną około 2 km od Nowogardu w miejscowości: karsk. Nieruchomość o powierzchni 3004 m2 znajduje się w kompleksie 18 działek. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł3 056 m² 83,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam! Prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Mierzyno g. Gniewino przy ul. Kasztanowej. Działka o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł3 020 m² 89,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy piękną działkę o powierzchni 3020 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny wolnostojący, położoną w miejscowości Czerwonki, gm. Mrągowo w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł155 m² 10 316,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:73 853 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Siedlisko Z trzema stawami zaprasza do zamieszkania lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł11 552 m² 258,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Genialna lokalizacja dla Inwestora! Ogólny (sprzedaż) Zapraszam na prezentację działki inwestycyjnej! Działka inwestycyjna 11 552 mkw Stefanowo, ul. Malinowa (działka nr 40/8) Kluczowe informacje :.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł73,20 m² 13 661,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Jana Miklaszewskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 73,2m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 023 m² 371,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna, płaska działka na nowym osiedlu domów - Trąbki Wielkie! lokalizacja: trąbki Wielkie to miejscowość gminna położona 16km od węzła obwodnicy trójmiejskiej w Straszynie. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł460 m² 8 043,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko u nas - nie szukaj dalej! Prezentacje wyłącznie po wcześniejszym umówieniu za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje kamienicę usługowo-mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 310 000 zł169,93 m² 7 709,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:676 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej. Budynek (prawy) składa się z 5 pokoi oraz 3 łazienek. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, z płaskim dachem, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46,42 m² 10 749,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na sprzedaż, wieliczka budynek, lokalizacja Na sprzedaż ładne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46,42 m2, położone przy ulicy Henryka Sienkiewicza w Wieliczce. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł60,46 m² 9 014,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są mieszkania do mieszkania i są takie, do których po prostu chce się wracać. To jest zdecydowanie ta druga opcja. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł110 m² 2 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszamy na prezentację nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Niesiebędowice, gmina Korfantów, 20 km od Nysy i kilka kilometrów od Korfantowa. Dom wolnostojący składa się.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł63 m² 8 174,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Przestronne, słoneczne, jasne, dwupokojowe mieszkanie na parterze w kameralnym budynku z cegły, z użytkowaniem ogrodu przydomowego (ok.257m2). Budynek ocieplony, bezpośrednie wyjście do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł54,57 m² 8 777,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia Państwu III etap naszej inwestycji, który będzie gotowy do odbioru w w I kwartale 2026 r. Oferujemy mieszkania w zabudowie szeregowej, położone.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł173,46 m² 5 419,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:759 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 221,08m2, a całkowitej 307,58m2 położony na działce o powierzchni 759m2 w Wejherowie przy ulicy Ofiar Piaśnicy. Opis nieruchomości: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52,50 m² 6 457,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,50 m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki. Cena mieszkania: 339.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 127 zł40,95 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa położona w spokojnej i zielonej części Lublina. W najbliższym otoczeniu znajduje się niska zabudowa jednorodzinna, liczne tereny rekreacyjne oraz dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł146,50 m² 8 532,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w domu wolnostojącym, zlokalizowany w Straszynie przy ul. Konwaliowej - w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w bezpośrednim otoczeniu Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł180 m² 9 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przestronny jednorodzinny dom wolnostojący położony w Pruszkowie na Żbikowie. Na parterze stylowy salon z kominkiem, łazienka oraz nowoczesna kuchnia Na piętrze 3 sypialnie oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł70 m² 5 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom wolno stojący całoroczny położony na Rodzinnych Ogrodach Działkowych. Powierzchnia domy 70 m2, działka 440 m2 (działka nie jest własnością a dzierżawą od rod). Opłata roczna za.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł91,70 m² 8 713,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Oferta tylko W pepper house Charakterystyka: lokal dwukondygnacyjny położony w kameralnym 4 lokalowym budynku z 2007r. To idealna propozycja dla osób ceniących spokojną okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł160 m² 10 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 353 m²

Komfortowy dom z budynkiem usługowym gotowy do zamieszkania, bez nakładów Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w doskonałym stanie technicznym, oddany do użytkowania w 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł168,88 m² 3 671,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 200 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni zabudowy 106 mkw posadowiony na działce o powierzchni 9200 mkw w miejscowości Błędów gm. Wierzbica. Dom jednorodzinny, dwukondygnacyjny zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł120 m² 7 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

*** Zakup bezpośrednio od dewelopera! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 120 m2 (powierzchnia użytkowa 100 m2) położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł258,40 m² 4 837 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Prezentujemy Państwu unikatową nieruchomość o wszechstronnym potencjale, stanowiącą odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów. W skład posiadłości wchodzi nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł63,13 m² 7 112,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

| 3 pokoje | Duży prywatny ogród | 2 miejsca postojowe | Poddasze | Doskonała lokalizacja | Wysoki standard budownictwa | Nowa inwestycja w Luzinie, która swoją uniwersalnością wychodzi naprzeciw.

Szczegóły ogłoszenia

2 460 000 zł3 000 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z szerokim przeznaczeniem - mieszkaniówka + usługi + hotel + medycyna. Na sprzedaż atrakcyjna działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który dopuszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł255 m² 1 329,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zamiast kupować gotowy dom za 700 900 tys. zł możesz stworzyć swój dokładnie taki, jak chcesz i nadal wydać znacznie mniej. Na sprzedaż dom o powierzchni 255 m w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł1 184 m² 650,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana - Węgrzce Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo korzystnie zlokalizowaną działkę budowlaną o powierzchni 1184 m , usytuowaną w spokojnej i zielonej części.