dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

308 943 zł32 m² 9 529,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Cena netto za apartament 308943 zł , cena brutto 380000 zł. Proponuję do sprzedania dwu pokojowy apartament o powierzchni 32,42 m2 lokal położony jest na II piętrze nowego budynku. Z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sienkiewicza

Przysucha,mazowieckie

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Podwójny bliźniak o powierzchni 140 m2 położony w Przysusze (100km od Warszawy) na pięknej zagospodarowanej działce 1470m2. Nietypowy, jednopiętrowy, o charakterze historycznym. Na tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzewna

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł36 m² 15 672 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36.37m2 znajdujące się tuż obok Osiedla Wilno przy ulicy Krzewnej, kilka minut pieszo od Stacji Zacisze - Wilno. Deweloper Victoria Dom. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Uznańskiego

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł54 m² 11 996,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Home Brand przedstawia mieszkanie mieszczące się w samym sercu Gaju otoczone pasem zieleni i z przepięknym widokiem. W mieszkaniu znajdziemy: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głosków

Głosków,mazowieckie

2 590 000 zł324 m² 8 003,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom wolnostojący zlokalizowany w podwarszawskim Głoskowie nieopodal Piaseczna. Dom jest w pełni wyposażony ma powierzchnię 323 m2 usadowiony na 1100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

936 000 zł87 m² 10 767,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bławatna

Mirków,dolnośląskie

1 019 000 zł126 m² 8 094,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

W ofercie dom w zabudowie szeregowej w Mirkowie niedaleko Wrocławia Jeśli poszukujesz domu w bliskiej okolicy Wrocławia i potrzebujesz szybko dostać się do centrum miasta, mam dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

160 000 zł39 m² 4 061 zł/m²

 

Piętro:suterena/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż lokal użytkowy/suterena o łącznej powierzchni 39,4 m, który znajduje się na poziomie -1 (piwnica) w wieżowcu z dużymi oknami, zlokalizowany na Osiedlu Jana III Sobieskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szkolna

Śmieszkowo,wielkopolskie

798 000 zł224 m² 3 558,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 169 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Parterowy dom wolnostojący z 2010 roku Idealny dla jednej, a także dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Golczewo

Golczewo,zachodniopomorskie

85 000 zł900 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 900 m2 położona przy lesie zaledwie 300 m od pięknego jeziora w Golczewie. Działka usytuowana przy utwardzonej drodze w której są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

615 100 zł55 m² 11 135 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Głogowa

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł17 m² 22 058,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Mokotów Wyględów, ul. Głogowa - przystanki autobusowe na ul. Wołoskiej 250 m od budynku | pętla tramwajowa Woronicza 500m o budynku | do stacji metra Wierzbno jeden przystaek komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

1 014 900 zł67 m² 15 057,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tutaj poczujesz, że żyjesz. Prywatny, zielony azyl i pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki! Na sprzedaż nowy, przestronny apartament w Poznaniu, z prywatnym ogrodem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 165 000 zł117 m² 9 957,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 m²

Mówimy po pl, ua, ru, en Segment o Podwyższonym Standardzie w Józefosławiu. Szczegóły Nieruchomości: powierzchnia: 117 m Rok budowy: 2015 Tarasy: 2 Garaż: w bryle budynku + jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Głogów,dolnośląskie

362 080 zł45 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Free home nieruchomości w Głogowie zaprasza do zapoznania się z ofertą na rynku pierwotnym złota podkowa - Etap D ***rolety zewnętrzne gratis! *** Nasza oferta mieszkań deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Króla

Kraków,małopolskie

498 000 zł37 m² 13 636 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Nowa Huta Bieńczyce w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży jasny pokój z balkonem francuskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piła

Piła,wielkopolskie

410 000 zł354 m² 1 158,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:642 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w stanie surowym zamkniętym w Pile na osiedlu Podlasie. Budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy wolnostojący znajdujący się na dwóch oddzielnych działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł52 m² 18 269,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1927

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe studio o powierzchni 52 m , zlokalizowane w zabytkowej kamienicy z okresu przedwojennego, usytuowanej w samym sercu Śródmieścia Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zabratówka

Zabratówka,podkarpackie

87 000 zł2 026 m² 42,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Zabratówka, powiat rzeszowski, gmina Chmielnik o powierzchni 2026 mkw, cena 87 000 złotych. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł51 m² 11 157 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m 4 piętro w 5-piętrowym bloku z 1970 roku -piwnica, osobna kuchnia -mieszkanie do zamieszkania Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł42 m² 7 289,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania w bydgoskim Śródmieściu. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze kamienicy w trakcie rewitalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warmińska

Barczewo,warmińsko-mazurskie

220 000 zł55 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości M2 Olsztyn prezentuje mieszkanie do remontu 55 m2 w kamienicy w samym centrum Barczewa (województwo warmińsko-mazurskie). W pobliżu kamienicy znajduje się amfiteatr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Przybiernów

Przybiernów,zachodniopomorskie

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Przybiernowie o powierzchni 1000 m2 w bliskiej odległości od jeziora oraz S3. Przeznaczenie działki : rolno-budowlana, wydane Warunki Zabudowy. Brak mpzp. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowa Sarzyna,podkarpackie

329 000 zł52 m² 6 284,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić, mieszkanie o powierzchni 52.35 m znajdujące się w Nowej Sarzynie! Główne atuty Nieruchomości: -53.35 m -2 piętrowy blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

397 863 zł23 m² 17 589 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Oferujemy na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w centrum miasta. Dom o powierzchni około około 100 m2 położony jest na działce o powierzchni 1163 m2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Piława

Piława,zachodniopomorskie

134 000 zł1 501 m² 89,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych od 1501 do 1727m2 w cenach od 129000 do 136000zł koło miejscowości Pilawa gm Borne Sulinowo powiat Szczecinecki na Pojezierzu Drawskim nad Jeziorem Piława. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zachodnia

Leszno,wielkopolskie

499 900 zł90 m² 5 554,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przestronny bliźniak 90m2 dużym ogródkiem na działce 420m2 w spokojnym miejscu Wilkowic na ul. Zachodniej Oddanie do użytku zaplanowane jest na czerwiec 2024r. Domy z doskonale wykorzystaną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

1 149 000 zł112 m² 10 222,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:685 m²

Oferujemy Państwu piękny dom na sprzedaż. Lokalizacja: nieruchomość mieści się w "zielonej" i spokojnej dzielnicy Opola - Chmielowicach. Dane ogólne domu: dom składa się z: - parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

550 511 zł56 m² 9 860 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kolumny

Łódź,łódzkie

890 000 zł300 m² 2 966,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:wiaty garażowe

Oferujemy Państwu nietuzinkową nieruchomość zlokalizowaną w Łodzi w okolicy ulicy Kolumny. Obejmuje ona kształtną, w większości zagospodarowaną działkę o powierzchni 1070 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turza Śląska

Turza Śląska,śląskie

799 000 zł185 m² 4 319 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w spokojnej i urokliwej części Turzy Śląskiej. Nieruchomość została oddana do użytku w 2008 roku o powierzchni 185 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Wrocław,dolnośląskie

605 000 zł43 m² 14 102,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na Sprzedaż przepiękne mieszkanie 2-pokojowe świeżo po wykonanym remoncie generalnym. Lokalizacja : Wrocław, przy ul. Różanej. Blisko do Centrum Miasta. Z dogodnym dojazdem do Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Zielonki,małopolskie

949 000 zł87 m² 10 958,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dla pary lub rodziny gotowe do wprowadzenia mieszkanie 3-pokojowe w centrum Zielonek. Zapraszamy do zapoznania się z opisem mieszkania i do osobistych odwiedzin, w trakcie których można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tatynia

Tatynia,zachodniopomorskie

360 000 zł5 704 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki W tatyni W ramach nieruchomości Z linią brzegową rzeki gunicy I droga powiatową W obowiązującym miejscowym studium zagospodarowania przestrzennego gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

579 000 zł120 m² 4 825 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mam przyjemność zaoferować Państwu ciepłe i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w Solcu Kujawskim o łącznej powierzchni 120m2 (użytkowej 85m2). Znajduję się ona na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Białystok

Białystok,podlaskie

600 000 zł100 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:225 m²

Prezentuję Państwu nowo powstającą inwestycję w postaci 4 luksusowych apartamentów w bardzo poszukiwanej lokalizacji Dojlidy Górne Opis nieruchmości: - ogródki od 221m2 do 225m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

716 000 zł39 m² 18 359 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

m.37 ZAKUP OD DEWELOPERA - 0% PROWIZJI - 0% PODATKU Oferujemy do zakupu mieszkanie 38,9m2 w nowopowstającej inwestycji na Zabłociu z terminem oddania na 4Q2025r. Inwestycja: dobrze zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Witosa

Jadowniki,małopolskie

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Nieruchomość położona jest na terenie miejscowości Jadowniki na ul. Wincentego Witosa w gminie Brzesko. Na działce o powierzchni 0,68 ha znajduje się dwukondygnacyjny budynek z lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rynarzewska

Poznań,wielkopolskie

729 000 zł67 m² 10 846,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o pow. całkowitej ok 68m2, z podziałem na trzy niezależne pokoje (salon połączony z kuchnią i wyjściem na balkon), ponadto sypialnia.