dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

332 200 zł40 m² 8 399 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Birmańska

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł42 m² 9 614,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu na Brochowie Mieszkanie składa się z: - salonu, - nyży, - kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uznamska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł49 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 49,4 m , zlokalizowanego na trzecim piętrze, 4 piętrowego bloku przy ulicy Uznamskiej na Bartodziejach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł43 m² 6 963,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 41,20m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi z czego jeden połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł44 m² 12 954,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w dogodnej i cenionej lokalizacji na ul. Architektów w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wólka Kozodawska

Wólka Kozodawska,mazowieckie

318 000 zł1 058 m² 300,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona na granicy Wólki Kozodawskiej i Zalesia Górnego, idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Nieruchomość posiada dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 140 020 zł131 m² 8 689,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:131 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej w pięknej okolicy na zielonych Opatowicach! Przedstawiam komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej architekturze. W tym osiedlu można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miączyńska

Warszawa,mazowieckie

975 000 zł65 m² 14 977 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Ciche trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie ul. Miączyńska. Trzypokojowe mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku, w cichej okolicy z widokiem na zieleń. Podłogi są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ceynowy

Sopot,pomorskie

2 800 000 zł140 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Czteropokojowy Apartament o powierzchni 140 m2 znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowej, stuletniej kamienicy, o wyremontowanej elewacji. W ciągu trzyminutowego spaceru znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Leżajsk

Leżajsk,podkarpackie

360 000 zł63 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Leżajsku o powierzchni 63m2 w niskim bloku na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się z jasnej kuchni ze spiżarką, trzech samodzielnych pokoi, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

574 900 zł46 m² 12 443,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław krzyki jagodno, 2 pokoje rozkładowe, balkon, komórka Przedstawiam dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

575 000 zł88 m² 6 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Oferta sprzedaży domu Elbląg, ulica Żeglarska Lokalizacja: wyjątkowa lokalizacja w sercu Elbląga, przy ulicy Żeglarskiej. Pomiędzy ulicami Królewiecką a Dąbka, w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ossów

Ossów,mazowieckie

360 500 zł1 170 m² 308,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość we wsi Ossów,gm.Wołomin.Media: skrzynka z prądem przy działce,wodociąg w ulicy przy działce,gaz, około 50 m od nieruchomości, a kanalizacja około 60m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Laski,mazowieckie

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z fotowoltaiką! Prezentujemy dom wolnostojący w Laskach. Budynek z 1991 roku o powierzchnia 290 m2 składający się z czterech kondygnacji: przyziemie, parter, piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Reszkowce

Reszkowce,podlaskie

159 000 zł75 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 808 m²

Mam przyjemność zaproponować Państwu do kupienia piękne siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi oraz 0,8808 ha ziemi. Siedlisko znajduje się na kolonii wsi Reszkowce gmina Dąbrowa Białostocka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Kraków,małopolskie

1 550 000 zł95 m² 16 315,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

|R| Property prezentuje 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż mieszczące się w Krakowie przy ulicy Braci Czeczów w dzielnicy Złocień. Lokalizacja: bardzo cicha i spokojna okolica, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

365 000 zł59 m² 6 186,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Teraz nowa, niższa cena! Biuro onyx Nieruchomości, w ofercie na wyłączność , prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Błeszno. Doskonała lokalizacja , w pobliżu liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł53 m² 8 675,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż-mieszkanie W zabudowie szeregowej -z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi już w cenie zakupu- mieszkanie ma powierzchnię -52,91 m2- i mieści się na -parterze-. Niewielkie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrzeszowska

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł40 m² 13 299,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,85m2, zlokalizowane przy ulicy Ostrzeszowskiej 6 (osobowice, wrocław). Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary/na start. Głównymi atutami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Domasławska

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 068 000 zł136 m² 7 877,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pół bliźniaka w Tyńcu Małym+ogród/blisko Bielany Polecam na sprzedaż dom typu bliźniak o powierzchni 135,55 m2 z działką 500m2. Możliwość wykończenia pod klucz w cenie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 475 000 zł92 m² 15 997,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Piękny lokal usługowy o pow. 92,20m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

575 900 zł48 m² 12 073,40 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Wombat nieruchomości poleca do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na pl. Grunwaldzkim we Wrocławiu. Oferta na wyłączność! Lokal mieszkalny położony jest na 5-piętrze wielokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sochaczew,mazowieckie

472 716 zł58 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jdk Nieruchomości jako partner w sprzedaży, przedstawia II etap nowych mieszkań na sprzedaż w samym centrum miasta. O mieszkaniu: oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 354 260 zł150 m² 15 645 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa nieruchomość typu penthouse w otoczeniu zieleni, na ostatnim piętrze nowoczesnej willi, z tarasem o wielkości apartamentu i windą bezpośrednio do mieszkania. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Siewierz

Siewierz,śląskie

344 000 zł2 294 m² 149,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję na sprzedaży działki rekreacyjno usługową nad jeziorem Pogoria IV w Wojkowicach Kościelnych. To doskonała okazja dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nawsie

Nawsie,podkarpackie

210 000 zł150 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 120 m²

Murowany budynek mieszkalny w Nawsiu z lat 80-tych o powierzchni ok. 150 m2. Usytuowany na przestronnej, 21-arowej działce z dojazdem asfaltową drogą gminną. Nieruchomość otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

508 900 zł67 m² 7 595,52 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grabiny

Grabiny,podkarpackie

130 000 zł2 500 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dostępna jest działka o powierzchni 25 arów, położona w Grabinach. Cena tej nieruchomości wynosi jedynie 130 000 zł. Działka ta posiada warunki zabudowy umożliwiające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pszczyńska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

980 000 zł220 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:962 m²

Na sprzedaż piękny, nowy dom parterowy z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym w bryle, o łącznej powierzchni ok 220m2, znajdujący się na działce o powierzchni 962.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wąsy-Kolonia

Wąsy-Kolonia,mazowieckie

239 000 zł1 056 m² 226,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w miejscowości Wąsy Kolonia, gmina Leszno o powierzchni 1056m2. Oddalona od Warszawy o około 20 km. Wymiary działki: 32m szerokości x 33m głębokości Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Łódź,łódzkie

289 000 zł36 m² 7 975 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Opiekun oferty: tel : Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona w południowo-wschodniej części Łodzi, w dzielnicy Widzew, na osiedlu Zarzew, w rejonie ulicy Przybyszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Białystok,podlaskie

559 000 zł43 m² 13 115,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 42,62m2 usytuowane na 5piętrze w niskim bloku w doskonałej lokalizacji. Lokal o podwyższonym standardzie gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zegarmistrzowska

Wrocław,dolnośląskie

789 500 zł919 m² 859,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zielona działka przy Sułowskiej/media/zieleń cisza Polecamy na sprzedaż ładną działkę o powierzchni 919 mkw-Widawa / Lipa Piotrowska ul. Zegarmistrzowska. Możliwość zabudowy jednorodzinnej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł55 m² 13 667,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mówimy po pl/en/ua/ru Oferujemy jasne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,8 m2. Mieszkanie ma bardzo dobrą i bezpieczną lokalizację w Warszawie w dzielnicy Praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł61 m² 14 590,20 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2, usytuowane na 7 piętrze w 12 piętrowym budynku z 1982 roku zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Władysława Umińskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sierosław

Sierosław,wielkopolskie

799 000 zł72 m² 11 051,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:320 m²

Wyjątkowa oferta! Polecamy parterowy dom/ apartament Z ogrodem w iście sielankowej, wakacyjnej okolicy. Tu usłyszysz śpiew ptaków, odetchniesz świeżym powietrzem po codziennym zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł36 m² 17 399,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Proponowane mieszkanie ma powierzchnię 35,92m2 i znajduje się na 6 piętrze w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wołomin

Wołomin,mazowieckie

1 040 000 zł126 m² 8 253,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom jednorodzinny w Lipinkach, powiat wołomiński Bez prowizji dla kupującego Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 126,86 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wichrowa

Kraków,małopolskie

3 900 000 zł456 m² 8 548,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy trzykondygnacyjny dom wykończony W bardzo dobrej jakości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

179 000 zł32 m² 5 593,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze w idealnej lokalizacji na osiedlu Piastowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Purda

Purda,warmińsko-mazurskie

742 600 zł180 m² 4 125,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferujemy wyjątkowo malownicze działki budowlane, położone w kameralnym leśnym kompleksie, w sercu Puszczy Napiwodzko Ramuckiej, w otoczeniu trzech czystych jezior. Dodatkowo oferujemy.