dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 848 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 848 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. 6-go Września

Łoś,mazowieckie

555 000 zł3 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka położona 40 metrów od asfaltowej ul. 6- września. Działka ogrodzona. Działka równa, zadbana zieleń na działce. Energia tuż obok działki, woda miejska w drodze przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Friedleina

Kraków,małopolskie

880 000 zł47 m² 18 723,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro nieruchomości 'tec Real Estate' ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji, w bliskiej odległości od Starego Miasta, przy ul. Odrowąża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Piasek Wielki

Piasek Wielki,świętokrzyskie

136 000 zł26 800 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża 2,68 ha działka położona przy drodze wojewódzkiej ok.10 KM OD BUSKA-ZDRÓJ! Atrakcyjna działka budowlano-usługowo-rolna położona w msc. Piasek Wielki gmina Nowy Korczyn ok. 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grodzka

Stargard,zachodniopomorskie

199 000 zł23 m² 8 504,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas! Mieszkanie z widokiem na piękną zieleń położone na 1 piętrze w samym sercu Starego Miasta przy ul. Grodzkiej. Mieszkanie o pow. 23,4 m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bolechowice

Bolechowice,małopolskie

365 000 zł910 m² 401,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż widokowe działki budowlane o powierzchni 9,10a i ok. 10a, jak i 20ar a pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Bolechowice w Gminie Zabierzów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jasień

Jasień,lubuskie

570 000 zł8 392 m² 67,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlana pod inwestycję W jasieniu (gmina jasień). Użytkowanie wieczyste gruntu Powierzchnia działki 8392 m2 - cena 570.000,00 zł / netto. Działka przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapitańska

Gdynia,pomorskie

539 000 zł38 m² 14 184,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapewniamy kompleksową obsługę formalno - prawną! gwarancja bezpieczeństwa całej transakcji! Na sprzedaż posiadam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2, znajdujące się na 1 pietrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Bolechowo-Osiedle,wielkopolskie

798 000 zł178 m² 4 483,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dzień dobry, tutaj , jestem Specjalistą ds. sprzedaży nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Obora

Obora,dolnośląskie

790 000 zł121 m² 6 528,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:262 m²

Nowy dom w zabudowie szeregowej pod lasem! Obora- ul. Malachitowa Lokalizacja: szereg środkowy położony w malowniczej okolicy tuż pod lasem, co gwarantuje spokój, ciszę oraz kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gościcino

Gościcino,pomorskie

220 000 zł1 232 m² 178,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1232 m2 ( w-g mpzp mn/u, mieszkaniowa z funkcją usługową) położona w miejscowości Gościcino, gmina Wejherowo. Zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

451 177 zł50 m² 9 078 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: kolejny etap inwestycji w gminie Krasne koło Rzeszowa! Mieszkanie 49,70 m2 z balkonem znajduje się na drugim poziomie sześcio piętrowego budynku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Apteczna

Zawiercie,śląskie

50 000 zł18 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:30 m²

Oferujemy do sprzedaży murowany garaż położony w Zawierciu przy ulicy Aptecznej. Garaż posiada prąd i kanał. Cena: 50000 :dane biura "domstyl" Nieruchomości Nowowierzbowa 10 42-400 Zawiercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Świstackiego

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł38 m² 7 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Lokal użytkowy z antresolą - ul. Świstackiego Metraż: 37,5m2 Parter z 5 pięter w budynku z 1992r. Czynsz do spółdzielni: 750 zł Spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdynia,pomorskie

521 125 zł72 m² 7 237,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 z balkonem. Dwustronne. Ogrzewanie miejskie. Miejsce postojowe naziemne. W bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Sklepy spożywcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

334 000 zł55 m² 6 072,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na wyłączność w naszym biurze mieszkanie w Centrum Osielska w otoczeniu zieleni i ciszy. Mieszkanie 55m w małym bloku składającym się z 4 mieszkań. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Katowice,śląskie

891 810 zł66 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:14/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprawdź swoją zdolność kredytową z Expanderem i kup z nami bezpiecznie mieszkanie bez prowizji i bez opłat pcc. Przedstawiam ofertę nowoczesnego 3 pokojowego apartamentu B.14.24_295.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Skrzyszowska

Mszana,śląskie

112 000 zł935 m² 119,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlano-usługowe w Mszanie, ul. Skrzyszowska Twój nowy dom w spokojnej okolicy! Oferujemy na sprzedaż 5 odrębnych działek budowlano-usługowych, zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Majzela

Łódź,łódzkie

220 000 zł24 m² 9 205,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Tramwajem spod bloku dojedziesz na Uniwersytet Łódzki! Lokalizacja nieruchomości jest jednym z jej niewątpliwych atutów. Ulica Majzela, położona w samym sercu Łodzi, oferuje doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górna

Płock,mazowieckie

670 000 zł55 m² 12 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, sprzedam mieszkanie w spokojnej okolicy na zamkniętym osiedlu na ulicy Górnej w Płocku. Blok 3 piętrowy z windą oddany do użytku w 2023 roku. Blisko do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

381 600 zł42 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od października 2024r Słoneczne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Długa

Wola Przypkowska,mazowieckie

868 000 zł12 400 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w części mn i w części R. Cisza i spokój. Jednocześnie bliskość drogi dk7 i S7. Na ulicy Długiej powstają nowe osiedla domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Kaczory,wielkopolskie

370 000 zł4 042 m² 91,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? skorzystaj Z bezpłatnych usług naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej. Domy o pow 100 mkw składają się z: parter: - przedsionek 4,24 mkw - korytarz z klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł34 m² 13 958,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie ma powierzchnię 34,03m2 i znajduje się na 2 ostatnim piętrze w 2 budynku z windą na wrocławskich Myślicach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Tylko u nas! Do sprzedaży dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym położony w świetnej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Dom o powierzchni 130 m2 posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Choroszcz

Choroszcz,podlaskie

1 590 000 zł400 m² 3 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 150 m²

Prezentujemy Państwu niesamowitą, urokliwą posiadłość w Choroszczy. Nieruchomość składa się z 2 niezależnych domów, budynku użytkowego ok. 400 m2, budynków gospodarczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Poranna

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł27 m² 14 249,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Toplokalizacja! Poranna /top/krzyki/1pok- 27m2/balkon/komórka Lokatorska` Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament o powierzchni 27m2 mieszczący się przy ul. Roży Wiatrów na 1-szym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Gdynia,pomorskie

550 000 zł56 m² 9 814,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Twój pośrednik, twój sąsôd! Do sprzedaży oferuję Państwu 2 - pokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji w Gdyni - zlokalizowane w dzielnicy Działki Leśne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Bronisławów

Bronisławów,mazowieckie

400 000 zł3 332 m² 120,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Krótko: pięknie zadrzewiona działka obok Mszczonowa. Dla kogo? Działka idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, a jednocześnie nie wielką odległość od miasta. Czy to jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

780 000 zł1 104 m² 706,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w najbardziej pożądanej lokalizacji Grodziska Maz. blisko wkd. Powierzchnia: 1104 m2 (możliwość podziału na dwie po 550 m2 każda), wym. 24 x 46 m. W mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Agrestowa

Meszna,śląskie

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:632 m²

Oferujemy państwu do sprzedaż drewniano-murowany dom położony w Mesznej, powiat bielski. Dom o powierzchni użytkowej około 118m2 na 6 arowej działce. Dom do wykończenia, stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kowalicha

Kowalicha,mazowieckie

590 000 zł1 989 m² 296,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna spokojna lokalizacja i świeże powietrze Kowalicha ul Sosnowa Na sprzedaż oferta domu letniskowo-mieszkalnego całorocznego o pow 71m2 położonego na budowlanej działce 1989m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Biała Góra

Biała Góra,mazowieckie

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w miejscowości Biała Góra niedaleko Białobrzegów Leśna, o powierzchni 1000 w kompleksie lasów sosnowych. Położona w starorzeczu Pilicy, w pobliżu piaszczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Brzechwy

Ruda Śląska,śląskie

329 000 zł55 m² 5 981,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Urokliwe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane blisko lasu! Nieruchomość położona w Rudzie Śląskiej, dzielnicy Halemba. Lokalizacja oferuje doskonałe połączenie spokojnego otoczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Gołdap,warmińsko-mazurskie

260 000 zł49 m² 5 350,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w uzdrowiskowej miejscowości jaką jest Gołdap. Budynek wybudowany został w latach 60-tych z cegły. Położony jest przy pięknej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Żukowo,pomorskie

269 000 zł878 m² 306,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

- oferta bez prowizji - - /nowa niższa cena/ - polecamy uwadze atrakcyjną i słoneczną działkę budowlaną - nr 279/30 - położoną w żukowie - Działka w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Helska

Gdynia,pomorskie

399 000 zł40 m² 9 960,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz dwupokojowego mieszkania w niskiej zabudowie, w świetnie skomunikowanym miejscu? Idealnie trafiłeś! nie pobieramy prowizji od kupującego. Atuty: - świetna lokalizacja 1 minuta do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

750 000 zł149 m² 5 021,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1911

Rewelacyjnie położone mieszkanie w centrum przy zrewitalizowanym odcinku ul. Żółkiewskiego / Śmiałego. Nowa nawierzchnia, ławki, zielone nasadzenia, odnowione kamienice, sprawiają że obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł57 m² 8 336,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,46 m2 z dużym ogrodem. Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe oraz jest możliwość dokupienia dodatkowego. Atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

432 000 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 z z balkonem. Mieszkanie znajduję się w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł54 m² 12 642 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,71 m2 z 2000 roku usytuowane na 8 piętrze w bloku z windą przy ulicy Poleskiej. Idealne pod inwestycję bądź dla.