dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 305 ogłoszeń

730 620 zł41,38 m² 17 656,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkania na Bronowicach w rejonie ul. Lazurowej, ul. Smętnej o różnym metrażu od 20 - 40 m2 na parterze, i i II piętrze w stanie deweloperskim do.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł86 m² 4 244,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 353 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 86 m2 na działce 1353 m2 położony w niewielkiej wiosce gminy Mrozy. Dom składa się z hallu , łazienki , jadalni z aneksem oraz pięknego.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 080 m² 128,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trafiają działki z warunkami zabudowy położone 2km od miejscowości Protasy. Powierzchnia pierwszej działki to 1063m2, druga z działek ma powierzchnię 1080m2. Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,50 m² 14 660,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,5 m , położone na 4. piętrze w bloku na warszawskim Targówku. Mieszkanie idealne dla rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

330 080 zł2 063 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gestor Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży dwóch sąsiadujących ze sobą działek, położonych w malowniczej miejscowości Uciechów, w gminie Dzierżoniów. Nieruchomości zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł214,34 m² 5 551,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Tylko u Nas, oferta na wyłączność! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, wolnostojący z garażem dwustanowiskowym położony w kameralnej okolicy, w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł68 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Rabka-zdrój. Mieszkanie trzypokojowe bezczynszowe, własnościowe w budynku wielorodzinnym. W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont. Została wymieniona cała instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł854 m² 579,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Laszczki, gmina Raszyn. Działka o powierzchni 854m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 22,5 szerokości (od drogi dojazdowej) na 38m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 610 zł90,38 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa roszarnia - to Twoje miejsce na mapie Leszna! Nowoczesna architektura w doskonałej lokalizacji - apartamenty szyte na miarę! Inwestycja przy ul. Irlandzkiej to 4 kondygnacyjny obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 003 385 zł67,70 m² 14 821,05 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna, jednoetapowa inwestycja w samym sercu Moreny w ramach której powstaną 154 mieszkania. Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc 2% Dlaczego warto tu zamieszkać? To 12.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 001 m² 699 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Poznań, ul. Morasko Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 221, położona w północnej części Poznania, przy ul. Morasko. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł170 m² 9 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Do sprzedania budynek wolnostojący z przeznaczeniem pod produkcję i magazynowanie, ewentualnie sklep internetowy z zapleczem biurowym i magazynowym. Położony w Węgrzcach.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom na sprzedaż położony w Mierzawie gmina Wodzisław to przestronny obiekt o powierzchni 200 m , idealny dla rodzin szukających miejsca do własnej aranżacji. Budynek oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł21 900 m² 168,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Sierakowo, niedaleko Polic i Szczecina. W pobliżu (ok. 1 kilometra) ma przebiegać Zachodnia Obwodnica Szczecina. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł48,60 m² 12 736,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 1 piętrze w kameralnym budynku. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 082 400 zł520 600 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunty rolne ustrzyki dolne 52 ha woj. podkarpackie Oferta na wyłączność Ustrzyki Dolne - Bandrów Narodowy powiat bieszczadzki woj. podkarpackie OPIS NIERUCHOMOŚCI : Klasy.

Szczegóły ogłoszenia

544 000 zł57,80 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Zdjęcia wykorzystane w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i pochodzą z innej realizacji o podobnym standardzie wykończenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł44,09 m² 7 598,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Słoneczne dwa pokoje o powierzchni 44,09 m na ul. Racławickiej w centrum Świdnika. Mieszkanie znajduje się na parterze w zadbanym bloku, po termomodernizacji. Skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł400 m² 9 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Marzysz o niesamowitym domu w górach lub inspirującym biznesie ,poznaj ofertę jaka prezentują nieruchomości mały domek' Na sprzedaż Butikowe uroczysko dla dorosłych,za siódma górą ' Leży.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 001 m² 209,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży : działka budowlana #twojaprzyszloscmaswojadres Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Skwierzyna Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł43 m² 9 279,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż przytulne, zadbane mieszkanie usytuowane na 3 piętrze kamienicy. Na powierzchni ok. 43m2 znajduje się ok 21m2 salon z aneksem kuchennym, ok. 12m2 sypialnia i 6m2 łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

410 000 zł3 615 m² 113,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę inwestycyjną w Brodnicy o powierzchni 3615 m2. Terem położony jest w pobliżu drogi krajowej nr 15. Znakomita ekspozycja na całe miasto (działka zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł198,20 m² 2 976,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal handlowo usługowy w sercu Nowego Sącza 120 m + 78 m piwnic. Na sprzedaż oferujemy reprezentacyjny lokal handlowo usługowy o powierzchni 120 m wraz.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł76,77 m² 8 323,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mieszkanie w bloku nie jest dla Ciebie, ale budowa domu to zbyt długie i drogie przedsięwzięcie? Centrum miasta to Twoim zdaniem betonoza, za to wieś kojarzy Ci się z izolacją? Być może.

Szczegóły ogłoszenia

65 730 zł626 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest kompleks wyjątkowo atrakcyjnych działek budowlanych, z widokiem na jezioro Lokalizacja: ~ Dziadkówko, gmina Mieleszyn ~ trasa S5- 4 km ~ Jezioro Dziadkowskie- 150 m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 216 zł53,64 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.19,88 m2.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł3 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Lindów (gmina Lipie). Numer działki, której dotyczy ogłoszenie: 127/4 obręb 0007 Lindów. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł50,76 m² 15 740,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 50,76m2, zlokalizowane w Krakowie - Prądnik Biały. Apartament usytuowany na parterze w 4-piętrowym bloku , położonym na.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł56,50 m² 7 415,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Mysłowice Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie , zlokalizowane w Mysłowicach przy ul. ul. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł127 m² 27 559,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Są we Wrocławiu adresy, które nie wymagają reklamy Sępolno to klasa sama w sobie. Jeśli szukasz domu, który łączy prestiż "miasta-ogrodu" z prawdziwą prywatnością i zielenią za.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł90,20 m² 6 862,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Apartament z duszą, który daje więcej niż metraż. W dwóch dużych pokojach wykorzystano wizualizacje przedstawiające jedynie przykładowe umeblowanie aktualny wystrój może różnić się od.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47 m² 8 914,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47m2 na parterze w bloku na osiedlu zamkniętym w Ciechocinku mieszkanie składają się z : salonu pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł922 m² 943,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny na Marysinie/ Rogach, w rejonie ulicy Woskowej / Wycieczkowej/ Kryształowej. Cicha, spokojna okolica. W sąsiedztwie głównie nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 4 działki po 3000 m2 o wymiarach 100 m x 30 m. Działki bez Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp) to wiąże się z wystąpieniem do urzędu do wydanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

899 000 zł112 m² 8 026,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Oferujemy na sprzedaż uroczy dom o powierzchni 112 m2, zlokalizowany w spokojnej, zielonej okolicy niedaleko lasu, idealny do wypoczynku i relaksu. Dom składa się z 3 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł200 m² 4 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 095 m²

Obiektem sprzedaży jest klimatyczna inwestycja położona w miejscowości Zubrzyca Górna. "Domek pod Aniołem" zlokalizowany jest u podnóża Babiej Góry, a z działki rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

256 410 zł1 221 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1 221 m2, zlokalizowana terenie prestiżowego, dynamicznie rozwijającego się osiedla domów jednorodzinnych w Chęcinach, przy ul. Zelejowe j . Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł189 m² 10 317,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Komfortowy dom z basenem i strefą wellness | Wrocław / Mirków Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 189 mkw, położony na 800 metrowej działce w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł53,16 m² 9 123,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,16 m , zlokalizowane przy ul. Kurpiowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z 1990.

Szczegóły ogłoszenia

447 740 zł36,70 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 36,70 mkw usytuowane na III piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.