dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. 11 Listopada

Konin,wielkopolskie

4 200 000 zł6 524 m² 643,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa przygotowuje do sprzedaży prawa do nieruchomości położonych W koninie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł50 m² 16 865,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na Pradze-Południe nieopodal Ronda Wiatraczna i planowanej stacji metra. Mieszkanie ma 50 m2, znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Gorzyce

Gorzyce,śląskie

98 000 zł865 m² 113,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Gorzycach , powiat wodzisławski, zlokalizowana przy ul. Juliusza Słowackiego. Powierzchnia działki: 865m2 - idealna przestrzeń do stworzenia Twojego wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

799 000 zł61 m² 13 098,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

### oferta dostępna tylko W naszym biurze ### - mistrzejowice - os. Złotego wieku! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Mistrzejowice, os. Złotego Wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radziwoja

Mrowino,wielkopolskie

4 200 000 zł257 m² 16 342,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 964 m²

No1 real estate zaprasza do wyjątkowej nieruchomości w otoczeniu brzóz, wśród zabudowy jednorodzinnej, usytuowanej w podpoznańskiej miejscowości Mrowino, zaledwie 18 km od Poznania. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł69 m² 7 693,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68.76 m2 z TARASEM! Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Warszawskiej (rudna Mała). Najważniejsze informacje: - niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Wersele

Wersele,podlaskie

49 000 zł17 339 m² 2,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości, będącej kompleksem działek rolnych częściowo zabudowanych, położonej w miejscowości Wersele - obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 197 000 zł66 m² 18 029,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność przedstawić nowoczesne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Grochowie, nieopodal planowanej stacji M3 Rondo Wiatraczna. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybna

Rybna,małopolskie

899 000 zł140 m² 6 411 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Jeśli szukasz nowego domu, który chcesz urządzić w swoim stylu to jest idealna oferta dla Ciebie! Przedstawiamy Państwu nowoczesny dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Rybna, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

588 672 zł38 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

130 000 zł2 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Grzybowo,zachodniopomorskie

640 000 zł38 m² 17 066,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokojowy apartament z ogródkiem i tarasem blisko plaży w Grzybowie Uwaga! - udokumentowane wysokie przychody Z najmu Wysoki standard wyposażenia, gotowy do zamieszkania lub wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł74 m² 6 743,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m2, znajdujące się w samym sercu Torunia, zaledwie kilka kroków od starówki. Idealne dla osób ceniących przestrzeń i tradycyjny, góralski styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

380 400 zł41 m² 9 369,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dobra lokalizacja! inwestycja deweloperska! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,6m2, usytuowane w samym sercu Lubina, przy ul. Kochanowskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł49 m² 13 260 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, przy ul. Nowowiejskiej na Śródmieściu. Lokal mieszkalny o powierzchni 49,02 mkw., znajduje się na 2 piętrze budynku wybudowanego w latach '50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krasne

Krasne,podkarpackie

1 049 000 zł116 m² 7 672,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 m²

Oferta bez prowizji, bez podatku pcc 2% Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o pow.119m na działce 3,3ar, położony w cichej i spokojnej okolicy w Krasnem. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Niedźwiedziówka

Niedźwiedziówka,pomorskie

79 000 zł1 197 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka Budowlana w Niedźwiedziówce, media przy działce (wodociąg, prąd) Wybuduj swój wymarzony dom w Niedźwiedziówce Kupując nieruchomość w naszym biurze, nie ponosisz kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

263 000 zł60 m² 4 363 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 60 m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy położonej w Śródmieściu Bytomia. Kamienica w ostatnich dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

769 900 zł130 m² 5 904 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy Bliźniak w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim, gotowy do wykończenia pod klucz - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 129m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

330 000 zł35 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Tylko w homelia Nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o pow. 35 m2 zlokalizowane na 1 piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Seminaryjskiej 6/8 w Kielcach. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Walendów,mazowieckie

2 490 000 zł283 m² 8 798,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Rezerwacja Piękny, wyjątkowy Dom wolnostojący w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy, wśród zabudowy willowej na prestiżowym, zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Radzymin

Radzymin,mazowieckie

270 000 zł603 m² 447,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działki budowlanych, na terenie objętym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. działki znajdują się w Radzymina. Przeznaczenie - domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bartołty Wielkie

Bartołty Wielkie,warmińsko-mazurskie

320 000 zł600 m² 533 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro M2 Olsztyn prezentuje Obiekt usługowo-mieszkalny do remontu w miejscowości Bartołty Wielkie gmina Barczewo województwo Warmińsko-Mazurskie. Bartołty Wielkie jest to miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Geodezyjna

Warszawa,mazowieckie

808 000 zł50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania ładne, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,50 m, znajdujące się w Warszawie na Białołęce przy ulicy Geodezyjnej 82a na pięknym osiedlu Lewandów Leśny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszalińska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

550 000 zł42 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker .W ofercie w pełni wyposażone i kompletnie urządzone meszkanie 2 pokojowe w Kołobrzegu. Mieszkanie o powierzchni 42,44 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lipińskiego

Kraków,małopolskie

992 000 zł62 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Chciałabym zapoznać Państwa z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 61,68 m2 z balkonem , zlokalizowanego na Ruczaju przy ulicy Lipińskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Polarna

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł56 m² 13 615,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 56,48 m , położone na strzeżonym oraz monitorowanym osiedlu w atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

701 792 zł67 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokal mieszkalny o powierzchni projektowej 67,48 m2 położony na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Opis mieszkania: pokój o pow. 15,65 m2 z kuchnią o pow. 10,66 m2 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Sosnowiec,śląskie

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m2 w Sosnowcu przy ulicy Jagiellońskiej w skład którego wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - 2 pokoje wraz z antresolami -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł42 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Brief: gocław | Horbaczewskiego. Mieszkanie o powierzchni 42 m2. Dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, zabudowany balkon, parking na zamkniętym terenie. Monitorowane osiedle, idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

80 000 zł400 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka ogrodzona, zadbana , drzewa wyłącznie iglaste. Na działce bardzo ładny drewniany domek typu brda ok.40m. Domek po remoncie - wymiana pokrycia dachu. Działka w odległości ok.1 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skrzyszowska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

483 000 zł107 m² 4 497,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

4 pokoje + salon z kuchnią. Dom 107m2, działka 600m2 Oferta bezpośrednio od wykonawcy. Bez podatku pcc! Dom na sprzedaż: powierzchnia domu: 107,4 m2 Działka: 600 m2 Ceny: 1. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sądowa

Mogilno,kujawsko-pomorskie

2 900 000 zł1 000 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:933 m²

Na sprzedaż dochodowa kamienica w centrum Mogilna. Kamienica po generalnym remoncie. W 2020 przeszła termomodernizacje. Wymieniona stolarka okienna i drzwiowa. Nowa elewacja, wymieniony dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakroczymska

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł45 m² 13 755,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! Powierzchnia podana powyżej uwzględnia skosy i stanowi powierzchnię całkowitą. Czy zależy Ci na mieszkaniu w ścisłym centrum Warszawy? Czy chcesz mieć w zasięgu pieszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł52 m² 12 115,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wykończone w wysokim standardzie, przestronne z dużym balkonem! Słoneczne i przestronne mieszkanie położone jest na trzecim piętrze apartamentowca z 2014 roku z wjazdem od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turkusowa

Szczecin,zachodniopomorskie

535 000 zł53 m² 10 171,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Nowa cena! Na sprzedaż oferujemy Państwu przytulne 2 pokojowe mieszkanie, z swoją wyjątkową atmosferą. Zlokalizowana nieruchomość przy ul. Turkusowa, w bliskim sąsiedztwie węzła.