dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grzybowa

Legionowo,mazowieckie

1 550 000 zł356 m² 4 351,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu dwukondygnacyjnego z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej w wydzielonej części, z oddzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 840 000 zł208 m² 8 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Opiekun nieruchomości: tel. Podstawowe informacje: nieruchomość zabudowana 2 budynkami: 200 m2 i 60 m2. Oba budynki wykończone i przeznaczone do celów mieszkaniowych. Doskonała lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnówka

Tarnówka,wielkopolskie

275 000 zł90 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 300 m²

Firma Euro-Dom Nieruchomości oferuje na sprzedaż urokliwy dom z dużą działką o pow. 1,03 ha w Tarnówce gm. Grzegorzew. Parterowy dom o powierzchni użytkowej 72 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wspólna Droga

Kamionka,mazowieckie

1 299 000 zł104 m² 12 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy na sprzedaż parterowy dom wolnostojący o pow. 104 m2 usytuowany na pięknej działce o pow. 1400 m. kw. w miejscowości Kamionka w gminie Piaseczno. Bardzo szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Leszno,wielkopolskie

249 000 zł1 054 m² 236,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1054 m2 położona w Wilkowicach. Doskonała lokalizacja! Wilkowice- sypialnia Leszna z pełnym zapleczem handlowo-usługowym. Bardzo dobry i szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Platynowa

Strzeganowice,dolnośląskie

1 249 000 zł3 550 m² 4 803,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą unikatowej nieruchomości, położonej w urokliwej miejscowości Strzeganowice, zaledwie kilka minut od Wrocławia. To idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Trzebiatowska

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

1 000 000 zł2 100 m² 476,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu tel. Na sprzedaż działka budowlana położona nad samą rzeką Regą, z dostępem do linii brzegowej! lokalizacja: lokalizacja: mrzeżyno ul Trzebiatowska działka 352/12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Necla

Wejherowo,pomorskie

495 000 zł62 m² 7 983,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1898

Квартира на продаж Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 63m2. Korytarz - 8m2 - szafa w zabudowie wc - 1m2 Łazienka - 3m2 Salon - 20m2 Sypialnia 1 - 9m2 Sypialnia 2 - 14m2 Kuchnia - 8m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

385 000 zł48 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow użytkowej- 47,6M2 - blisko centrum jg Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładne, gustownie urządzone mieszkanie dwupokojowe o pow użytkowej 47,6m2 położone w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jaksonów

Jaksonów,dolnośląskie

499 000 zł77 m² 6 497 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Cztery pokoje w nowym budownictwie z dużym balkonem i pięknym widokiem, blisko Wrocławia. Idealne dla rodziny. Słoneczne, przestronne mieszkanie czteropokojowe, z oddzielną, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

955 000 zł3 100 m² 308,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana 3100m2 w malowniczej miejscowości Złotokłos, niedaleko Piaseczna. Ogrodzona , sąsiedztwo domów jednorodzinnych. Dojazd drogą asfaltową. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Wardężyn

Wardężyn,wielkopolskie

519 900 zł6 300 m² 82,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w trybie elektronicznym nieruchomości, położonej przy nr 63,Kuchary Borowe, 62-570 Rychwał Opis nieruchomości: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 071 036 zł57 m² 18 859,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie na Zabłociu w Krakowie. Bez pcc Nie pobieramy prowizji. Lokalizacja: wyjątkowa lokalizacja - blisko centrum i gęsta sieć transportu miejskiego; wysokie, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szkolna

Pasym,warmińsko-mazurskie

109 000 zł1 008 m² 108,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Pasymiu na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Oznaczenie granic działki na zdjęciach jest orientacyjne. Otoczenie Działka znajduje się w Pasymiu, powiat szczycieński,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Ostrowina

Ostrowina,dolnośląskie

1 520 000 zł30 248 m² 50,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Marzysz o własnym kawałku ziemi, gdzie zapanuje harmonia z naturą? Ta działka to spełnienie Twoich marzeń! Działka w miejscowości Ostrowina (powiat oleśnicki) - malownicza okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

545 000 zł111 m² 4 890,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Przy lesie bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! budynek sprzedawany W stanie deweloperskim! cena 545 tyś dotyczy domu w stanie surowym zamkniętym z elewacją. Stan deweloperski 699.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Domeyki

Wrocław,dolnośląskie

1 370 000 zł91 m² 14 987,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:440 m²

Serdecznie zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław, fabryczna, grabiszyn, podróżnica, dom W zabudowie, 3 pokoje, piwnica, działka 440 M2 Zapraszam do zakupu nieruchomości w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Prochownia

Kielce,świętokrzyskie

929 000 zł2 413 m² 385 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż super działka budowlana/inwestycyjna w Kielcach o pow. 2413mkw przy ul. Prochownia. Działka uzbrojona (prąd, gaz, woda, kanalizacja), dojazd do działki drogą asfaltową, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolna Brama

Gdańsk,pomorskie

1 190 000 zł102 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Wyjątkowe mieszkanie, po generalnym remoncie w kamienicy w centrum Gdańska. Mieszkanie ma wymienione wszystkie instalacje: hydraulika, C.O., elektryka, gaz oraz nowe okna PCV, nowy piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Ustka,pomorskie

430 000 zł47 m² 9 131,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w którym cały czas mieszkamy. Ciche, ciepłe. Wszystkie okna wymienione oprócz kuchni. Bieżąca ciepła woda. Do zamieszkania od razu. Toaleta i łazienka osobno. Bardzo duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Topolowa

Dziechciniec,mazowieckie

210 000 zł1 200 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dzień dobry, oferuję działkę budowlaną o pow. 1200 m2, nr. działki: 6-56/8. W chwili obecnej trwają prace związane z drogą dojazdową (szer. 7m, wykorytowana - systematycznie nawożony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Techników

Chełm Śląski,śląskie

365 000 zł69 m² 5 289,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Dzień dobry do sprzedania oferuję mieszkanie 3 pokojowe z dużym salonem w spokojnej okolicy otoczonej przyroda z dala od miejskiego hałasu, mieszkanie 1,5 r temu po remoncie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

399 492 zł55 m² 7 352,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W dni Otwarte Oferta na dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze Sprzedaży. Zapraszamy do Biura na inwestycji w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

2 448 999 zł149 m² 16 385,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam świetną inwestycję w samym centrum Wrocławia, a jednocześnie na uboczu. Osiedle powstało tuż przy Odrze, na Starym Mieście, co zapewnia: - doskonałą komunikację, - o krok od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Teresy od Dzieciątka Jezus

Łódź,łódzkie

415 150 zł44 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykle ciekawą propozycję do zamieszkania w niezwykle prestiżowym osiedlu jakim jest Julianów. To co wyróżnia tą inwestycje To zdecydowanie lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perkuna

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł57 m² 13 562,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Pomyśl o mieszkaniu, które idealnie spełni Twoje oczekiwania. Myślisz o przyszłości i założeniu rodziny? To mieszkanie ze względu na swój układ będzie w stanie zapewnić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grupy AK Północ

Warszawa,mazowieckie

798 000 zł44 m² 18 115,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży eleganckie 2 pokojowe mieszkanie o pow, 444,05m2 z aneksem kuchennym, tarasem o pow. 39m2 i miejscem postojowym w garażu podziemnym, znajdujące się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 200 zł40 m² 6 967,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Makler poleca na sprzedaż bardzo wygodnie urządzoną kawalerkę w kamienicy przy ulicy Kordeckiego. Druga linia zabudowy, 1 piętro. Gotowiec inwestycyjny! Mieszkanie pomysłowo wykończone, regał na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Borzestowo

Borzestowo,pomorskie

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kalksztajnów

Gdynia,pomorskie

535 000 zł41 m² 12 985,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem oferty jest sprzedaż przestronnej, słonecznej kawalerki położonej na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu w Gdyni. Duży, słoneczny pokój z wyjściem na balkon, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Damroki

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł103 m² 6 786,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie w pięciopiętrowym budynku. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego dwupoziomowego mieszkania, usytuowanego na 4. i 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

661 196 zł44 m² 15 061,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja Mieszkanie z widokiem na wodę. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Police

Police,zachodniopomorskie

419 000 zł45 m² 9 257,62 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Policach, po generalnym remoncie! Oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,26 m2, znajdujące się na 7 piętrze budynku z windą typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł100 m² 17 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Apartament mieści się na kameralnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu w części starego Wilanowa. Mieszkanie posiada trzy pokoje, jadalnię z wykuszem, dwie łazienki, garderobę, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 299 000 zł146 m² 8 897,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o wysokim standardzie wykończenia, na terenie kameralnego, zielonego osiedla zapewniającego dużą prywatność i intymność. Film prezentujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żmigrodzka

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł51 m² 10 690 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż Piękne Mieszkanie na parterze, ul. Żmigrodzka, rzeszów Cena: 550 000 zł Lokalizacja: ul. Żmigrodzka, rzeszów Powierzchnia mieszkania: 51,45 m Poziom: 0 (parter) Czynsz administracyjny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tarnawa Dolna

Tarnawa Dolna,małopolskie

600 000 zł4 548 m² 132 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z panoramicznym widokiem na Jezioro Mucharskie i zaporę oraz na okoliczne góry i miejscowości. Atrakcyjnie położona działka w sąsiedztwie lasu na zboczu Tarnawskiej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

700 000 zł48 m² 14 644,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,8 m2 usytuowane na 2 piętrze wysokiego bloku, na osiedlu Złotego Wieku w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

1 150 000 zł235 m² 4 886,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Poszukujesz parterowego domu z poddaszem użytkowym dla swojej rodziny, położonego w kameralnym i spokojnym sąsiedztwie. Dom z zewnątrz niepozorny - po wejściu zaskakuje przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olszówka

Olszówka,wielkopolskie

235 000 zł166 m² 1 412,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Wolnostojący dom parterowy z użytkowym poddaszem, zlokalizowany w miejscowości Olszówka, gm. Olszówka o powierzchni użytkowej 166,38 m , usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokola

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł30 m² 14 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Krzyki ulica Sokola - cisza i zieleń gwarantowane! Wysoki parter w 4 piętrowym, zadbanym, ocieplonym bloku, klatka schodowa po remoncie. Pełna własność z kw. Funkcjonalny rozkład: -.