dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Hajnówka

Hajnówka,podlaskie

63 850 zł1 277 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na przedmieściach Hajnówki, w cichej i spokojnej okolicy. Dojazd drogą asfaltową. W drodze są media: woda i prąd. Wydane warunki zabudowy dla budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zdziechów

Zdziechów,mazowieckie

59 000 zł1 031 m² 57,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, sprzedam pięknie położoną działkę budowlaną w miejscowości Zdziechów, gmina Szydłowiec. Działka ma 76/1 ma 10 arów (1031 M2) i idealne wymiary pod budowę domu. Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jeziorki

Jeziorki,wielkopolskie

399 000 zł3 150 m² 126,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, proszę zapoznać się z ofertą sprzedaży działki z nietypowymi klimatami ;). Lokalizacja: wieś Jeziorki - bardzo mała miejscowość leżąca między Bukiem a Stęszewem. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jasionka,podkarpackie

515 000 zł135 m² 3 811,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową propozycję dostępną w ofercie biura "rzeszowskie Nieruchomości". Do sprzedania mamy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135,13 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

570 000 zł48 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nieruchomość położna na dużym, dobrze usytuowanym osiedlu z widokiem na panoramę Józefosławia. Dwupokojowe, świeżo wyremontowane, mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

950 000 zł300 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom o całkowitej powierzchni 300m2, powierzchnia użytkowa domu to 170m2. Dom znajduje się w Obornikach Śląskich, miejscowości oddalonej od Wrocławia 20 km. Dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 390 000 zł244 m² 5 696,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:459 m²

Makler poleca Makler Nieruchomości poleca do sprzedania dom w Bydgoszczy w dzielnicy idealnej do prowadzenia prywatnej praktyki lekarskiej.Dom znajduje się na Bartodziejach.Idealna miejscówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Sosnowiec,śląskie

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe umeblowane oraz wyposażone! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,64 mkw. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji Sosnowca. Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Niwicka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

149 000 zł1 400 m² 106,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedamy działkę budowlaną w Gorzowie Wlkp przy ulicy Niwickiej o powierzchni 1385 m2. Szybki i wygodny dojazd drogą asfaltową do centrum miasta. Udział w drodze prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zduny

Zduny,wielkopolskie

279 000 zł70 m² 3 991,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie Zduny! kwadrat prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie usytuowane w centrum Zdun. (około 8 km od Krotoszyna). Mieszkanie o pow. 69,9 m2 znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Niepodległości

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

699 000 zł353 m² 1 980,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 011 m²

Polecam do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Doskonała lokalizacja przy głównej ulicy miasta. Działka 3011 mkw, nieruchomość frontowa- 235 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł52 m² 7 096,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Poszukujesz mieszkania w spokojnej okolicy, niewymagającego nakładów finansowych? Mamy idealne rozwiązanie! Dwupokojowe mieszkanie w otoczeniu zieleni i terenów spacerowych nad rzeką -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Obrzębin

Obrzębin,wielkopolskie

1 199 000 zł586 m² 2 046,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Polecam bardzo atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną przy samej granicy gminy Turek- w miejscowości Obrzębin. Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalno- usługowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gądów

Gądów,dolnośląskie

1 800 000 zł244 m² 7 389,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

Mam Państwu do zaoferowania dom w zabudowie wolnostojącej z 2006 r. z pięknym ogrodem, w spokojnej miejscowości Gądów zlokalizowanej od strony wrocławskiego Oporowa - zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł57 m² 8 336,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nową inwestycję mieszkań w zabudowie szeregowej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rzeszowie | ul. Lwowska! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

649 000 zł39 m² 16 770 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english zakup bez podatku pcc 2% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka w Krakowie (dzielnica Podgórze). Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

805 000 zł54 m² 15 046,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

- we speak english! спілкуюся українською мовою! - Na sprzedaż nowoczesne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, idealne dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 100 000 zł169 m² 6 508,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Baz pcc. Spokojna okolica. Do stacji wkd niecałe 2 km. Solidny wykonawca. Dom dla rodziny z dziećmi. Na parterze przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogrodu wc. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 050 000 zł8 769 m² 119,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w Częstochowie. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53 G Oferujemy wyjątkowo atrakcyjną działkę w Częstochowie o powierzchni 8769 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

1 549 000 zł73 m² 21 190,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy wykończone w wysokim standardzie mieszkanie z ogrodem, idealne dla rodziny. Znajduje się ono na strzeżonym osiedlu, na parterze budynku. Rozkład pomieszczeń: mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

2 900 000 zł75 m² 38 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o wielkości 75m2, w wyjątkowym miejscu przy prywatnej marinie. 3 pokoje, w tym dwie sypialnie, dwie łazienki, salon łączony z kuchnią. Pełne wyposażenie mieszkania, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł32 m² 10 906,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem | 32,00 m2 | ul. Rejtana | Rzeszów Prezentowane 1 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię użytkową 32 m2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:791 m²

Biała Posesja oferuje do sprzedaży wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Nowa Wieś Wielka pod Bydgoszczą. Prezentowana nieruchomość znajduje się zaledwie 20 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

863 152 zł58 m² 14 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

899 990 zł44 m² 20 435,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lux przy Odrze na Browarach z balkonem! Oferujemy na sprzedaż w pełni wykończony apartament o powierzchni 44 m kw znajdujący się na 3 piętrze. Dodatkowym atutem mieszkania jest spory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Grzybowa

Legionowo,mazowieckie

1 550 000 zł356 m² 4 351,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu dwukondygnacyjnego z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej w wydzielonej części, z oddzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł46 m² 30 301,10 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2 pokoje przy Rondzie onz, warte zachodu (słońca)! Prawdziwe "selling sunset"! Zapraszam na zachód słońca z widokiem na Rondo onz, pałac Kultury i Nauki i Plac Grzybowski. Widok, widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgrupowania AK Żmija

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł54 m² 11 481 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Jeżeli szukasz słonecznego mieszkania na poddaszu, zależy Ci na spokojnej okolicy i zieleni wokół, a jednocześnie akceptujesz brak windy, zapraszam na Warszawskie Bielany. Mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grzybowa

Legionowo,mazowieckie

1 550 000 zł356 m² 4 351,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 840 000 zł208 m² 8 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Opiekun nieruchomości: tel. Podstawowe informacje: nieruchomość zabudowana 2 budynkami: 200 m2 i 60 m2. Oba budynki wykończone i przeznaczone do celów mieszkaniowych. Doskonała lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnówka

Tarnówka,wielkopolskie

275 000 zł90 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 300 m²

Firma Euro-Dom Nieruchomości oferuje na sprzedaż urokliwy dom z dużą działką o pow. 1,03 ha w Tarnówce gm. Grzegorzew. Parterowy dom o powierzchni użytkowej 72 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wspólna Droga

Kamionka,mazowieckie

1 299 000 zł104 m² 12 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy na sprzedaż parterowy dom wolnostojący o pow. 104 m2 usytuowany na pięknej działce o pow. 1400 m. kw. w miejscowości Kamionka w gminie Piaseczno. Bardzo szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Leszno,wielkopolskie

249 000 zł1 054 m² 236,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1054 m2 położona w Wilkowicach. Doskonała lokalizacja! Wilkowice- sypialnia Leszna z pełnym zapleczem handlowo-usługowym. Bardzo dobry i szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Platynowa

Strzeganowice,dolnośląskie

1 249 000 zł3 550 m² 4 803,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą unikatowej nieruchomości, położonej w urokliwej miejscowości Strzeganowice, zaledwie kilka minut od Wrocławia. To idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Trzebiatowska

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

1 000 000 zł2 100 m² 476,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu tel. Na sprzedaż działka budowlana położona nad samą rzeką Regą, z dostępem do linii brzegowej! lokalizacja: lokalizacja: mrzeżyno ul Trzebiatowska działka 352/12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Necla

Wejherowo,pomorskie

495 000 zł62 m² 7 983,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1898

Квартира на продаж Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 63m2. Korytarz - 8m2 - szafa w zabudowie wc - 1m2 Łazienka - 3m2 Salon - 20m2 Sypialnia 1 - 9m2 Sypialnia 2 - 14m2 Kuchnia - 8m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

385 000 zł48 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow użytkowej- 47,6M2 - blisko centrum jg Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładne, gustownie urządzone mieszkanie dwupokojowe o pow użytkowej 47,6m2 położone w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jaksonów

Jaksonów,dolnośląskie

499 000 zł77 m² 6 497 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Cztery pokoje w nowym budownictwie z dużym balkonem i pięknym widokiem, blisko Wrocławia. Idealne dla rodziny. Słoneczne, przestronne mieszkanie czteropokojowe, z oddzielną, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

955 000 zł3 100 m² 308,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana 3100m2 w malowniczej miejscowości Złotokłos, niedaleko Piaseczna. Ogrodzona , sąsiedztwo domów jednorodzinnych. Dojazd drogą asfaltową. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Wardężyn

Wardężyn,wielkopolskie

519 900 zł6 300 m² 82,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w trybie elektronicznym nieruchomości, położonej przy nr 63,Kuchary Borowe, 62-570 Rychwał Opis nieruchomości: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 071 036 zł57 m² 18 859,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie na Zabłociu w Krakowie. Bez pcc Nie pobieramy prowizji. Lokalizacja: wyjątkowa lokalizacja - blisko centrum i gęsta sieć transportu miejskiego; wysokie, dobrze.