dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ruska

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł55 m² 8 604,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania dla rodziny? A może chcesz zainwestować w mieszkanie i wynajmować je studentom? Zapraszam na Pomorzany, do dzielnicy przez wielu uznanej za najlepszą w Szczecinie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Fugasówka

Fugasówka,śląskie

360 000 zł77 m² 4 675,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:540 m²

do sprzedania parterowy dom jednorodzinny położony w gminie Ogrodzieniec /fugasówka na jurze krakowsko-częstochowskiej,posadowiony na działce o pow.ok.540m2.Dom wybudowany w tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

610 000 zł56 m² 10 873,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane w Legionowie. Mieszkanie zadbane, czyste - można zamieszkać bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

709 156 zł57 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie bezczynszowe. Do każdego mieszkania położonego na parterze obligatoryjny zakup 2 miejsc postojowych. Cena miejsca postojowego: 40 000 pln Planowana data oddania do użytku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Godlewskiego

Zielona Góra,lubuskie

699 000 zł73 m² 9 622,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Bez prowizji od Kupującego! Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż! Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego położonego w apartamentowcu przy ul. Zbyszka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Prokowska

Kartuzy,pomorskie

450 000 zł738 m² 609,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W kartuzach na sprzedaż! Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjnie położoną działkę gruntu w Kartuzach przy ul. Prokowskiej. Działka znajduje się 1,5 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Micigózd

Micigózd,świętokrzyskie

359 000 zł104 m² 3 451,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości super locum oferuje Segment dwupoziomowy z działką 200m2! Na sprzedaż oferujemy segment w nowowybudowanym budynku w msc. Micigózd , gmina Piekoszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Ustroń

Ustroń,śląskie

1 799 000 zł283 m² 6 365,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:664 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze, oferujemy Państwu oryginalny, nietuzinkowy i wyjątkowy dom w stylu hacjendy meksykańskiej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 282m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Witów

Witów,małopolskie

650 000 zł875 m² 742,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam do sprzedania atrakcyjna działka w Witowie 700m od Term Chochołowskich świetna lokata kapitału jedna z ostatnich takich działek w tym rejonie działka ma wymiary około 19m na 46m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

3 200 000 zł18 615 m² 171,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:18 615 m²

Manufaktura bielawa /dolnośląskie/ A może by tak postawić na nietypowy budynek o zabytkowym charakterze. Z takich obiektów można zrobić prawdziwe perełki turystyczne lub hotelowe. Są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

539 000 zł46 m² 11 717 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bielany Wrocławskie, atrakcyjna podwrocławska miejscowość z bezpośrednim dostępem do autostrady A4 i szybkim, prostym dojazdem do centrum dolnośląskiej stolicy. Do sprzedaży jest tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

1 049 700 zł61 m² 17 199,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

English version below. 0 % prowizji Brak podatku pcc 2% |r| Property prezentuje interesujące mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 61,03 m2 przy ulicy Na Błonie w dzielnicy Bronowice. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

704 706 zł100 m² 7 049,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do Biura Sprzedaży po najniższą możliwą cenę. Dostępni jesteśmy w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! Zagarnij.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł38 m² 16 375,70 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Wyobraź sobie poranki, gdy z filiżanką kawy na loggii podziwiasz imponujący Pałac Kultury i Nauki, który przypomina, jak blisko jesteś tętniącego życiem serca Warszawy. To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Kraków

Kraków,małopolskie

690 000 zł27 m² 25 100 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję apartament - kawalerkę na 7 piętrze z pięknym widokiem, w inwestycji Tarasy Wiślane - lokalizacja grzegórzki. Mieszkanie ma powierzchnię 27,49m2 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gwiazdowo

Gwiazdowo,wielkopolskie

499 000 zł83 m² 5 999,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Na sprzedaż szeregowiec o powierzchni użytkowej 83m2 z działką. Duży salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, dwie łazienki i dwa miejsca postojowe w cenie. Zadzwoń i umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwupokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m . Nieruchomość mieści się w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym, oddanym do użytku w roku 2023. Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 299 995 zł67 m² 19 356,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

:na skróty: nieruchomość inwestycyjna - z czynnym wynajmem. Na sprzedaż apartament o powierzchni całkowitej 67,16 m2. : lokalizacja: nieruchomość mieści się przy Alei Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł18 m² 18 549,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 17,79 m2, usytuowany na trzecim piętrze budynku czteropiętrowego z 2023 roku, zlokalizowanego w okolicach skrzyżowania ulicy Koszarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Daleszyce

Daleszyce,świętokrzyskie

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje działkę budowlaną na sprzedaż w Sukowie o powierzchni 1000 m2. Szukają Państwo spokojnego miejsca? Jednocześnie zależy Wam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł48 m² 15 416,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować 3 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Ochocie w budynku z 1967 (rama H) na pograniczu Śródmieścia i Starej Ochoty, w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Urbanowska

Poznań,wielkopolskie

948 000 zł105 m² 9 028,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Absolutnie wyjątkowa lokalizacja. Obok Park Wodziczki i Sołacki, infrastruktura handlowo/usługowa, autobus i więcej, do przystanku tramwajowego pst kilka minut spacerkiem. Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Urocze

Kraków,małopolskie

649 000 zł37 m² 17 737,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w 5-piętrowym budynku (około 1958) bez windy na os. Uroczym, dzielnica Nowa Huta. Parking publiczny przed blokiem. Brak strefy płatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Siedliska

Siedliska,podkarpackie

221 000 zł1 700 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż działka 17ar w Siedliskach gmina Lubenia. Media na działce: woda, prąd Działka jest płaska w kształcie prostokąta -widokowa. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spacerowa

Gdynia,pomorskie

1 100 000 zł63 m² 17 460,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Atuty nieruchomości: - 800 m od plaży i molo w Orłowie - blisko centrum - zaciszna okolica w otoczeniu zieleni - budynek monitorowany inwestycja: budynek wybudowany w 1998 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Bibice,małopolskie

949 000 zł93 m² 10 219,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie ok.100 m + ogródek wśród zieleni w Bibicach! Mam przyjemność zaoferować prawie 100-metrowe mieszkanie, położone w urokliwej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

841 251 zł46 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Krakowskim Zabłociu Świetna opcja zarówno jako zakup dla siebie jak i pewna inwestycja kapitału. Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Cegielnik

Cegielnik,kujawsko-pomorskie

179 000 zł1 237 m² 144,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka na skraju lasu (drzewa od północnej strony) w miejscowości Cegielnik, 20 minut od Torunia. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Nasutów

Nasutów,lubelskie

149 000 zł4 224 m² 35,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ofertę sprzedaży stanowi interesująca nieruchomość gruntowa przeznaczona pod zabudowę usług komercyjnych z możliwością uzupełnienia o zabudowę jednorodzinną oraz upraw rolnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

279 000 zł36 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronną kawalerkę 36 m 2 , usytuowane bloku w Świdnicy z pięknym widokiem na góry. Na mieszkanie składają się : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Dybowo

Dybowo,warmińsko-mazurskie

262 506 zł43 751 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 4ha 3751m2, położona w miejscowości Dybowo - gmina Pasym. Klasoużytki : rv - 0,4301, s - Rlllb - 0,1200, łiv - 2,5400, psiv - 3,7551, n -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

620 601 zł40 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z loggią. Mieszkanie wykończone pod klucz. Powierzchnia: 40.43m2 Układ pomieszczeń: Salon z aneksem kuchennym 20.45m2 Sypialnia 11.50m2 Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Gdynia,pomorskie

680 000 zł48 m² 14 122,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie dwupokojowe w centrum Gdyni. Nieruchomość położona na ostatnim piętrze w budynku czteropiętrowym z windą. Powierzchnia to 48,15 m2. Mieszkanie dwustronne z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

1 145 000 zł82 m² 13 970,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zakupu 4-pokojowego mieszkania w Pruszkowie- to idealna propozycja dla rodziny z dziećmi. Mieszkanie o powierzchni 82 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Częstochowa,śląskie

310 000 zł46 m² 6 768,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z bardzo dobrą lokalizacją.Cicha i bezpieczna okolica. Blisko szkoła, przedszkole, basen, promenada. Do Politechniki 15mnut piechotą. Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

600 000 zł64 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam trzypokojowe, spółdzielcze, wyposażone mieszkanie o powierzchni 64 m (ocieplone od strony polnocnej - nie ma doplat za ogrzewanie), czwarte piętro bez pośredników na osiedlu Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

581 000 zł1 993 m² 291,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę, która wg sąsiedztwa może być przeznaczona m.in. pod budownictwo wielorodzinne. Dla terenu , na którym znajduje się działka nie uchwalono miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

298 800 zł42 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnia szansa na wyjątkowe mieszkanie na Osiedlu Jagiellońskim w Dąbrowie Tarnowskiej! Budowa budynku 1b rozpoczęta. Opis mieszkania: z przyjemnością prezentujemy mieszkanie L8 na parterze.