cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 207 ogłoszeń
Od najnowszych
200 207 ogłoszeń
Działka budowlana, ul. Zagórze
Korczyna,podkarpackie
118 000 zł1 700 m² 69,41 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka
Warszawa,mazowieckie
737 000 zł39 m² 18 897,44 zł/m²
Działka rolno-budowlana Uwieliny
Uwieliny,mazowieckie
550 000 zł3 901 m² 140,99 zł/m²
392 000 zł989 m² 396,36 zł/m²
140 000 zł1 049 m² 133,46 zł/m²
Działka, ul. Krasickiego
Prószków,opolskie
90 000 zł677 m² 132,94 zł/m²
1 250 000 zł151,90 m² 8 229 zł/m²
Dworek Sypitki
Sypitki,warmińsko-mazurskie
690 000 zł180 m² 3 833,33 zł/m²
1 300 000 zł8 534 m² 152,33 zł/m²
Dom wolnostojący Ujsoły
Ujsoły,śląskie
690 000 zł190 m² 3 631,58 zł/m²
729 000 zł3 047 m² 239,25 zł/m²
155 000 zł646 m² 239,94 zł/m²
Dom wolnostojący Pyszczyn
Pyszczyn,kujawsko-pomorskie
2 150 000 zł254,30 m² 8 454,58 zł/m²
Rynek pierwotny
552 510 zł52,54 m² 10 515,99 zł/m²
Dom z piwnicą Woryny
Woryny,warmińsko-mazurskie
209 000 zł119 m² 1 756,30 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szumna
Warszawa,mazowieckie
1 100 000 zł95 m² 11 578,95 zł/m²
Dom z tarasem Wieszowa
Wieszowa,śląskie
799 900 zł142 m² 5 633,10 zł/m²
Działka budowlana Tyniec Mały
Tyniec Mały,dolnośląskie
6 000 000 zł10 000 m² 600 zł/m²
Działka budowlana Trzepowo
Trzepowo,pomorskie
323 204 zł3 298 m² 98 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wypoczynkowa
Ustronie Morskie,zachodniopomorskie
549 957 zł42,11 m² 13 060 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Dobra
Dobra,dolnośląskie
216 200 zł1 081 m² 200 zł/m²
2 620 670 zł20 159 m² 130 zł/m²
Dom z garażem, ul. Curie-Skłodowskiej
Mogilno,kujawsko-pomorskie
539 000 zł235 m² 2 293,62 zł/m²
Budynek użytkowy Berezka
Berezka,podkarpackie
2 299 000 zł415 m² 5 539,76 zł/m²
Biurowiec, ul. Bagienna
Legnica,dolnośląskie
800 000 zł380 m² 2 105,26 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Poniecka
Warszawa,mazowieckie
980 000 zł55,40 m² 17 689,53 zł/m²
420 000 zł68 m² 6 176,47 zł/m²
199 000 zł1 527 m² 130,32 zł/m²
435 000 zł1 736 m² 250,58 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Lipce
Lipce,dolnośląskie
240 000 zł1 276 m² 188,09 zł/m²
Dom z garażem, ul. Koralowa
Bezrzecze,zachodniopomorskie
1 999 000 zł350,50 m² 5 703,28 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz
Karpacz,dolnośląskie
690 000 zł35 m² 19 714,29 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom z garażem Głogów Małopolski
Głogów Małopolski,podkarpackie
799 900 zł117,50 m² 6 807,66 zł/m²
Dom z tarasem, ul. Marcinkowo
Wągrowiec,wielkopolskie
890 000 zł107,45 m² 8 282,92 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament 2-pokojowy, ul. Fabryczna
Kraków,małopolskie
411 615 zł26,35 m² 15 621,06 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
219 900 zł36,38 m² 6 044,53 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Bogurodzicy
Szczecin,zachodniopomorskie
599 000 zł71,57 m² 8 369,43 zł/m²
330 000 zł1 501 m² 219,85 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia