dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

733 770 zł47 m² 15 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowy lokal usługowy na sprzedaż. Lokal o powierzchni 32,85 m2 znajdujący się na parterze 11sto kondygnacyjnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Sokołowice

Sokołowice,dolnośląskie

800 000 zł15 800 m² 50,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z ogromnym potencjałem! Szukasz miejsca na realizację swoich inwestycyjnych marzeń? Ta działka to strzał w dziesiątkę! Sokołowice - spokojna okolica, blisko lasu i ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

861 497 zł68 m² 12 725,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie duże 4 pokojowe, rozkładowe na Książu Wielkim. Inwestycja w trakcie realizacji (termin na 11-2024), mieszkania sprzedawane w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Warszawa,mazowieckie

1 229 000 zł75 m² 16 358,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, dwustronnego 3-pokojowego mieszkania na prestiżowym osiedlu w dzielnicy Włochy. Zielona Italia to nowoczesne, ale bardzo urokliwe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

544 383 zł53 m² 10 227 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Rzut mieszkania wraz z wymiarami znajdziesz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

345 000 zł53 m² 6 509,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W ofercie naszego biura atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku w Gryfinie na osiedlu Górny Taras. Budynek ocieplony, z odświeżoną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

599 000 zł61 m² 9 866,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta bezprowizyjna zapytaj O promocję! Zostały ostatnie 3 mieszkania gotowe do odbioru! lokalizacja: niepołomice, ul. Szałwiowa w pobliżu przedszkole, plac zabaw, sklepy, lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecia

Poznań,wielkopolskie

459 000 zł55 m² 8 375,91 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na os. Tysiąclecie na Poznańskich Ratajach. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zawoja

Zawoja,małopolskie

2 490 000 zł276 m² 9 021,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 389 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkową, całoroczną rezydencję położoną w malowniczej górskiej miejscowości Zawoja. Lokalizacja Zawoja to najdłuższa wieś w Polsce, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Konstantynów Łódzki,łódzkie

460 000 zł61 m² 7 584,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek polecają: - 3 pokoje w Konstantynowie Łódzkim. Opis szczegółowy: mieszkanie położona na 4-tym piętrze w niskim bloku, składa się z: sypialni (podwójne łóżko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł63 m² 14 269,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zeprezentować Państwu nieruchomość położoną w samym centrum Warszawskiego Ursusa- skorosze. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze z 6, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żary

Żary,lubuskie

992 000 zł4 411 m² 224,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy pięknie położoną działkę o pow .4411m2 w Żarach. Bardzo dobry dojazd do działki. Położona w ciszy , w pięknym otoczeniu przyrody. Przewidziano budowę 5 domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłoczowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker *** rezerwacja *** rezerwacja *** mieszkanie 49,2 m2 W dzielnicy nad jarem W elblągu -> wysoki parter Z przestronną loggią -> Z centralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kręta

Lublin,lubelskie

360 000 zł34 m² 10 569,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie w nowoczesnym bloku oddany w 2024 roku do użytku. Stan deweloperski do własnej aranżacji. Urządź się po swojemu w nowoczesnej. Ul. Kręta - Nowa inwestycja składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staromiejska

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł34 m² 12 144,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Przedmiotem oferty jest 2. pokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o nowoczesnym designe, o łącznej powierzchni 34,50 m2, umiejscowione na 1 piętrze zadbanej kamienicy nieopodal Książnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

845 000 zł197 m² 4 289,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:902 m²

Nieruchomość znajduje się w Łagowie przy ulicy Chabrowej w najlepszej z możliwych lokalizacji, do marketu Carrefour 3min, do centrum Zgorzelca 5 min, do tej części Łagowa prowadzi nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

703 241 zł37 m² 18 868,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji i podatku pcc dla kupującego! nowe wykończone apartamenty w nadmorskim parku W kołobrzegu Oferta dotyczy apartamentu nr 43 Obiekt jest ukończony, wszystkie apartamenty są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Metalowców

Świątniki Górne,małopolskie

1 098 000 zł298 m² 3 685,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom wolnostojący, o powierzchni ok. 297,94m2. Nieruchomość znajduje się w Świątnikach Górnych (powiat krakowski ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jamnicka

Nowy Sącz,małopolskie

328 125 zł190 m² 1 726,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości, położonej przy ul. Jamnickiej 143, 33-300 Nowy Sącz. Opis nieruchomości: nieruchomość w postaci budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sienkiewicza

Koło,wielkopolskie

4 200 000 zł1 233 m² 3 405,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Euro-Dom oferuje na sprzedaż Hotel znajdujący się w Kole przy ul. Zielonej 5, w ścisłym centrum miasta. Hotel o powierzchni 1233,34 m2, w którym znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

440 664 zł26 m² 17 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowy lokal usługowy na sprzedaż. Lokal o powierzchni 25,62 m2 znajdujący się na parterze 11sto kondygnacyjnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł36 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 36m 2 , składa się z: - salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na zabudowany balkon, - sypialni, - łazienki z wc, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

599 000 zł39 m² 15 359 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 + balkon z roku 1979 znajdujące się na ul. Erazma Jerzmanowskiego mieszkanie: wyposażenie mieszkania jest o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

320 000 zł20 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opis nieruchomości Oferujemy do sprzedaży nowoczesne mieszkanie o powierzchni 20 m , idealne dla singla lub młodej pary, które stanowi również doskonałą opcję inwestycyjną. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapustna

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł57 m² 14 561,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,18 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Zapustnej w dzielnicy Włochy. Głównymi atutami mieszkania są atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgoda

Pruszków,mazowieckie

539 000 zł48 m² 11 159,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,3m2, usytuowane na 2 piętrze zlokalizowane w Pruszkowie przy ul. Zgoda. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, widna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piła,wielkopolskie

879 000 zł145 m² 6 081,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:403 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na S przedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Pile ul. Koszykowa w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Reymonta

Opole,opolskie

870 000 zł147 m² 5 934,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1907

Przestronne mieszkanie 147m2. Cztery sypialnie, duży salon z kominkiem. Prezentuję atrakcyjne mieszkanie z ogromnym potencjałem, zlokalizowane przy ul. Reymonta w wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Warszawa,mazowieckie

3 084 852 zł138 m² 22 354 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Lakeford Investment sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Lubin,dolnośląskie

225 000 zł28 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 28,20 m , położone na 4. ostatnim piętrze w bloku. Mieszkanie kilka lat temu przeszło generalny remont, podczas którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

568 000 zł49 m² 11 591,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje z osobną kuchnią oraz 30m2 tarasem Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą słonecznego i przestronnego mieszkania! Mieszkanie składa się z: - dwóch oddzielnych pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

449 700 zł32 m² 14 053,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Chorzów ul. Kościuszki nowe mieszkanie 1 pokojowe 32 m2 z balkonem, ogrodem lub tarasem. W cenie 449 700,00 pln do negocjacji Stan deweloperski (istnieje opcja wykończenia jak na zdjęciach).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

447 300 zł25 m² 17 568,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowy lokal usługowy na sprzedaż. Lokal o powierzchni 25,56 m2 znajdujący się na parterze 11sto kondygnacyjnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sucha

Łódź,łódzkie

640 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji mishel Spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ogłasza sprzedaż w trybie konkursu ofert lokalu mieszkalnego w budynku nr 6 na ul. Suchej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

783 460 zł80 m² 9 812,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego tu znajdą Państwo piękne, duże, dwupoziomowe, mieszkanie 3 pokojowe w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

928 992 zł172 m² 5 401,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Piekny Dom Dobrzykowice/ Premium ogrod! Polecamy na sprzedaż piękny dom w Dobrzykowicach szereg skrajny w bardzo spokojnej dzielnicy willowej. Dom składa się z salonu , kuchni, 2 łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

430 000 zł48 m² 8 986,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania dwu pokojowego w Opolu, osiedle Armii Krajowej, zwm, położonego na 7 piętrze, w 10 p. budynku. Lokal mieszkalny, rozkładowy, funkcjonalny o powierzchni użytkowej 47,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Kraków,małopolskie

1 224 465 zł68 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezprowizyjnie, bez pcc bez dodatkowych opłat! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w sercu jednej z najbardziej opłacalnych i najpięniejszych dzielnic Krakowa - Zabłocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

1 570 000 zł340 m² 4 617,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:625 m²

Oferujemy na sprzedaż kamienicę o powierzchni całkowitej 340m2 Budynek podpiwniczony, dodatkowo do dyspozycji jest strych. Powierzchnia użytkowa 340 m2, powierzchnia mieszkalna 278 m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Sopot,pomorskie

3 990 000 zł106 m² 37 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

W sercu Dolnego Sopotu, tuż przy plaży i słynnym sopockim molo rozciąga się malowniczy teren zielonego Parku Południowego. To dwa hektary ukwieconej, obsadzonej krzewami i drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

5 698 000 zł681 m² 8 367,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:4 262 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży imponującej nieruchomości, położonej w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Piaseczna - Zalesiu Dolnym. To wyjątkowe miejsce,.