dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

539 000 zł48 m² 11 257,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wieliczka - gotowe mieszkanie Z ogrodem do własnej aranżacji W zielonej I spokojnej okolicy! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe, przygotowane do wykończenia, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kątskiego

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł123 m² 7 293,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:123 m²

Interesuje Cię segment położony w spokojnej okolicy z komfortowym dojazdem do Centrum? Zapoznaj się z treścią poniżej: oferta ograniczona czasowo! ostępne tylko dwa produkty W tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

649 990 zł39 m² 16 717,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, bródno ul. Kondratowicza 13 Metraż: 37,5 m2 Piętro: 3/4 Rok budowy: 1972 Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu ( grunty uregulowane).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

815 000 zł39 m² 20 897,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Cystersów , na czwartym piętrze, siedmiopiętrowego budynku z 2017 roku w bardzo spokojnej a zarazem bliskiej centrum okolicy. ul. Cystersów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

489 500 zł50 m² 9 806 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

387 897 zł36 m² 10 774,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze sprzedaży. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Duży wybór gotowych mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dąbrowskiego

Chorzów,śląskie

449 000 zł90 m² 4 988,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni całkowitej 90m2 przy ulicy Dąbrowskiego Powierzchnia sprzedaży to 56m2. Pomieszczenie socjalne+ pomieszczenie magazynowe. Przestronny lokal pod usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krążkowo

Krążkowo,kujawsko-pomorskie

84 020 zł1 201 m² 69,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości poleca: jedną lub dwie działki budowlane w miejscowości: krążkowo w powiat Inowrocław, gmina Złotniki Kujawskie. Sielska i ładna okolica. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

438 361 zł43 m² 10 194,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W dni Otwarte Oferta na dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze Sprzedaży. Zapraszamy do Biura na inwestycji w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gruzińska

Warszawa,mazowieckie

3 999 000 zł136 m² 29 318,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż usytuowaną w samym sercu warszawskiej Saskiej Kępy. Apartament o powierzchni 136 m2 położony jest na ostatnim, drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

1 469 000 zł67 m² 21 945 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Invest Komfort - ul. Gdańska, gdańsk Brzeźno. Mieszkanie o powierzchni 66,94 m2 zaaranżowane zostało przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoszycka

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

426 455 zł45 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Loftowy apartament z wysokim sufitem oraz z dużym słonecznym balkonem. Idealny lokal na second home - w sercu Uzdrowiska Warmii. Idealna lokata kapitału - miasto Lidzbark Warmiński jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

3 500 000 zł323 m² 10 822,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 112 m²

Mamy wielką przyjemność zaprezentować piękny, komfortowy i wolnostojący dom zlokalizowany w popularnej części Rzeszowa. To niezwykły dom o powierzchni użytkowej wynoszącej 323 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł69 m² 15 942 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Agencja Nieruchomości Digital Broker zaprasza do zakupu trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na Bielanach przy ul. Bogusławskiego 19. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze budynku w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

475 000 zł64 m² 7 468,55 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym, położone przy ul. Marii Dąbrowskiej na osiedlu Majowym w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Białystok,podlaskie

559 000 zł48 m² 11 768,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47,5 m2 w Białymstoku, na os. Mickiewicza w ścisłym centrum miasta. Lokal mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

2 359 000 zł91 m² 25 869,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Czy jest coś cenniejszego niż życie w samym sercu tętniącego życiem miasta? Czy można sobie wyobrazić lepszą inwestycję niż 4 pokoje w najszybciej rozwijającej się części Warszawy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Nowa

Krzaki,podkarpackie

195 000 zł4 417 m² 44,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z domem, położona w miejscowości Krzaki przy ul. Nowej, na przeciwko budynku szkoły. Na działce o powierzchni 4417m2 znajdują się dom do remontu oraz budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

546 000 zł58 m² 9 365,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nową inwestycję mieszkań w zabudowie szeregowej. W ofercie min. mieszkania trzypokojowe na parterze z tarasem i balkonem -zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

336 000 zł91 m² 3 700,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w Śródmieściu. Kamienica po kompleksowym remoncie (elewacja, klatka schodowa, dach). Wnętrze mieszkania jest przestronne i wysokie, z dużymi oknami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alighieri

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł42 m² 16 626,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje na Bielanach , przy samym metrze Wawrzyszew Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,5 m , położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

552 398 zł72 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Chcesz mieszkać na osiedlu Premium w rewelacyjnej lokalizacji dającej zarówno bliskość udogodnień miasta oraz ciszę niczym na wsi ? Mamy coś idealnego! Mieszkanie w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnów Opolski

Tarnów Opolski,opolskie

279 000 zł130 m² 21,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego wraz z zabudowaniami w Tarnowie Opolskim. Nieruchomość została wybudowana w latach 30 stych, składa się z domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 101 804 zł59 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Żurowa

Żurowa,małopolskie

89 000 zł10 000 m² 8,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy do sprzedaży działkę rolną położoną w zacisznej i malowniczej miejscowości Żurowa, gmina Szerzyny, powiat tarnowski, o powierzchni 1,2 ha. Świetna lokalizacja z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gorzyce

Gorzyce,śląskie

85 000 zł800 m² 106,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w pierwszej linii zabudowy- idealnie płaska. Osiny (gmina Gorzyce) ulica 7 Kwietnia Wymiary 20metrów x 40metrów. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego - przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 400 000 zł176 m² 7 955 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży piękny, nowoczesny, parterowy dom w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 176 m2 , posadowiony na dużej działce o powierzchni ok. 1000m2 Zdjęcia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Langiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

418 000 zł28 m² 14 822,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży nowoczesna, pięknie zaprojektowana kawalerka z wydzieloną częścią sypialnianą. Zalety: - doskonała lokalizacja - centrum , z dostępem do komunikacji i wszelkich miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

733 770 zł47 m² 15 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowy lokal usługowy na sprzedaż. Lokal o powierzchni 32,85 m2 znajdujący się na parterze 11sto kondygnacyjnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Sokołowice

Sokołowice,dolnośląskie

800 000 zł15 800 m² 50,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z ogromnym potencjałem! Szukasz miejsca na realizację swoich inwestycyjnych marzeń? Ta działka to strzał w dziesiątkę! Sokołowice - spokojna okolica, blisko lasu i ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

861 497 zł68 m² 12 725,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie duże 4 pokojowe, rozkładowe na Książu Wielkim. Inwestycja w trakcie realizacji (termin na 11-2024), mieszkania sprzedawane w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Przestronne,.