dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pustułek

Katowice,śląskie

1 050 000 zł99 m² 10 606,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie na Bażantowie z pięknym ogrodem i przestronnym widokowym balkonem. Pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się z niezwykłą ofertą sprzedaży bezczynszowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 014 000 zł89 m² 11 406,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

515 900 zł36 m² 14 330,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Doskonała lokalizacja, idealny ciąg komunikacyjny - serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych wrocław krzyki, zaporoska / gajowicka, dwa pokoje Z aneksem, piwnica Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

870 472 zł60 m² 14 507,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Gdynia,pomorskie

499 999 zł40 m² 12 437,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni, wielki Kack - idealne dla osób aktywnych(bliskośc lasu) i ceniących komfort Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,20 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

608 000 zł57 m² 10 683,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wawrzyniaka

Kępno,wielkopolskie

2 900 000 zł1 928 m² 1 504,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Nieruchomość 100 m od rynku w Kępnie Powierzchnia użytkowa łączna 1928,5 m Powierzchnia działki 1050 m Rodzaj zabudowy - kamienica Rok budowy określony na koniec XIX w. a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

588 132 zł55 m² 10 728,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł104 m² 8 149,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Partynice/3pok./Ołtaszyn/balkon!/top/Wysoka/4Podkowy/Okazja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 3-cim piętrze 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

629 000 zł63 m² 9 936,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowe do zamieszkania! nowe budownictwo rozkładowe! duży salon! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone na nowym osiedlu w Kamieńcu Wrocławskim. Mieszkanie składa się z: - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł45 m² 19 814,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskim Mokotowie Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym osiedlu, które wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Partyzantów

Chotomów,mazowieckie

1 690 000 zł464 m² 3 645,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dwa domy jeden z nich jest do zamieszkania ok 130 m2 drugi w stanie do wykończenia, powierzchnia całkowita drugiego domu to 463,6 m 2. Myślę że jeden z nich idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

527 539 zł39 m² 13 375,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kolorowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

518 400 zł864 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mierzyn top lokalizacja działka budowlana o powierzchni 864m2 numer działki 301/36 mierzyn zlokalizowana obok ul.Kolorowej, obok szkoły oraz nowego przedszkola.Działka w prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

474 960 zł39 m² 12 209,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

470 330 zł33 m² 14 431,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

521 700 zł47 m² 11 064,70 zł/m²

 

Piętro:8/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamkowa

Gdańsk,pomorskie

987 000 zł71 m² 13 901,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Świetnie zlokalizowane - Gdańsk Śródmieście ul. Zamkowa - mieszkanie 3 pokojowe 71,45 m2 + balkon narożny 6 m2 + piwnica 6,7 m2 na 3 piętrze do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Zamkowa

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

309 330 zł29 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Jedyna kawalerka w tym etapie inwestycji! Kawalerka w stylu loftowym - idealny zakup inwestycyjny. Idealna lokata kapitału - miasto Lidzbark Warmiński jest znanym Uzdrowiskiem, do którego co roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wyszyńskiego

Legionowo,mazowieckie

1 580 000 zł217 m² 7 281,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:762 m²

Dwa niezależne domy w cenie jednego! wyjątkowa oferta : - dla dwóch rodzin (dziadkowie, dzieci lub przyjaciele mieszkający osobno ale obok Siebie) - możliwość dodatkowego źródła dochodu np. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszowice

Domaszowice,świętokrzyskie

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Biuro nieruchomości twoje M oferuje Nowy atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Lubin,dolnośląskie

319 900 zł52 m² 6 151,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Mieszkanie jest dwustronne, co zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

349 000 zł78 m² 4 474,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Prezentujemy lokal użytkowy o powierzchni 78 m2 położony w centrum miasta Kamień Pomorski 200 metrów od Portu Morskiego. Jest to dobra inwestycja biznesowa: - można przekształcić go na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

504 000 zł44 m² 11 514,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narewska

Białystok,podlaskie

299 000 zł37 m² 8 016,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Antoniuk o powierzchni 37m2 na III p czteropiętrowego bloku z cegły z lat 70-tych przy ul. Narewskiej. Oferta doskonała dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomiana

Kraków,małopolskie

699 000 zł39 m² 17 923,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości ,tec Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest Os. Podwawelskie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Piekoszów,świętokrzyskie

359 000 zł100 m² 3 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości super locum oferuje Nowy, dwupoziomowy Segment -100 m2, tylko 15 km od Kielc z działką 200m2! Komfortowe miejsce do życia z dala od zgiełku Miasta ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

399 999 zł53 m² 7 518,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Stan deweloperski/stabłowicka/okazja/tanio!/królewiecka/3pok./top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - stan deweloperski - o powierzchni 53m2, mieszczące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Fiołkowa

Trzebnica,dolnośląskie

329 899 zł1 017 m² 324,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję Państwu działkę budowlaną w Trzebnicy, przy ulicy Fiołkowej. Powierzchnia działki to 1017 m2 *szerokość od frontu 24,21 m2 *szerokość z tyłu 14.87 m2 Wszystkie media (prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

512 011 zł36 m² 14 031,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Medyka,podkarpackie

1 650 000 zł230 m² 7 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż Dom z dwustanowiskowym garażem, zabudowaną Halą Magazynową, 60 ar działką oraz basenem. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdynia,pomorskie

1 088 000 zł102 m² 10 710,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Apartament położony w prestiżowej dzielnicy Gdyni, w Redłowie przy ul. Janusza Korczaka. Lokal o powierzchni 101,58 m2, położony na 5 - ostatnim piętrze i tylko to mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

702 351 zł58 m² 12 045,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

420 000 zł65 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m2 położone na III piętrze w budynku III piętrowym. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w dzielnicy Czarny Dwór. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

668 952 zł39 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Stargard,zachodniopomorskie

249 000 zł38 m² 6 580,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Dworcowej w Stargardzie (ścisłe centrum). Powierzchnia użytkowa - 37,83 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

999 000 zł50 m² 19 924,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Jeżeli szukasz mieszkania nad morzem, blisko uspokajającej zieleni Rezerwatu Kępy Redłowskiej, plaży i Bulwaru Nadmorskiego, które jednocześnie jest doskonale skomunikowane z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trąbki

Trąbki,małopolskie

939 000 zł153 m² 6 121,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowoczesny dom z garażem 5 lub 6 pokoi! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (każdy dom budowany na niezależnych ścianach) na zagospodarowanej.