dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

535 755 zł52 m² 10 397 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja W wymarzonym miejscu Z widokiem na góry! bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc I prowizji dla biura Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł45 m² 12 892 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 5 piętrze o powierzchni 44,91.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasztanowa

Sulejówek,mazowieckie

770 000 zł56 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zadbane, przestronne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w 3- piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Sulejówku na granicy z Warszawą nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Odrodzenia

Szczecin,zachodniopomorskie

485 000 zł70 m² 6 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez pośredników Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje o pow. 70 m2 położone w Centrum Szczecina przy Placu Odrodzenia. Mieszkanie w oficynie na 2 piętrze w zadbanej kamienicy. Wjazd przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Urocza

Stara Iwiczna,mazowieckie

1 289 000 zł130 m² 9 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły oferty: - stara Iwiczna, ulica Urocza -powierzchnia domu: 125 m -powierzchnia działki: 1000 m - Typ domu: jednopiętrowy, styl kanadyjski -rok modernizacji i remontu: 2023 - Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bieśnik

Bieśnik,małopolskie

80 000 zł1 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 16 arów, położona w miejscowości Bieśnik, gmina Zakliczyn. Działka ma regularny kształt prostokąta i jest całkowicie płaska, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 050 000 zł78 m² 13 375,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwustronne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 78,5m2 z balkonem i komórką lokatorską! Gdynia Redłowo Rozkładowe 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,5 m2 zlokalizowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

520 000 zł1 257 m² 413,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia działki to: 1.257 m2. Działka w pełni uzbrojona (prąd, woda oraz kanalizacja są już "w działce"). Działka jest gotowa do inwestycji. Studzienki (wodne i kanalizacyjne) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Gardno

Gardno,zachodniopomorskie

600 000 zł9 300 m² 64,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

dzialka rolna z warunkami zabudowy na hale w pobliżu zjazdu s3 i , pow.9300m2 powierzchnia zabudowy działki 20% Działka przylega do drogi asfaltowej. Fotka poglądowa. Bliższe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Kościuszki

Gdynia,pomorskie

367 000 zł26 m² 14 061,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie z balkonem położone na drugim piętrze w ośmiopiętrowym budynku w samym centrum Gdyni przy ul. Skwer Kościuszki 17/19. Ze względu na znakomitą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 494 900 zł163 m² 9 171 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowoczesna Bryła i przemyślane wnętrze. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący Parterowy o powierzchni ok. 163m2, usytuowany na dużej, ładnej działce w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł72 m² 12 347 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ulicy Św. Rity we wrocławskich Iwinach. Kontakt: oferta tylko w naszym biurze. Polecam Państwu piękne, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 830 000 zł16 700 m² 109,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wołczkowo-suchy,słoneczny ,równy teren bez linii wysokiego napięcia i podobnych "niespodzianek",kształt idealny do dalszego podziału i odsprzedazy.Media:prąd,woda,gaz przy drodze do której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

860 000 zł56 m² 15 346,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Gaj/3pok./taras/komórka/parter/hit/balkon/od/zaraz Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Jerzego Kukuczki na wrocławskim Gaju. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Częstochowa,śląskie

365 000 zł80 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:494 m²

Pilnie sprzedam Dom w cenie mieszkania Gnaszyn Górny Częstochowa Do sprzedaży dom parterowy wolnostojący położony w Częstochowie przy ulicy Drzewnej. Budynek posiada układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

486 700 zł48 m² 10 165 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Słodków

Słodków,wielkopolskie

465 000 zł132 m² 3 522,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Niezwykle funkcjonalny i przestronny z pięknymi dużymi oknami dom na sprzedaż. Malownicza okolica, cisza, spokój, w pobliżu las. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł39 m² 19 689,10 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Warszawie na ulicy Chłodnej 11, na 14 piętrze, idealne na cele inwestycyjne (wynajem). Założona księga wieczysta. Sprzedaż bez pośrednika. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Pargowo

Pargowo,zachodniopomorskie

595 000 zł6 201 m² 95,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolno budowlana. Cicha spokojna okolica z komunikacją miejską .Wydane warunki zabudowy. Główne elementy wydanych warunków zabudowy: dopuszcza się budowę wolnostojącego lub bliźniaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barnima III Wielkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł37 m² 8 016,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, położone na 3 piętrze niskiego budynku. Wejście do klatki "odsunięte" od ulicy, przed blokiem zieleń Mieszkanie w pełni rozkładowe, kuchnia z oknem (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Chabrowa

Kielce,świętokrzyskie

549 000 zł129 m² 4 257,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową, atrakcyjną ofertą! Oferujemy ekskluzywne, nowo budowane budynki w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 128 m każdy, zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podczaszyńskiego

Warszawa,mazowieckie

945 000 zł45 m² 20 907,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Top oferta! Serdecznie zapraszam do kontaktu osoby, które cenią sobie mieszkanie w klimatycznych kamienicach a jednocześnie w bliskiej odległości komunikacji miejskiej - 5 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Barnisław

Barnisław,zachodniopomorskie

1 200 000 zł25 974 m² 46,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

idealna na siedlisko dla osób spragnionych ciszy ,spokoju ,kontaktu z naturą ,a jednocześnie w stosunkowo bliskiej odległości od cywilizacji. Większą część działki stanowi akwen wodny-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

800 000 zł115 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej oko 115 m + ok. 20 m poddasza do zagospodarowania z udziałem w działce gruntu w Świdnicy. Dopłata za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Marianów

Marianów,mazowieckie

395 000 zł1 500 m² 263,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Marianów o powierzchni 1500m2 blisko Puszczy Kampinoskiej. Od Warszawy oddalona o około 25 km. Wymiary działki: 31m x 48,3 m. Media: gaz, wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Goleszów

Goleszów,śląskie

299 000 zł3 243 m² 92,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka w połowie budowlana w dzielnicy willowej. Okazałe, nowe budynki w sąsiedztwie. Piękna panorama na Zawodzie w Ustroniu. Bardzo łatwy dojazd drogą asfaltową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

295 000 zł43 m² 6 842,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe położone na II piętrze kamienicy przy Małej Poczcie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,11m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żołnierzy Wyklętych

Poznań,wielkopolskie

608 900 zł58 m² 10 498,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

+ mieszkania od dewelopera + nie płacisz prowizji + Nie płacisz pcc (oszczędzaj około 30 tysięcy złotych) Posiadamy zwiększone rabaty - ograniczona ilość! Zadzwoń już dzisiaj Telefon poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

899 000 zł160 m² 5 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:257 m²

Nieduży, funkcjonalny szeregowiec ,do odremontowania. Blisko do komunikacji miejskiej. Idealny dla rodziny z dziećmi. Wygodny układ pomieszczeń. Parter: przestrzeń dzienna: salon otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł45 m² 14 380,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z loggią Skład mieszkania: -Salon: przestronny, otwarty na przedpokój i kuchnię, idealny do spędzania czasu z rodziną lub przyjaciółmi. -Sypialnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

600 000 zł52 m² 11 538,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy o pow.52m2 z bezpośrednim wejściem z chodnika. Lokal przestronny, ustawny, dobrze doświetlony z ładną dużą witryną. Położony przy jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Będzienica

Będzienica,podkarpackie

619 000 zł15 000 m² 41,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Biurze Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż działka rolna o powierzchni 150 arów położona w miejscowości Będzienica , gmina Iwierzyce, powiat ropczycko- sędziszowski. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 900 000 zł12 690 m² 149,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka położona w pobliżu autostrady A6 (około 2 km od zjazdu).Teren objęty studium zagospodarowania przestrzennego pod produkcję ,składy ,magazyny, logistykę ,usługi. Teren ma wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strażacka

Gądków Wielki,lubuskie

5 850 000 zł500 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:33

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż urokliwa nieruchomość o powierzchni 7,34 ha na Pojezierzu Lubuskim, położona w Gądkowie Wielkim, w sercu Puszczy nad Pliszką. Dzięki znacznej odległości od innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Umianowice

Umianowice,świętokrzyskie

515 000 zł200 m² 2 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedaży zadbany piętrowy dom z poddaszem w miejscowości Umianowice woj. Świętokrzyskie. Położony w malowniczej, rozwijającej się wsi, niedaleko niedawno powstałego Ośrodka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Załom

Załom,zachodniopomorskie

1 000 000 zł12 000 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

również pod logistykę ,obok hale i magazyny.Dogodny dojazd,blisko do autostrady,obecny status działki rolny. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny, nie stanowi ono oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Wałowy

Gdańsk,pomorskie

739 000 zł62 m² 11 900,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - blisko Starego Miasta - Idealna nieruchomość pod wynajem krótkoterminowy lub do zamieszkania - W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa - Funkcjonalny układ - Kominek - Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

2 520 000 zł7 000 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

dojazd drogą utwardzoną (asfaltową ,blisko do komunikacji miejskiej,wokół zabudowa jednorodzinna i usługowa.Dla działki brak planu zagospodarowania przestrzennego-budowa na podstawie warunków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

666 700 zł75 m² 8 865,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wolności

Dziwnówek,zachodniopomorskie

345 000 zł30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

komfortowy apartament o pow. 30 m2 zlokalizowany na poziomie parteru w niskim III kondygnacyjnym budynku .Rozkład: duży salon połączony z aneksem kuchennym, z salonu prowadzi wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ul. Wrzeciono 6. Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z dużego.