dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bacciarellego

Wrocław,dolnośląskie

1 399 900 zł96 m² 14 623 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Nie szukaj dalej! Oferta dostępna wyłącznie w sdp Nieruchomości * Oferta wstrzymana * Dwupoziomowy apartament o podwyższonym standardzie z dwoma niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Białystok,podlaskie

6 450 000 zł10 305 m² 625,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną w dzielnicy Wygoda przy ul. Kazimierza Wielkiego i 42 Pułku Piechoty. Jest to nieruchomość o wymiarach 120 m x 90 m i powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

685 000 zł90 m² 7 594,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

*** dom W cenie mieszkania *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam dom jednorodzinne w zabudowie szeregowej - szereg środkowy w stanie deweloperskim zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł97 m² 21 649,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Uroczy, jasny, przestronny, przepięknie zaaranżowany apartament o powierzchni 97 m 2 usytuowany na 1 kondygnacji 4 piętrowego kameralnego budynku. Mieszkanie jest dwustronne, okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w jednej bardziej atrakcyjnej dzielnicy Poznania jakiem jest Grunwald. Jest to wyjątkowa oferta dla osób szukających swojego pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

381 465 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Rzeszowie, położona przy ul. Błogosławionej Karoliny. Lokalizacja osiedla stanowi jego kluczowy atut, zapewniając łatwy dostęp do bogatej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

13 200 000 zł1 170 m² 11 282 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny biurowiec na Krzykach Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego biurowca we Wrocławiu. Biurowiec zlokalizowany na wrocławskich krzykach. Budynek usadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

989 000 zł141 m² 7 014 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 141 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbyszewskiego

Rzeszów,podkarpackie

576 000 zł58 m² 9 896,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuję do zakupu urokliwe mieszkanie położone przy ulicy Zbyszewskiego w sercu Rzeszowa. Lokal znajduje się na drugim piętrze budynku, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł54 m² 15 780,70 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mówimy po pl/en/ua/ru Przedstawiamy ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze przy ul. Krasnobrodzkiej w Warszawie, na Targówku. Parametry mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szkolna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

699 900 zł68 m² 10 259,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o wyjątkowej przestronności. Kameralne i ciche ogrodzone osiedle, w idealnej odległości do stacji skm - 850m! parking! - - - - - - - - - - - - - - - - - -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 189 000 zł85 m² 13 988,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 6 pokojowe mieszkanie zlokalizowane 350 m od Metra Stokłosy. W zależności od potrzeb nadaje się do wynajęcia, odświeżenia, remontu lub dowolnej aranżacji. Powierzchnia 85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

386 900 zł57 m² 6 843 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

618 000 zł3 254 m² 189,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w naszym biurze! Urokliwa działka o powierzchni 3254m2 , usytuowana w Łochowie, w gminie Białe Błota, to wymarzone miejsce dla budowy domu marzeń. Położona przy lesie na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raciborska

Rydułtowy,śląskie

250 000 zł58 m² 4 273,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dzień Dobry, przedstawiam na sprzedaż duże, przestronne, ustawne, ciepłe, suche - (wewnętrzne) mieszkanie w bloku po termomodernizacji, znajdujące się 2 piętrze, budynek 3 kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

525 000 zł37 m² 14 270,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do nabycia nowego, wykończonego mieszkania o powierzchni 36,79 m2 na prestiżowym Osiedlu Witosa w Kołobrzegu. Idealna lokalizacja oraz nowoczesne wyposażenie sprawią, że każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 600 000 zł7 438 m² 484 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka zlokalizowana na terenie dzielnicy Wilanów - Zawady, przy ulicy Wał Zawadowsk blisko od mostu i południowej obwodnicy Warszawy. W planie miejscowym teren przeznaczony jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł36 m² 11 944,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie typu studio o powierzchni 36m2 z możliwością wydzielenia osobnego pokoju ( tak było w pierwotnym układzie). Mieszkanie mieści się na piętrze 5/7 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna

Rudna Mała,podkarpackie

529 000 zł57 m² 9 316,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu funkcjonalne i przestronne trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane w Rudnej Małej. Opis mieszkania: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Łagowo

Łagowo,wielkopolskie

185 000 zł628 m² 294,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki Z prywatną plażą nad jeziorem cichowo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnych działek zlokalizowanych nad Jeziorem Cichowo, w miejscowości Brzednia, jezioro Cichowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

615 000 zł44 m² 13 977,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, w nowo powstałej inwestycji Parkowe Wzgórze, przy ul. Warszawskiej w Kielcach. Na powierzchnię 44 m2 wchodzi: salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Petöfiego

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł56 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis: oferujemy do sprzedania bardzo ładne, klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ul. Sandora Petofiego. Nieruchomość o pow. 56,8 m2 umiejscowiona na 8 piętrze 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Górna

Kielce,świętokrzyskie

650 000 zł131 m² 4 950,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż oferujemy dwa lokale usługowe przy rozwijającej się ulicy Górnej w Kielcach. Lokale usytuowane są w biurowcu na ostatnim 5 piętrze z windą. Suma metrów obu lokali to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łanowa

Rzeszów,podkarpackie

469 900 zł54 m² 8 701,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu kolejny etap nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w Rzeszowie przy ulicy Łanowej. Opis mieszkania: - powierzchnia użytkowa: 54 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąska

Szczecin,zachodniopomorskie

442 000 zł45 m² 9 822,22 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą addom Szukasz mieszkania w sercu Szczecina? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Prezentujemy mieszkanie słoneczne z przestronnym widokiem zza okien. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nadrzeczna

Grodzisko,śląskie

95 000 zł1 664 m² 57,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 1664 m2 znajdującą się w miejscowości Grodzisko, niedaleko Kłobucka. Lokalizacja: woj. Śląskie, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poznańska

Swarzędz,wielkopolskie

809 000 zł102 m² 7 943,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyjątkowa oferta bliźniaka w cichej i pięknej okolicy, zaledwie 20 min do Poznania. - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc - klucze do odbioru po akcie notarialnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

513 000 zł47 m² 10 880,20 zł/m²

 

Piętro:32/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie w nowoczesnym osiedlu w Poznaniu! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie w nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym w zielonej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Urbana

Bochnia,małopolskie

890 000 zł129 m² 6 897,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:997 m²

Zakup bez prowizji - sprzedaż w cenie Dewelopera! Bochnia ul. Św. Urbana - na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 129,03 m2, wykończone do stanu deweloperskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

413 902 zł47 m² 8 750,57 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

934 000 zł55 m² 16 981,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane na piątym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2023 roku. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Dzielna

Zelów,łódzkie

26 900 zł300 m² 89,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania prawo do działki na Rodzinnych Ogródkach Działkowych w Zelowie. Działka ma powierzchnię 300 m i znajduje się w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią. Na działce stoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Czudec,podkarpackie

109 900 zł1 284 m² 85,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Ostatnia działka na sprzedaż! Wydane warunki zabudowy. Na sprzedaż widokowa działka budowlana w Czudcu, 7 minut drogi do planowanego węzła drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawińskiego

Warszawa,mazowieckie

969 000 zł67 m² 14 549,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,6 m2 usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z 1970 roku zlokalizowane na Ochocie przy ul. Adolfa Pawińskiego. Mieszkanie na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mikke

Poznań,wielkopolskie

722 743 zł65 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe do odbioru! Nowoczesna architektura osiedla! Super lokalizacja - Strzeszyn - wspaniałe tereny spacerowe/rekreacyjne! W pobliżu Jeziora Strzeszyńskie i Rusałka! Oferta zwolniona z 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

525 000 zł45 m² 11 569 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży w dzielnicy Gdynia Chwarzno Wiczlino z własnym ogrodem. Budynek z0stał wybudowany w 1999 roku. Mieszkanie jest dwustronne, ma bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży mieszkania wyjątkowa okazja! Idealne dla studentów lub inwestorów. Przy pełnym obłożeniu może to być nawet 8% roi. Lokalizacja: lublin, dzielnica Wieniawa Powierzchnia: 63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jaśminowa

Krzyżanowice,dolnośląskie

1 650 000 zł231 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:821 m²

Przestronny dom wolnostojący duży ogród Z nasadzeniami wysokiej klasy materiały wykończeniowe garaż działka ogrodzona automatyczna brama wjazdowa I garażowa około 10 km do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 499 000 zł365 m² 6 846,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:563 m²

Dom Z działką 563 M2 - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje wrocław krzyki borek, okolica wawrzyniaka I krzyckiej Oferuję Państwu dom na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 500 000 zł227 m² 6 607,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 707 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 227m2, usytuowany w Tarnowskich Górach - Opatowice. Powierzchnia działki - 4707m2 Parter - wiatrołap, hol, pokój (sypialnia), kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

270 000 zł50 m² 5 367,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - bydgoskie Górzyskowo. Do mieszkania dodatkowo przynależy piwnica o powierzchni.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij