dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 209 ogłoszeń

339 000 zł40,40 m² 8 391,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Polne. Położone na wysokim parterze, dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój i duży balkon. Do mieszkania przynależy również.

Szczegóły ogłoszenia

125 800 zł1 258 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! nowa niższa cena! cena do negocjacji! tylko U nas! 4 działki budowlane położone W miejscowości trójca, trzy minuty drogi samochodem od zgorzelca! Biuro Nieruchomości nad.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł33,40 m² 7 634,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie - w zrewitalizowanej kamienicy w centrum Chorzowa. Przy wynajmie możliwość osiągnięcia 9% roi. Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym do sprzedaży w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł200 m² 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zbigniew klęczar Agent prowadzący tel.   Sprzedam dom jednorodzinny z możliwościa przerobienia go na 2 niezależne mieszkania. Dom jest z lat ok.1970. Jego ściany i fundament są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 704 zł83,06 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesną Inwestycję, która została zaprojektowana z myślą o nowoczesnym stylu architektonicznym połączonym z ekologicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł5 100 m² 252,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Białka k/ Makowa Podhalańskiego ta oferta dostępna jest tylko W naszym biurze! Posiadamy na sprzedaż teren pod inwestycję składający się z kilku działek graniczących ze sobą. Całość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł51,35 m² 8 743,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc 0% prowizji budynki odebrane do użytkowania lipiec 2024 R.! OFERTA PROMOCYJNA! Cena promocyjna : 449 000 PLN Na sprzedaż 2-pokojowy lokal mieszkalny, położony na 1.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł72,30 m² 5 878,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie ul. Królowej Jadwigi Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,30 m , położone na 2. piętrze w budynku mieszkalnym przy ulicy Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Iława

Iława,warmińsko-mazurskie

7 500 000 zł2 305,90 m² 3 252,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:72 900 m²

NA sprzedaż klinika medycyny naturalnej I rehabilitacji cena do negocjacji! Działka gruntu 7,2900 ha, 2305,90 m2 powierzchni użytkowej bydynków rehabilitacyjno-leczniczych z zabudową hotelową.

Szczegóły ogłoszenia

5 291 000 zł1 682 m² 3 146 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 717 m²

Prowizja 0 %! Obiekt inwestycyjny w samej Świdnicy! Na sprzedaż obiekt położony na działce o powierzchni 1,0717 ha - Świdnica! Na działce znajdują się łącznie cztery budynki: - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 494 zł32,84 m² 19 564,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * oglądamy! gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki! * ostatnie - 1 lub 2 pokoje z aneksem - w tym metrażu - w tej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł146 m² 2 739,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:435 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, dwie kondygnacje, 6 pokoi, dwie łazienki. Parter do zamieszkania, piętro do remontu. Nieruchomość w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł2 482 m² 233,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Zawoi około 70 km od Krakowa Lokalizacja: zawoja Cena: 579 000 zł Powierzchnia działek : 0,1282 ha + 249,60 m fundamentu + 0,1200 ha Stan prawny: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

297 120 zł2 476 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączna oferta biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie!   Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 632 zł30,17 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł62,85 m² 6 984,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Urokliwe, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, inwestycja prowadzona przy ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 62,85 m2 składa się z poniższych.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł470 m² 2 553,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:-

Zapraszam do zakupu obiektu usługowo-handlowo-gastronomicznego w Płońsku w Województwie Mazowieckim - 50 km od Warszawy. Lokalizacja: - płońsk, centrum - Szybki dojazd do drogi S7, - warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 615 zł45,01 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 45 m - Nowa Inwestycja, bartodzieje Małe, bydgoszcz! Zapraszam do zakupu funkcjonalnego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na 1. piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł52,95 m² 8 970,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:305 m²

Na sprzedaż całoroczny dom z tarasem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 52,95 m , położony na działce o powierzchni 305 m na osiedlu domków nad jeziorem. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł43 m² 7 325,58 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To Twoja inwestycja nie tylko metr kwadratowy Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania lub pewnej lokaty kapitału?ta oferta łączy klimat Starego Miasta z funkcjonalnym układem i potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł36 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Biuro Nieruchomości Panorama oferuje do sprzedaży zadbany lokal handlowo - usługowy zlokalizowany w Jeleniej Górze przy ulicy Drzymały, zaledwie 5 minut od ścisłego centrum miasta, przy dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

759 900 zł120 m² 6 332,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wombat nieruchomości prezentuje: komfortowy dom 120 m | działka 500 m | jaroszów świetna cena 759 900zł Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom o powierzchni 120 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł48,90 m² 5 092,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zarezerwowano do 30.04.2026 Do sprzedania 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48,90 m2 przy ulicy Dąbrowskiego w Lubaniu. *** lokal mieszkalny *** słoneczne 3 pokoje w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 308 824 zł137,43 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja - 7 nowoczesnych dwupiętrowych domów, jedynie 14 mieszkań Niska zabudowa, zielone otoczenie, niezależne wejście, prywatny ogród oraz taras. Inwestycja usytuowana na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł50,82 m² 7 457,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz spokoju, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta? Prezentujemy nową, kameralną inwestycję w Boguchwale, która łączy nowoczesną architekturę z funkcjonalnością. To.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł27,89 m² 17 389,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciepłe, ciche, ustawne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 27,89 m2 położone w Gdańsku (dzielnica Łostowice). W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł60 m² 14 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Twoje miejsce w Warszawie - gdzie codzienność staje się przyjemnością Wyobraź sobie poranek, w którym pierwsze promienie słońca wpadają przez duże okna do jasnego salonu. Parzysz kawę.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł500 m² 4 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:29 100 m²

Przedmiotem sprzedaży jest gospodarstwo z domem i szklarniami położone w Warszawicach w powiecie otwockim. Budynek o powierzchni całkowitej 500 mkw. składa się z parteru, 2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł51 775 m² 17,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 500 zł34 m² 11 220,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 041 m² 115,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze 505/1 położona w malowniczej miejscowości Radochów, w gminie Lądek-Zdrój, powiat kłodzki, województwo dolnośląskie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł80,90 m² 4 066,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80,9 m , zlokalizowane przy ul. Marii Konopnickiej 12 w Mońkach. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł770 m² 346,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Wejherowie, na wzniesieniu z widokiem na las w atrakcyjnej cenie! Przeznaczenie działki to : mn - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Miejsce idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

208 320 zł1 302 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1302 m2 o wymiarach 36 x 38 m. Media w drodze prąd, woda, gaz. Działka położona wśród zabudowy mieszkalnej , w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 179 000 zł145 m² 8 131,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowy układ pomieszczeń! (b5_lok_2) nowa inwestycja kameralnego osiedla w Płochocinie (ok. 5 min od Ożarowa Mazowieckiego) Przestronny, nowoczesny dom bliźniaczy z 5 pokojami, kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł55,42 m² 5 954,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w Chełmie przy ul. Piłsudskiego. Lokal jest umeblowany i gotowy do zamieszkania od zaraz, co stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na parterze w 2 piętrowym bloku w malowniczej miejscowości Raków. Na powierzchnię 52,17 m2 składa się: -sypialnia, -pokój dzienny / salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

166 584 zł41 646 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

***duża działka 4,1464 ha*** ***blisko białegostoku*** ***w sąsiedztwie zabudowa na terenach mieszkaniowych*** Zapraszamy na prezentację działki w Sofipolu. Działka o powierzchni 41464 m2.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł47,30 m² 10 338,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwustronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem w nowszym bloku z cegły! Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,3 m zlokalizowane na drugim piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł1 244 m² 69,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z warunkami zabudowy 1244 m2- obręb geodezyjny Gościno. Usytuowanie działki i warunki pozwalają na pełną swobodę w projektowaniu przestrzeni według.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł192 m² 12 760,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do sprzedaży nową inwestycję w postaci 3 domów wolnostojących na działkah ze starodrzewiem o pow. ok. 500m2, położonych w najlepszej części Dąbrowy Leśnej. Inwestycja.