dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 847 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 847 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana, ul. Turystyczna

Lublin,lubelskie

420 000 zł2 227 m² 188,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. 2227 m2, położona w bliskiej odległości od ul. Turystycznej okolice Zawieprzyckiej, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

330 484 zł43 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokojowy apartament w Ciechocinku w otoczeniu zieleni idealne miejsce na przyjazdy, letni wypoczynek. Nowa inwestycja zakończona - budynek oddany do użytku , z windą, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mazowiecka

Warszawa,mazowieckie

2 049 000 zł103 m² 19 893,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1947

Tylko W the estate warsaw! Z dumą przedstawiamy wyjątkowa nieruchomość zlokalizowaną w sercu Warszawy. Mieszkanie to zdecydowana perełka z uwagi na niesamowitą historię kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

407 284 zł54 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do wydania Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Reda,pomorskie

459 000 zł46 m² 9 902,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania w Redzie lokalizacja: mieszkanie znajduje się w zacisznym, zielonym zakątku Redy przy ul. Marii Konopnickiej. Jest to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Lublin,lubelskie

369 000 zł35 m² 10 542,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Rozkładowe mieszkanie przy ul Lipowej w Lublinie usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie w bloku z cegły po termomodernizacji, z czystą zadbaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zabierzów Bocheński

Zabierzów Bocheński,małopolskie

245 000 zł1 000 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Zabierzów Bocheński Działka z pozwoleniem na budowę i fundamentem - możliwość kontynuowania prac od zaraz. Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

997 000 zł52 m² 19 012,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta specjalna na sprzedaż wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 52,44 m2. Atuty mieszkania: - 10 minut spacerem do plaży, - doskonała lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

585 081 zł40 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie posiadamy słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 124 m2, w stanie deweloperskim blisko terenów zielonych, z świetnym dojazdem do centrum Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Karkonoska

Łódź,łódzkie

1 099 000 zł100 m² 10 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego apartamentu wykończonego pod klucz. Przepiękna nieruchomość znajduję się na pograniczu dzielnicy Widzew a Stoki. Zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

303 773 zł42 m² 7 304 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kuropatwy

Zaręby,mazowieckie

169 000 zł1 200 m² 140,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zielona działka budowlana 1200 m 2 w klimatycznej miejscowości Zaręby gm. Żabia Wola. Zgrabny prostokąt 25x47 m, krótszym, północno-wschodnim bokiem do utwardzonej drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jahna

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł44 m² 12 704,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

We speak English, call for more details, english version below! Na sprzedaż piękne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Malowniczym we Wrocławiu. Cena: 559 000 zł + 25 000 zł za miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Załuskie Kościelne

Załuskie Kościelne,podlaskie

162 048 zł4 600 m² 35,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości rolnej zabudowanej, położonej przy Załuskie Kościelne 40, 17-120 Brańsk. Opis nieruchomości: nieruchomość rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł56 m² 9 483,07 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Szukasz funkcjonalnego, zadbanego mieszkania w topowej lokalizacji z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury miasta? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Przedstawiam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojcieszyce

Wojcieszyce,dolnośląskie

950 000 zł280 m² 3 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 424 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania dom w stanie surowym zamkniętym z widokiem na Karkonosze położony w Wojcieszycach. Nieruchomość o powierzchni 280m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głuszyca,dolnośląskie

169 000 zł41 m² 4 082,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Oferuję na sprzedaż mieszkanie w bloku na Osiedlu Słonecznym w Głuszycy. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,40 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł423 m² 1 652,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyłącznie w naszym biurze Oferuję Państwu doskonale położoną działkę zlokalizowaną w samym sercu zielonej Radości. Wspaniałe i niezwykle wygodne miejsce do życia. Spacerowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Piłsudskiego

Sulejówek,mazowieckie

754 000 zł55 m² 13 712 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zadbane, trzypokojowe mieszkanie z przestronnym 114 m2 ogródkiem, usytuowane na parterze w 3-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Sulejówku w okolicach Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Żołnierska

Lublin,lubelskie

644 000 zł58 m² 11 103,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Alternatywne Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy na sprzedaż, znajdujący się przy ul. Żołnierskiej w Lublinie. dzielnica Sławinek. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

295 000 zł53 m² 5 559,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferta dostępna tylko W naszym biurze wyłączność lokalizacja Na sprzedaż oferuję Państwu spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Jeleniej Górze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł28 m² 20 318 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,30m2 usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku 1965 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Mordechaja Anielewicza. Bloku po ociepleniu i ma nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł64 m² 7 850,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o pow. 63,56 m2, położone w niskim bloku na os. Arkońskim. Forma własności: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu z kw, dzięki czemu mogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymańskiego

Kraków,małopolskie

556 560 zł46 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie Nowa huta / Edwarda Szymańskiego Bez pcc Nie pobieramy prowizji. Lokalizacja: na terenie inwestycji znajduje się winda, a sam budynek jest wybudowany w stylu nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja T. Kościuszki

Łódź,łódzkie

269 000 zł24 m² 11 316,80 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy bardzo zgrabną kawalerkę z balkonem typu francuskiego położoną na siódmym piętrze wieżowca przy al. Tadeusza Kościuszki 128. Mieszkanie w topowej lokalizacji, tuż obok ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

799 900 zł57 m² 14 033,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedaży komfortowe trzypokojowe mieszkanie o pow. 57m2 zlokalizowane na Żoliborzu przy Sadach Żoliborskich. Mieszkanie usytuowane na bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł31 m² 16 935,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Opis lokalu: położona na II piętrze (III kondygnacji) kawalerka (31,20 m2) podzielona na dwa pokoje: sypialnia z dużą szafą w zabudowie i salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

889 900 zł65 m² 13 691 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:713 m²

Dom wolnostojący po generalnym remoncie! Przedstawiamy do sprzedaży dom parterowy o pow. ok .65m2 , posadowiony na działce ok. 713m2 , usytuowany w Grodzisku Mazowieckim. Dom w 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pirenejska

Warszawa,mazowieckie

848 875 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią w budynku z 1982 roku przy ul. Pirenejskiej 6. Największym atutem mieszkania jest wyjątkowy rozkład, pokoje w obrysie kwadratu dają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

270 000 zł58 m² 4 628,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! atrakcyjna cena! szybka sprzedaż! Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania na Osiedlu Wrębowa , gdzie w sąsiedztwie jest sporo zieleni , jednocześnie wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Suwałki,podlaskie

329 000 zł42 m² 7 753,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja! :link do strony :kontakt do agenta Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrońska

Lublin,lubelskie

549 000 zł58 m² 9 465,52 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

# dostępne od zaraz # nowy blok 2023r # winda # parking # Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowic. Usytuowane na 3 piętrze w budynku z 2023 r wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

99 000 zł1 200 m² 82,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni ok. 1200 m2 w Górach Luszowskich gmina Trzebinia. Działka płaska w kształcie trapezu, widokowa. Dojazd drogą szutrową. Wymiary: ok. 35m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ścinawska

Wołów,dolnośląskie

320 000 zł63 m² 5 080,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Pełen rozkad do remontu 2 piętro duży balkon Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie, które znajduje się przy ul. Ścinawskiej w Wołowie. Mieszkanie ma 63 m2. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 490 000 zł173 m² 8 612,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wspaniały dom w Kiełczowie, gmina Długołęka o powierzchni 173 m2, składającej się z 5 pokoi, dużego garażu, tarasu oraz ogrodu o powierzchni około 370m2. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cisowa

Sasino,pomorskie

1 200 000 zł320 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Biuro Nieruchomości Millennium prezentuje: dom mieszkalny we wsi Sasino, gmina Choczewo, woj. Pomorskie, plus dom gospodarczy z funkcją mieszkalną z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

518 014 zł36 m² 14 539 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: tel. Idealna nieruchomość dla singla lub pary na osiedlu z pełną infrastrukturą. Lokal do własnej aranżacji - stan deweloperski. Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białystok,podlaskie

349 000 zł33 m² 10 575,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. 42 Pułku Piechoty 35 na osiedlu Wygoda. Nieruchomość położona jest na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kormorana

Gdynia,pomorskie

985 240 zł139 m² 7 088,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:434 m²

Oferta dotyczy lokalu nr 19.1 Nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych dwulokalowych Gdynia Wiczlino II to miejsce gdzie cisza i spokój płynące z otaczającej natury doskonale łączą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Starego Miasta

Warszawa,mazowieckie

1 320 000 zł54 m² 24 582 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie inwestycyjne, 2 pokoje, na rynku starego miasta Wyjątkowe miejsce | Doskonała lokalizacja | Na najem zarówno krótko, jak i długoterminowy budynek: nieruchomość położona na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasna

Szczecin,zachodniopomorskie

476 000 zł53 m² 8 981,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przedmiotem oferty jest rozkładowe mieszkanie 3 -pokojowe o pow 53 m2. Mieszkanie położone w doskonałej części Prawobrzeża przy ul. Jasnej. W pobliżu pełne zaplecze handlowo-.