dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 850 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 850 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Konin

Konin,wielkopolskie

120 000 zł56 m² 2 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferuję Państwu wolnostojący dom, zlokalizowany w Starym Koninie. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa 56 m2 - Powierzchnia działki 2,5 a - Rok budowy 1956 - Liczba kondygnacji 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł66 m² 11 803 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 799000 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

731 728 zł48 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na start gotowe do odbioru Funkcjonalne mieszkanie z balkonem składające się z: -Salonu z aneksem -sypialni -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Idealne dla rodziny! W ofercie od dewelopera funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie we wschodniej części Wrocławia - zakrzów Oferowane mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młyńska

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji bez pcc Nieruchomość od sprawdzonego i doświadczonego dewelopera oferta limitowana! Najbardziej prestiżowy adres - Elegancka Kamienica usytuowana w sercu Poznania. Mieszkania/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

791 480 zł34 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

do sprzedaży apartament położony w prestiżowym budynku ovo przy ulicy Podwale Nieruchomość idealna pod inwestycję, dla pary lub singla. z dużym balkonem skierowanym na piękne patio!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Halinów

Halinów,mazowieckie

850 000 zł145 m² 5 862,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:197 m²

Jeśli szukacie Państwo atrakcyjnego domu w cichej i spokojnej okolicy proszę zapoznajcie się z naszą ofertą. Kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łask

Łask,łódzkie

260 000 zł913 m² 284,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki usługowe o łącznej powierzchni 913 m2 zlokalizowane w Łasku. Nieruchomość o szerokości 36,80m, a długość wynosi 25,10m. Działki położone są na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł64 m² 8 265,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na piątym piętrze bloku z windą przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie ma powierzchnię 64 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Cicha

Borowo,pomorskie

50 250 zł674 m² 74,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: położonej pod adresem ul. Cicha ., 83-332 Borowo Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawerska

Warszawa,mazowieckie

1 860 016 zł96 m² 19 381,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Cesja umowy deweloperskiej. Bezpośrednio, bez prowizji, bez podatku pcc. Standard deweloperski. Apartament 95,97m2 z dużym tarasem. Planowe zakończenie budowy - IV kwartał 2025 Wykonamy cesję umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Planty

Izabelin C,mazowieckie

1 490 000 zł1 342 m² 1 110,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowej działki w Izabelinie. Miejscowość ta położona jest zaledwie 18 km do centrum Warszawy, co stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł88 m² 14 204,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w kamienicy z końca lat 50-tych na dolnym Mokotowie, ul. Czerniakowska. Budynek: budynek znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

657 000 zł57 m² 11 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowanie Aparatment / Mieszkanie 2 pokojowe w Świeradowie Zdroju. Lokal idealnie nadaje się zarówno pod inwestycję jak i spełnia forme.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mastalerza

Gliwice,śląskie

184 000 zł32 m² 5 809,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka do remontu Z potencjałem W gliwicach Na sprzedaż mieszkania zlokalizowane przy ulicy Mastalerza w Gliwicach, to propozycja dla osób chcących zaaranżować swoje mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Terliczka

Terliczka,podkarpackie

199 000 zł1 804 m² 110,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaoferować Państwu idealną, działkę o powierzchni 18,04 arów, usytuowaną w Terliczce w powiecie Rzeszów. Dojazd do działki zapewniony jest drogą gminną utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł48 m² 17 291,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48m2, usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskiej Woli-Muranów. Aktualnie 2 pokoje z możliwością przerobienia na 3 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Leszno,wielkopolskie

483 306 zł44 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

II etap nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Witoszyn

Witoszyn,lubelskie

799 000 zł150 m² 5 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:18 893 m²

Duże siedlisko na prawie dwuhektarowej działce z fantastycznym domem do wykończenia, wykonanym z kazimierskiego kamienia i drewnianych bali, otoczona własnym wąwozem + budynki gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł44 m² 6 873,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w ofercie Białej Posesji na sprzedaż mieszkanie przy ul. Marii Curie Skłodowskiej 34 a - osiedle Skrzetusko / Bartodzieje. Mieszkanie w bloku z windą - 43,5 m2, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

588 672 zł38 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kalinowa

Katowice,śląskie

1 290 000 zł191 m² 6 753,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 854 m²

Dom wolnostojący w Katowicach przy ul. Kalinowej Lokalizacja: oferujemy Państwu wyjątkowy dom wolnostojący położony w prestiżowej dzielnicy Katowic, przy ul. Kalinowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraśnicza Wola

Kraśnicza Wola,mazowieckie

900 000 zł116 m² 7 759 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 120 m2 z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Geodetów

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł24 m² 20 204,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Opiekun oferty tel. Kawalerka o powierzchni 24,5 m2, do remontu lub odświeżenia, przy Parku Szczęśliwickim na Ochocie. Podstawowe informacje: mieszkanie wymaga odświeżenia lub remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 640 000 zł187 m² 8 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:338 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 186 m2. Budynek jest Zadbany, ciepły i klimatyczny z pięknym ogrodem w sercu Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kraków,małopolskie

688 374 zł30 m² 22 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie na Zabłociu w Krakowie. Bez pcc Nie pobieramy prowizji. Lokalizacja: nowoczesna inwestycja, wysoki standard wykończenia, windy, stacje ładowania samochodów elektrycznych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł43 m² 14 996,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na warszawski Ursusie. Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji Ursus Vita przy ul. Herbu Oksza. Mieszkanie ma powierzchnię 42,61 m2 i znajduje się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Piła,wielkopolskie

219 000 zł131 m² 1 674,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o pow. ponad 130 m2! Piła ul. Okólna. Nieruchomość składa się z pomieszczeń usługowych (możliwość własnej adaptacji - podziału lub scalenia), salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł24 m² 16 386,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta tylko U nas! Świetne mieszkanie na start lub inwestycyjnie ze względu na lokalizację Mieszkanie spełnia również kryteria programu "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

495 000 zł81 m² 6 130,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja, ale posiadamy inne apartamenty w tej inwestycji. Inwestycja w nieruchomość, która przyniesie stabilny dochód? Apartament M43 w Zielona Residence to doskonała okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

474 000 zł50 m² 9 495,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! okazja! mieszkanie gotowe do odbioru! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach! W miejscowości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Policka

Radom,mazowieckie

340 000 zł52 m² 6 570,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuję do sprzedania atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,75 m2 na osiedlu Południe II przy ul. Polickiej. Nieruchomość znajduję się na 3 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

2 850 000 zł260 m² 10 961,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom 260 m2 z 2006 roku wybudowany na działce o powierzchni 9800 m2 w centrum Dobrcza. Doskonała oferta dla inwestora ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miłosza

Rzeszów,podkarpackie

432 000 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na 1 piętrze kameralnej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szarugi

Marysin,lubelskie

825 000 zł111 m² 7 437,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż dom bliźniak w stanie deweloperskim w Marysinie. Mamy dla Państwa w sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej ( lewa połowa ) w standardzie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dzwonków

Nowa Wola,mazowieckie

1 197 000 zł112 m² 10 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:176 m²

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu w pełni wyposażony 5-cio pokojowy dom wolnostojący. Jest to doskonały wybór dla osób, którym zależy na świetnej infrastrukturze i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

681 383 zł39 m² 17 625 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klasyczne mieszkanie 2 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzask

Poznań,wielkopolskie

568 000 zł52 m² 11 007,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie 2-pokojowe, 51,6 m2, grunwald - ul. Brzask Oferujemy Państwu na sprzedaż wygodne, atrakcyjne, dobrze zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

608 013 zł32 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja: osiedle Lumea 3 usytuowane jest na warszawskim Chrzanowie, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Bemowo. Od nowo budowanej stacji Metro Chrzanów oraz przystanku autobusowego dzieli je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Ozorzyce,dolnośląskie

1 295 000 zł198 m² 6 540,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, położonego na zamkniętym osiedlu Małe Ozorzyce, zaledwie 6 km od granic Wrocławia i 12,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

453 000 zł47 m² 9 638,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.