dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 847 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 847 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krysta

Warszawa,mazowieckie

867 000 zł53 m² 16 358,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53m2 usytuowane na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku na warszawskiej Woli. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, oddzielna kuchnia, /w łątwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granata

Lublin,lubelskie

410 640 zł35 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

oraz podatku pcc. Bezpłatna rezerwacja! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe na ul. Granata w nowej inwestycji. Mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 35,4m2: - salon z aneksem; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

365 000 zł61 m² 5 941,72 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie W centrum W trzebiatowa Cena do negocjacji Miasto znajduje się na pograniczu Wybrzeża Trzebiatowskiego i Równiny Gryfickiej, które należą do makroregionu Pobrzeże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kalinowa

Gdańsk,pomorskie

905 000 zł100 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wykończone i umeblowane mieszkanie w kameralnym kompleksie budynków w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 100 m2 - po podłodze I Doskonała lokalizacja I balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

655 000 zł65 m² 9 924,24 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Piękny Apartament ze wspaniałym widokiem z balkonu na panoramę miasta i Jezioro Dąbie 66 m2 , duży salon z jadalnia i otwartą kuchnią. Ustawienie względem stron świata -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł38 m² 16 289,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż przestronną kawalerkę o metrażu 38,1 m w samym sercu Gdańska idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

525 000 zł74 m² 7 094,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:135 m²

Na sprzedaż szeregowiec pod Kórnikiem! gotowe do odbioru piękne szeregowce pod kórnikiem Światłowód! jeśli cenisz sobie ciszę I spokój okolicy to ten dom Z pewnością przypadnie CI do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

427 986 zł55 m² 7 804,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko w Biurze Stoprocent Nieruchomości! Nowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej. W ofercie min. mieszkania trzypokojowe na parterze z tarasem i ogrodem -zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł57 m² 13 771,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze, składa się z kuchni połączonej z salonem, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

640 000 zł43 m² 14 746,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na Ratajach. Mieszkanie o powierzchni 43,4m2, usytuowane na 4 piętrze bloku z 2020r przy ulicy Lwowskiej. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziewulskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

407 000 zł61 m² 6 716,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na każdy etap życia i nie tylko (np. na wynajem) Przeczytaj proszę do końca poniższy opis mieszkania, niekoloryzowany i wyczerpujący, przedstawiający rzeczywisty stan faktyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konspiracji

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

599 000 zł91 m² 6 582,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 4 Pokoje | 91 m2 | Bezczynszowe | Piętro 2 | Bez Windy | Do Remontu | Można Zrobić Dwa Niezależne Mieszkania | Księga Wieczysta | Tanie mieszkanie o powierzchni 91 m2, 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Więcbork

Więcbork,kujawsko-pomorskie

547 125 zł108 100 m² 5,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej e-licytacji w nieruchomości w postaci: działki nr 484/13, 484/14 i 489 Miejscowość: frydrychowo 5, gm. Więcbork.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Bierutów,dolnośląskie

265 000 zł50 m² 5 294,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży ładne 2 pokojowe mieszkanie w Bierutowie ul.Zielona. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone, do zamieszkania. Salon : stół +4 krzesła, stolik kawowy, sofa, 2 fotele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Przeworsk,podkarpackie

597 000 zł78 m² 7 674,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dobre Klucze ma przyjemność zaprezentowania okazję inwestycyjną w centrum Przeworska. Oferowane Mieszkanie ma powierzchnię 77,79 m2 wraz z piwnicą (5,75 m2) i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł47 m² 6 725,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! fordon nad wisłą ul. Pielęgniarska Prezentuję Państwu bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyszyńskiego

Zamość,lubelskie

320 000 zł43 m² 7 428,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie o powierzchni 43,08 m położone na pierwszym piętrze niskiego, 3-piętrowego bloku przy ul. Wyszyńskiego w Zamościu. To doskonała oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Leszno

Leszno,wielkopolskie

858 000 zł2 200 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zlokalizowana w bardzo atrakcyjnym, malowniczym i cichym miejscu. Cudowne położenie w otulinie lasu, jedyne takie miejsce w Dąbczu! Cisza, spokój i śpiew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

523 833 zł56 m² 9 299,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe budownictwo 2023 Osiedle zamknięte W pełni urządzone Wysoki standard wykończeń Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40mkw z ogródkiem 20mkw zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

349 990 zł50 m² 6 944,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

okazja!/tanio/krzyki/top/brochów/mościckiego/2pok./piwnica/ Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu mieszczące się na parterze budynku po termomodernizacji z 1935 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

799 999 zł44 m² 18 185,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

:na skróty: nieruchomość inwestycyjna - z czynnym wynajmem. Na sprzedaż apartament o powierzchni całkowitej 43,99 m2. : lokalizacja : Nieruchomość mieści się przy Alei Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

545 940 zł54 m² 10 110 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc bez prowizji od kupujących pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Bytom,śląskie

255 000 zł30 m² 8 485,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie jednopokojowe - 30,05 m , bezpośrednio od właściciela, z oddzielną kuchnią i łazienką. Zlokalizowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku z 1975 roku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arbuzowa

Wrocław,dolnośląskie

773 000 zł63 m² 12 258,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,06 m z oddzielną kuchnią w otoczeniu zieleni w dzielnicy Stabłowice. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bąkowo

Bąkowo,pomorskie

779 000 zł130 m² 5 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bąkowo k. Gdańska | Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej - 130 m2 | Możliwość własnej aranżacji I Prywatny ogród | Dodatkowy pokój na poddaszu I Świetna lokalizacja ___ Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł52 m² 11 442,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferta dodana za pomocą addom Opis Mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na 4 piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamiennogórska

Poznań,wielkopolskie

770 000 zł60 m² 12 835,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie na Grunwaldzie - z przestronnym tarasem, komórką lokatorską i dwoma miejscami postojowymi - idealne dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Topolowa

Turka,lubelskie

185 000 zł26 m² 7 026,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 26,33m w miejscowości Turka. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł63 m² 10 252,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja do 08.11.2024 R. Na sprzedaż przytulne mieszkanie, znajdujące się na osiedlu Zawadzkiego. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie czteropokojowe, o powierzchni 63,3m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 490 000 zł186 m² 8 010,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny / działka 700 M2 / kiełczów okolica wrocławia gorąco polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Dom parterowy z poddaszem użytkowym i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

481 122 zł52 m² 9 192 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Wolka - Cichy i rewelacyjnie skomunikowany sam środek Górnośląskiej Metropolii. Wolka, ul. Odległa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 580 zł37 m² 9 252,86 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Garbarska

Kożuchów,lubuskie

595 000 zł735 m² 809,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 609 m²

Oferuję na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną - budynek przemysłowy po starym młynie przy ul. Garbarskiej 10 w Kożuchowie. Obiekt dobrze wyeksponowany, zlokalizowany przy głównej drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Spółdzielcze

Kraków,małopolskie

639 000 zł58 m² 11 017,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w Nowej Hucie, na Os. Spółdzielczym. Mieszkanie położone na słonecznym trzecim piętrze z balkonem. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Aleja Józefa Piłsudskiego

Piastów,mazowieckie

2 600 000 zł1 273 m² 2 042,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nieruchomość gruntowa z doskonałym potencjałem inwestycyjnym, położona w dynamicznie rozwijającym się Piastowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarpowa

Gdańsk,pomorskie

421 250 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż urokliwa kawalerka o powierzchni 33,7 m , zlokalizowana w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Siedlce. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pogodna

Koszyce Małe,małopolskie

879 000 zł145 m² 6 062 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 m²

Nowość W ofercie! Szukasz domu jednorodzinnego? Chcesz mieć własny ogród, ciszę i spokój, a do centrum Tarnowa dojechać w 10 min? Mam coś dla Ciebie! Przepiękny, nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wyszyńskiego

Siedlce,mazowieckie

447 000 zł72 m² 6 165,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe w Siedlcach, ul. Wyszyńskiego Oferujemy wyjątkową okazję zakupu mieszkania o powierzchni 72 m , usytuowanego na parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

719 000 zł126 m² 5 687,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Oferowany dom w zabudowie bliźniaczej - segment B ma powierzchnię łączną 126,41m2 z działką o powierzchni 242,01m2. Dom posiada: - strefę tj. dzienną na parterze o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

589 000 zł61 m² 9 732,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Siechnice/3pok./ratusz/balkon/parking/komórka/top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie w Siechnicach o powierzchni 60,52m2. Mieszkanie znajduje się.