dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

5 200 000 €777,18 m² 6 690,86 €/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal użytkowy w samym sercu Śródmieścia z Najemcą. Lokal położony jest w doskonałej lokalizacji w centrum miasta, w otoczeniu biur, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 986 zł48,26 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: nowoczesna architektura, wysoki standard wykończenia, stacja ładowania samochodów elektrycznych, tereny zieleni, bezpieczne osiedle, kameralna okolica, doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

479 999 zł45,30 m² 10 596 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie na Tatarach - gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: lublin, dzielnica Tatary Idealne mieszkanie dla rodziny, które zostało pomysłowo zaaranżowane i przygotowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł800 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowoczesna hala magazynowa z pomieszczeniami biurowymi - wysoki standard! Fotowoltaika! Na powierzchnie składają się dwa poziomy. Parter: hala, o powierzchni ok. 350m2 z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

351 657 zł28,59 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2 pokoje, gotowe do sprzedaży Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w budynku z 2011 roku, położone na kameralnym osiedlu w II linii zabudowy w Siechnicach. Idealne dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł47 m² 3 617,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1. piętrze bloku w spokojnej i zielonej okolicy Wojcieszowa. Budynek jest po remoncie podczas którego została.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł342,20 m² 1 607,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:122 m²

Kamienica inwestycyjna w sercu Nakła nad Notecią Na sprzedaż wyjątkowa kamienica, położona w ścisłym centrum Nakła nad Notecią - bezpośrednio przy rynku. To nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

124 000 zł1 599 m² 77,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka nad morzem, smołdziński Las (4000 m), gmina Smołdzino, na sprzedaż, 124.000,- PLN Link do filmu: Na sprzedaż działka nr 354/1 nad morzem o powierzchni 1599.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł58 m² 8 948 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim czteropiętrowym bloku - osiedle zamykane bramą na pilota. Lokal przeszedł gruntowny remont według projektu architekta wnętrz - zmieniono układ.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 436 m² 153,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1436 m stanowiąca wyjątkową okazję inwestycyjną i pod przyszłe zagospodarowanie. Działka objęta obowiązującym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

799 000 zł104 m² 7 682,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:262 m²

Oferta sprzedaży: nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej inwestycja 2026 Prezentujemy ofertę sprzedaży lokali mieszkalnych w nowo powstającej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł173,20 m² 4 849,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

II etap inwestycji w cichej części Serocka. Bez prowizji i podatku pcc Osiedle położone w cichej części Serocka, blisko tereny leśne, do ścisłego centrum 2km, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 999 zł156 m² 7 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu na bydgoskich Wyżynach. To wyjątkowa okazja dla osób, które szukają komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł69,11 m² 4 326,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1878

Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane w Katowicach przy ul. Gliwickiej 149. To doskonale skomunikowane miejsce z szybkim dostępem do centrum miasta, s86 czy A4. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł63,50 m² 7 795,28 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Nowa oferta obszerne dwa pokoje Z osobną kuchnią dwa balkony Z super widokiem - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyc - Service in English - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 999 zł260 m² 7 582,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowa posesja, zlokalizowana w sercu turystycznej miejscowości Mikołajki. W skład nieruchomości wchodzą 4 zaadaptowane lokale, z których trzy są przygotowane pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł25 m² 14 760 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal o powierzchni 25 m w stanie deweloperskim, położony przy atrakcyjnym osiedlu Nowy Targ Bór. Nieruchomość oferuje świetną ekspozycję dzięki dwóm dużym witrynom od.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł240 m² 7 495,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:686 m²

NA sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący Z dodatkowym budynkiem - cenione osiedle ptasie blisko lasu w Przeźmierowie Dom o powierzchni ok. 240 m2 + drugi, niezależny budynek idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł70 m² 3 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy domu w Zgierzu, osiedle Przybyłów. Świetna oferta - dom w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 835 zł61,16 m² 10 363,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | Stan deweloperski | Inwestycja oddana do użytku Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 431 m² 104,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 3431 m Z prywatnym lasem - nowy dwór wejherowski Idealna pod zabudowę jednorodzinną lub działalność agroturystyczną. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 117 m² 52,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od centrum Pobierowa. Działka usytuowana w kompleksie 3 działek - bezpośredni dostęp do drogi głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł111,92 m² 7 684,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom dwulokalowy - lokal prawy | 111,92 m | działka 600 m Olszewnica Stara, ul. Wiejska Na sprzedaż przestronny lokal w domu dwulokalowym (prawa strona) o powierzchni 111,92 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł758 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oaza spokoju na Suwalszczyźnie - 400 metrów od Jeziora Szelment Mały! Marzysz o własnym kawałku raju na malowniczej Suwalszczyźnie? Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki letniskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

783 184 zł63,16 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż wykończone 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł10 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Szukasz działki inwestycyjnej w okolicy Mszczonowa? Jeśli tak koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Agencja Nieruchomości "MÓJ DOM".

Szczegóły ogłoszenia

39 900 zł953 m² 41,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 5 działek budowlanych w Białołęce w atrakcyjnej cenie , możliwość negocjacji! Działki o powierzchni od ok. 10 arów do 20 arów: 9,06 ara, 9,53 ara, 9,27 ar, 12,98 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł30,50 m² 4 918,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30,05 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Ścinawa. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł141 m² 6 347,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom typu bliźniak w Rosnówku pod Poznaniem. Prawy lokal jest już wykończony i zamieszkany, prezentujemy Państwu nieruchomość po lewej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł5 529 m² 52,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano-zagrodowo-rolna w miejscowości Sułkowice gm. Iwanowice, o pow. 55,29a (w tym około 28 arów części zagrodowej). Działka lekko nachylona , w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł250 m² 4 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 764 m²

Zapraszamy na prezentacje. Dom W atrakcyjnej gmina sękowa gdzie niebawem rusza budowa podgrzewanych basenów (2km szkoła podstawowa) - możliwość podziału działki i sprzedaży części, lub.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 862 m² 31,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ryglice Twój własny kawałek ziemi z pięknym widokiem! Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 28,62 ara, położoną w malowniczej miejscowości Ryglice. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł5 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka budowlano-rolna w Naramie. Działka bardzo ładnie położona, widokowa, delikatnie nachylona w kierunku północnym. Media dostępne (około 50 m do prądu.

Szczegóły ogłoszenia

100 884 zł1 201 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Janczewo działka budowlana niedaleko lasu i jeziora, 84 zł za m.kw. Na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach od 1201 do 1769 m , położone przy końcu ul. Długiej w Janczewie.

Szczegóły ogłoszenia

4 907 700 zł1 624 m² 3 021,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta inwestycyjna - Zamek Królewski we Wschowie Budynek 1 624 m Działka 1 744 m Funkcjonujący Hotel & Restauracja Obiekt Zabytkowy o Potwierdzonej Renomie 1. Opis nieruchomości - produkt.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł35,29 m² 7 905,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A ! Zamieszkaj w samym sercu miasta i korzystaj z zalet tej lokalizacji. Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł42,55 m² 7 497,06 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42,55 m , położone przy ul. Brzozowskiego 4 w Łodzi, na 10 piętrze dwunastopiętrowego wieżowca. Lokal stanowi pełną własność.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł64,05 m² 5 292,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 -pokojowego , znajdującego się w Legnicy, na wysokim parterze w bloku przy ul. Św Wojciecha. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł115 m² 5 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom nad Jeziorem Złotnickim w Karłowicach. Budynek w pierwszej linii brzegowej z pięknym widokiem na jezioro. Działka o powierzchni 248 m2. Nieruchomość.